Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Asexualita je těžká
#9
(01. 02. 2023, 01:41:40)Peny Napsal(a): Je mi skoro 40... a ve vztazích jsem celý život měla problémy. Hádky, nadávky, vše jen kvůli sexu. Že nechci mít děti jsem ustála i ve své rodině, ale že můžu někoho milovat a přitom mě nijak neláká sex, to se vysvětlit nedá. Ani já sama jsem to dlouho nechápala.
Není to o tom, že bych to nesnášela... je to činnost, kterou jsem schopná přetrpět - po pár skleničkách úplně bez problémů, když to není zase tak moc často. Jen prostě neumím dost dobře předstírat, jak moc se mi to líbí... Všechny ty hádky a spory s mými partnery byly právě o tom - že jsem divná a frigidní a buď ho podvádím, nebo jsem lesba... protože prostě nejsem nijak odvařená z toho, když mi vrazí ruku mezi nohy a neumím odpovědět na otázku "jak to máš ráda"... Odpověď "mám ráda zůstat oblečená, třeba bychom si mohli dát dobré jídlo, pustit fajn film..." - to není správná odpověď, to už za ty roky vím.

Teď jsem s partnerem, kterého miluju už dlouhé roky. Byli jsme spolu už dříve, potom si našel milenku, udělal si s ní dítě, po letech jsme se k sobě vrátili. A je mi s ním báječně, miluju ho. Sex už na pořadu dne není - a tím pádem ani nadávky kvůli sexu, za to jsem šťastná. Máme oddělené ložnice a já se už nemusím o sex vůbec starat, hrozně se mi ulevilo.
Ale chybí mi hlazení třeba po vlasech, objímání... prostě obyčejný nesexuální dotyk... 
Já vlastně ani nevím, co jsem, jen vím, že jsem celý život fakt divná.
Taky mi bude 40 a prave mi skoncilo manzelstvi diky tomu ,ze nechci sex.Proste to neslo a ja prisla o bajecneho cloveka.Hrozne si to vycitam ,ale sex mi proste nic nerika.Manzelovi jsem to nikdy nerekla.Chci zacit chodit k psychologovi ,ale otazka jestli se mnou neco provede??‍♀️Vzdy mne to tizilo.A mam strach,ze zustamu uz sama
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Asexualita je těžká - od Pe-diskusni-forum-ny - 01. 02. 2023, 01:41:40
RE: Asexualita je těžká - od Yk-diskusni-forum-ka - 01. 02. 2023, 20:37:43
RE: Asexualita je těžká - od Iva-diskusni-forum-na B - 10. 02. 2023, 16:57:44
RE: Asexualita je těžká - od Pe-diskusni-forum-ny - 02. 02. 2023, 01:31:55
RE: Asexualita je těžká - od Pe-diskusni-forum-ny - 15. 02. 2023, 01:47:49
RE: Asexualita je těžká - od Pe-diskusni-forum-ny - 15. 02. 2023, 01:58:26
RE: Asexualita je těžká - od Yk-diskusni-forum-ka - 15. 02. 2023, 11:16:29

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex