Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rozhovor s asexualem - DVTV
#11
To zcela chápu. Ale když to vezmu z hlediska lidí, kteří nemají pozitivní vztah k sexualitě, připadají mi schůdnější ženské problémy, jelikož ty nepůsobí zase tolik sexuálně. V tom smyslu, že souvisejí spíš s mateřstvím než s pohlavním stykem. Když si představím celibátníka, který si může vybrat, jestli bude pasívně trpět křeče dělohy a krvácení, nebo aktivně operovat se svým pohlavním orgánem, první možnost mi pro něj přijde důstojnější. Jako že je v tom člověk nevinně. Netuším, jestli se mi daří vyjádřit se srozumitelně. Pán zelený
-- Tedy takhle se mi to alespoň jeví, možná bych měla jiný náhled, kdybych byla muž.

Témat měli obrovské množství, ale možná potřebovali zaokrouhlit číslo problémů. :D Oni tihle buddhisté celkově řeší podivné věci. Jednou třeba mniši předstoupili před Buddhu, aby osobně vyřešil jejich vleklý a krvavý spor. Spočíval v otázce, jestli má mnich po použití toalety donést novou vodu na umytí, nebo jestli to má nechat na tom, kdo přijde po něm. Ani flegmatik Buddha to nevydýchal a odešel do lesa žít se samotářským slonem...
Člověk se nadchne ještě i netečným paprskem nejvzdálenější hvězdy. Proto začíná teorie pohledem k nebi.“ 

Ludwig Feuerbach, „Podstata člověka"
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Rozhovor s asexualem - DVTV - od Jul-diskusni-forum-iana - 29. 08. 2019, 21:07:38

Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  Yasmin Benoitová: rozhovor Jul-diskusni-forum-iana 36 55974 12. 12. 2019, 09:49:04
Poslední příspěvek: Fib-diskusni-forum-ril
  Zájemce o rozhovor pro seriál iDNES.cz Lidé česka? Jakub -diskusni-forum-Heller 0 5070 02. 11. 2017, 15:55:45
Poslední příspěvek: Jakub -diskusni-forum-Heller
  rozhovor / komentář pro časopis TÝDEN ca-diskusni-forum-mil 0 5179 21. 04. 2017, 12:31:33
Poslední příspěvek: ca-diskusni-forum-mil
  Rozhovor pro Humans of Prague Aline-diskusni-forum-Daryen 3 10069 06. 04. 2017, 16:59:08
Poslední příspěvek: Zir-diskusni-forum-iath
  Rozhovor pro stream.cz annat-diskusni-forum-rojska 17 46569 17. 01. 2010, 10:21:23
Poslední příspěvek: Lu-diskusni-forum-cy

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex