Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nezapadám, a ráda bych si to ujasnila
#14
Na vysvětlenou - za sebe vnímám, že ve vztahu je ok vše, co vyhovuje oběma stranám (případně vícero stranám - a opravdu se nesnázím provokovat). A pak není důvod něco nějak korigovat jen proto, že je to společenská zvyklost... Možná je to tím že pro mě sex nic moc neznamená (jen to že vím že je významný pro partnera), ale vlastně mě ani nijak nepopozuje představa toho, že někdo žije v polyamorním svazku... Úplně jiná situace je, když někdo někoho podvede - ale domluvit se není podvod, i když je to proti zažitým konvencím...

Jinak pro mě (a co vím tak i pro partnera) tohle není příliš přípustná varianta - oba jsme zrovna dost monogamně založení. Na druhou stranu chladně racionálně by to vlastně bylo řešení - i když chápu že sex s partnerkou a 'milenkou' je něco dost jiného... Psala jsem to hodně i proto, že jsem chtěla zjistit jestli to třeba někdo zvažoval také (a taky proto, že jsem tak nějak chtěla vylíčit co nejvíce svoji situaci - částečně proto abych mohla získat názor zvenčí, částečně jsem si asi jen chtěla 'vylít srdce'

Jinak mi samozřejmě vůbec nevadí, že někdo by tohle ve svém vztahu nikdy nepřipustil - mám pro to opravdu pochopení, jen mi to nepřijde nemorální (opět pozor - pokud nejde o podvod)

A jinak bych se ráda ohradila k tvrzení, že bych chtěla příteli někoho dohodit - to ani náhodou, což ale neznamená, že by to nebyla možnost (už jen proto že zatím to nevypadá že někdy budu fungovat úplně normálně, a vím že se mnou bude člověku kterého miluji vždy něco chybět... A i když vím že pro něj to není nijak zásadní, tak úplně bezvýznamné to také není)
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Nezapadám, a ráda bych si to ujasnila - od tri-diskusni-forum-mene - 17. 05. 2021, 01:14:57

Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  Ráda bych poznala muže asexuála. Kytičk-diskusni-forum-a34358 35 39617 06. 11. 2021, 11:51:58
Poslední příspěvek: mar-diskusni-forum-teza
  som rada, ze som nasla tuto stranku pri-diskusni-forum-mula 3 12649 19. 06. 2015, 15:00:36
Poslední příspěvek: Veles-diskusni-forum-lavin
  rád bych se zeptal, jak to tedy se mnou je. ra-diskusni-forum-ven 5 13741 12. 01. 2013, 18:33:20
Poslední příspěvek: Zden-diskusni-forum-dule
  Že bych se tu konečně našla? :-) ro-diskusni-forum-ni 19 46249 18. 07. 2012, 11:20:45
Poslední příspěvek: cl-diskusni-forum-oud
  jsem ráda že nejsem sama ka-diskusni-forum-la 10 31820 17. 02. 2011, 13:24:41
Poslední příspěvek: Sir -diskusni-forum-Erik

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex