Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jsem jednorožec
#6
(10. 11. 2022, 14:30:29)hm, někdo si ho honí v soukromí a někdo na veřejnosti, mluvím o egu, řekl bych že jste na tomhle fóru jen proto abyste hned začal soudit každého kdo řekne slovo dědek, na vás jsem nenarážel, prakticky nevím kdo jste... ale mám takový menší tušení co jste.. ale narozdíl od vás si tu definici nechám pro sebe protože my jednorožci nemáme zapotřebí klesat tak hluboko... pokud vám vadí slovo dědek tak pláčete na špatným hrobě, přečtěte si laskavě co jste mi napsal a možná pochopíte proč starší lidi takto jmenuji... opravdu mě přirovnáváte k praseti na které je potřeba bič? potřeba mě podříznout? to jste zde seděl a čekal až si na někom vybijete zlost? zamyslete se nad sebou, jinak povědomí o starších ročnících NIKDY nebude lepší, jste zářným příkladem takové skupiny lidí, kdybyste napsal něco jako: je potřeba používat slovo dědek? co vám ti lidé udělali? ale ne, hned jste vzal řeznický nůž a začal jste porcovat, styďte se, přinejmenším za sebe...íhahá adevr Napsal(a): Nevím jak to vyznělo, ale každopádně považuji takové paušalizování a následné generační urážky za něco, co zdravě uvažující jedinec nedělá. 
A osobně si myslím že je škoda každé rány co padne vedle, pokud si to dotyčný provokatér, zaslouží. 
Naposledy jsem vyprovodil opilého magora z tramvaje, což v Praze dělám často,  nebo seřval několik debilů co jezdilo na kole tam kde to bylo zakázané, ale tohle je horší. Typické pro arogantní pětatřicetileté ,,teenagery", co si myslí že jim nikdy 50+ nebude. 

To generační pohrdání a diskriminace je opravdu špatné, a dělá to škodu v celé naší společnosti. 
Proto mi takové hloupé urážení na základě ničeho vadí, ač mnohdy ten kdo uráží, nesahá tomu na kterého plive, ani po kotníky. 
Prostě si napříště toho ,,dědka" nechej pro sebe. 
Můj děda by tě, za takový hanlivý titul, vyfackoval i v pětaosmdesáti. Teprve před devadesátkou přestal dělat zabíjačky, už se holt, necítil na to strhnout a podříznout sto padesáti kilové prase, a po devadesátce už taky omezil jízdu na kole. 
Ten druhý se před osmdesátkou málem rozváděl kvůli ,,flirtu" s jinou, a byl to stále chlap jak hora, fyzicky i duševně na výši. I on by oslovení ,,dědku" nesl velmi nelibě, a uměl dobře používat bič na koně. 
Takže příště přemýšlej, holt, hodnota člověka, pro zdravě uvažujícího, není v tom, kolik je mu let. 

Před časem jsem byl měl přednášet na učňovské škole na severní Moravě, a pokud bych měl někdy použít slovo ,,dědek" tak právě tam. Tolik lidí bez zájmu, bez energie,  jsem ještě nikde neviděl. A byli to kluci kolem sedmnácti let. 
Ale to bys asi nepochopil, proč jsem tohle slovo vůči nim použil,  ty raději paušalizuješ, a 50+ je pro tebe něco děsivého, a hnusného co tě nikdy nepotká, co? 

No, ... pokud jsou jednorožci tak hloupí, nedivím se že byly vyhubeni. Stejně jako pták dodo, neboli blboun nejapný.
Odpovědět


Příspěvků v tématu
Jsem jednorožec - od -diskusni-forum- - 08. 11. 2022, 22:08:49
RE: Jsem jednorožec - od -diskusni-forum- - 09. 11. 2022, 21:30:19
RE: Jsem jednorožec - od ad-diskusni-forum-evr - 10. 11. 2022, 08:16:57
RE: Jsem jednorožec - od -diskusni-forum- - 10. 11. 2022, 08:24:44
RE: Jsem jednorožec - od ad-diskusni-forum-evr - 10. 11. 2022, 14:30:29
RE: Jsem jednorožec - od -diskusni-forum- - 10. 11. 2022, 14:42:36
RE: Jsem jednorožec - od ad-diskusni-forum-evr - 10. 11. 2022, 15:10:58
RE: Jsem jednorožec - od -diskusni-forum- - 10. 11. 2022, 16:05:58
RE: Jsem jednorožec - od ad-diskusni-forum-evr - 10. 11. 2022, 17:37:26
RE: Jsem jednorožec - od -diskusni-forum- - 10. 11. 2022, 17:56:06
RE: Jsem jednorožec - od ad-diskusni-forum-evr - 10. 11. 2022, 18:17:23
RE: Jsem jednorožec - od -diskusni-forum- - 10. 11. 2022, 23:10:37
RE: Jsem jednorožec - od Jul-diskusni-forum-iana - 13. 11. 2022, 23:30:13
RE: Jsem jednorožec - od ad-diskusni-forum-evr - 14. 11. 2022, 12:39:37

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex