Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Asexualita je těžká
#15
Ykka: Souhlasím a dodávám, že na psychology si hodně stěžují i lidé, kteří za nimi jdou s problémem netýkajícím se orientace. Slýchám věty typu „psycholožku vůbec nezajímalo, co mám za problém“ nebo „shazovala mě a vysmívala se mi“. Když jsem jako dítě byla na pár sezeních u psychologa já, probíhalo to tak, že on celou dobu mluvil o svých myšlenkách a já jsem se nedostala ke slovu. :D Netvrdím, že dobří psychologové neexistují, ale ještě jsem nezaznamenala, že by si někdo pochvaloval, jak mu ten jeho pomohl. Objednat se na konzultaci je možná fajn pro pacienta, protože se mu uleví tím, že svoje trápení nějak řeší, ale samotná sezení mi (v 99 % případů) přijdou jako ztráta času, a nehradí-li je pojišťovna, i peněz.

Ivana B.: Nejste divná, jste jiná. Úplně chápu, že bolí, když Vám vaše orientace znemožňuje být s člověkem, kterého máte ráda nebo ho dokonce milujete. Ale není to Vaše chyba a nedává smysl si to vyčítat, stejně jako by nedávalo smysl, kdyby si on vyčítal, že je hetero. Obviňovat někoho kvůli jeho orientaci je obecně drastické a blbé a určitě byste to neudělala, tak proč obviňovat sama sebe? Vy si snad respekt nezasloužíte? :) Mimochodem až budete u té psycholožky, mějte na paměti, že nemusíte brát všechno, co Vám řekne, jako evangelium. Jak už upozornil Ykka, ne vždycky jsou psychologové otevření, empatičtí profesionálové a lidé na svém místě.
Člověk se nadchne ještě i netečným paprskem nejvzdálenější hvězdy. Proto začíná teorie pohledem k nebi.“ 

Ludwig Feuerbach, „Podstata člověka"
Odpovědět


Příspěvků v tématu
RE: Asexualita je těžká - od Pe-diskusni-forum-ny - 01. 02. 2023, 01:41:40
RE: Asexualita je těžká - od Yk-diskusni-forum-ka - 01. 02. 2023, 20:37:43
RE: Asexualita je těžká - od Pe-diskusni-forum-ny - 02. 02. 2023, 01:31:55
RE: Asexualita je těžká - od Pe-diskusni-forum-ny - 15. 02. 2023, 01:47:49
RE: Asexualita je těžká - od Pe-diskusni-forum-ny - 15. 02. 2023, 01:58:26
RE: Asexualita je těžká - od Yk-diskusni-forum-ka - 15. 02. 2023, 11:16:29
RE: Asexualita je těžká - od Jul-diskusni-forum-iana - 16. 02. 2023, 00:29:20

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex