Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nezapadám, a ráda bych si to ujasnila
#15
(14. 05. 2021, 14:36:34)Morwen Napsal(a):
(13. 05. 2021, 14:42:03)trimene Napsal(a): Moc díky za názor - a jo, to s přehnanou sensitivitou už mě taky napadlo v souvislosti i s dalšími mými zvláštnostmi (snadno se 'prehltim' podnětů, mám problém s letmými doteky případně s doteky když je mi špatně, nemám ráda hluk, pískání a všechno možné :-D) Jen si nemyslím že je to úplně příčina - ale komplikuje to dost věcí, a je možné že proto to vše vnímám o to víc extrémně... (jde mi o to, že opravdu mimo chvíle kdy jsme chvíli spolu/mazlime se a já bse dostanu lehce mimo, je mi představa sexu nepříjemná a rozhodně necítím žádnou chuť to zkusit (a ani jsem nikdy necítila) - přitom ale k objetí/polibku chuť normálně mám...

Navíc jsem moc nenašla, co se s takovou hypersensitivitou dá dělat (kromě hledání příležitosti k tomu být v klidu/vyčistit si chvílemi od všeho hlavu atd)...
.....
... A právě ta divnost mi na tom asi vadí nejvíc - navíc jsem ještě odjakživa přecitlivělá na všechno, a to tomu úplně moc nepomáhá :-)

Zdravím tě trimene.  :)
... při čtení tvého příspěvku na mne "vyskočilo" tvoje postesknutí o přecitlivělosti a napadlo mne, že vlastně vaše partnerské intimní sehrávání se a ladění se na sebe je pro tebe velmi dobrou cestou i k seznamování se s vlastním tělem...
Holt každý to má s tou citlivostí trochu jinak a obecně prý většina žen je o něco citlivější než muži (na vůně, chutě, barvy... ale zvláště na doteky - mají v kůži více "čidel" ...). 
Kromě toho existuje skupina "hypersenzitnivních" lidí (HSP = Highly sensitive people) a je možné i to, že by tvoje potíže se sexuálními projevy mohly mít původ v tvé "přecitlivělosti"...  :)
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Nezapadám, a ráda bych si to ujasnila - od tri-diskusni-forum-mene - 17. 05. 2021, 01:21:58

Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  Ráda bych poznala muže asexuála. Kytičk-diskusni-forum-a34358 35 39619 06. 11. 2021, 11:51:58
Poslední příspěvek: mar-diskusni-forum-teza
  som rada, ze som nasla tuto stranku pri-diskusni-forum-mula 3 12650 19. 06. 2015, 15:00:36
Poslední příspěvek: Veles-diskusni-forum-lavin
  rád bych se zeptal, jak to tedy se mnou je. ra-diskusni-forum-ven 5 13741 12. 01. 2013, 18:33:20
Poslední příspěvek: Zden-diskusni-forum-dule
  Že bych se tu konečně našla? :-) ro-diskusni-forum-ni 19 46249 18. 07. 2012, 11:20:45
Poslední příspěvek: cl-diskusni-forum-oud
  jsem ráda že nejsem sama ka-diskusni-forum-la 10 31820 17. 02. 2011, 13:24:41
Poslední příspěvek: Sir -diskusni-forum-Erik

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex