Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nezapadám, a ráda bych si to ujasnila
#13
(16. 05. 2021, 20:29:38)marteza Napsal(a): Pokud tedy umíš číst, já jsem se pozastavil nad tím, že hodlala svému příteli dohodit sexuální partnerku, která by za ní zaskakovala. Když jsi tento můj postoj nechápala, napsal jsem, ať se zeptáš svých přátel, že ti to vysvětlí. Myslel jsem, že oni se svojí morálkou budou pro vysvětlení nejpovolanější.
Já si skutečně nemyslím, že takový trojvztah může být doopravdický vztah, to snad raději žádný. Respektive by se mohla předefinovat do role kamarádky. Časem by stejně "otěže" vztahu převzala ta druhá.
Názor ať si dělá co chce, pokud někomu neubližuje, sem vůbec nepatří. Od začátku by ubližovala sama sobě i svému příteli.
A jak tak pozoruji, tvůj život se musí sestávat z neustálého pláče, smíchu a zvracení.

Ano, napsal jsi, že oni se svou (= křesťanskou, na Bibli založenou) morálkou budou pro vysvětlení nejpovolanější - a já namítám, že morálka odvozená z náboženství je anachronismus. Myslím, že se chápeme.
No výborně, to je lepší vysvětlení. Ale pořád si myslím, že v některých případech by takový model vztahu fungovat mohl. Každopádně autorka příspěvku i její přítel (a nepochybně i ta případná třetí strana) jsou dospělé svéprávné bytosti, které musí samy vědět, co je pro ně dobré. Kdysi jsem na nějaké stránce četla text od ženy, která psala, že jejímu vztahu přesně tohle řešení prospělo.
Vážně lituji, že tě musím zklamat, ale můj život se podstatnou měrou skládá z jiných věcí než z tvých komentářů. :D (A se slovesem „sestávat“ se zvratné zájmeno /„se“/ nepojí. Trhá mi to uši/oči.)
Člověk se nadchne ještě i netečným paprskem nejvzdálenější hvězdy. Proto začíná teorie pohledem k nebi.“ 

Ludwig Feuerbach, „Podstata člověka"
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Nezapadám, a ráda bych si to ujasnila - od Jul-diskusni-forum-iana - 16. 05. 2021, 22:04:04

Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  Ráda bych poznala muže asexuála. Kytičk-diskusni-forum-a34358 35 39623 06. 11. 2021, 11:51:58
Poslední příspěvek: mar-diskusni-forum-teza
  som rada, ze som nasla tuto stranku pri-diskusni-forum-mula 3 12652 19. 06. 2015, 15:00:36
Poslední příspěvek: Veles-diskusni-forum-lavin
  rád bych se zeptal, jak to tedy se mnou je. ra-diskusni-forum-ven 5 13741 12. 01. 2013, 18:33:20
Poslední příspěvek: Zden-diskusni-forum-dule
  Že bych se tu konečně našla? :-) ro-diskusni-forum-ni 19 46251 18. 07. 2012, 11:20:45
Poslední příspěvek: cl-diskusni-forum-oud
  jsem ráda že nejsem sama ka-diskusni-forum-la 10 31822 17. 02. 2011, 13:24:41
Poslední příspěvek: Sir -diskusni-forum-Erik

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex