Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 2 Hlas(ů) - 2 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Emaily @asexual.cz!!!
#1
Pro 40 zajemcu nabizim moznost mit email na nasi domene @asexual.cz!!
V pripade zajmu mi napiste email na admin z.a.v.i.n.a.c asexual.cz a do predmetu vepiste adresu, jakou si prejete vytvorit (napr. betys z.a.v.i.n.a.c asexual.cz).
Obratem vam poslu heslo a strucne informace.

Prihlasit se pak muzete na http://mail.asexual.cz.

Pozn.: Omezeni poctu uctu je stanoveno poskytovatelem Google. V pripade vetsiho zajmu bych se s nimi dohodnul, protoze na jine domene mam az 500 uctu. ;)
Odpovědět
#2
páni, to zní parádně :D
Odpovědět
#3
hmm, dost odvazne, neviem ci mam na to gule :)
Odpovědět
#4
Mám takovou všetečnou otázku. Ozval se někdo na nabídku?
Odpovědět
#5
Hej, vy do toho nejdete?
Já bych do toho teda šla, ale byla by to z mé strany spíš póza. A lidi by se asi vyptávali.. já třeba nesnáším, když se mě lidi ptaj, proč nepiju (alkohol) ....teď by se ještě ptali, proč nesouložím..
Odpovědět
#6
(30. 08. 2012, 07:57:22)janicka Napsal(a): Hej, vy do toho nejdete?
Já bych do toho teda šla, ale byla by to z mé strany spíš póza. A lidi by se asi vyptávali.. já třeba nesnáším, když se mě lidi ptaj, proč nepiju (alkohol) ....teď by se ještě ptali, proč nesouložím..

Já bych do toho emailu nešla ani za nic. Ted si představ, že budeš skrz něj komunikovat třeba na pracovní úrovní nebo ve škole PodrážděnýLOL
No to by bylo otázek.
Ale opravdu by mě zajímalo, jestli se nějaký odvážlivci našli.
Odpovědět
#7
(30. 08. 2012, 12:12:47)Alisa Napsal(a): Já bych do toho emailu nešla ani za nic. Ted si představ, že budeš skrz něj komunikovat třeba na pracovní úrovní nebo ve škole PodrážděnýLOL

Ale jako propagace dobrý.
Posmívající se "Podívejte se, Alžběto, co já mám před sebou úkolů: trojtaktní motor, zvukový film, vyzvednout význam Komenského. A kdybych měl rodinu, tak by tady stálo tři litry mléka, půlku chleba, vyzvednout sako z čistírny." (Jára Cimrman, ležící, spící)
Odpovědět
#8
No, já spokojeně zůstanu u svého seznamu. :-)
Můj svět je v pořádku.
Odpovědět
#9
zerubis z.a.v.i.n.a.c asexual.cz mám jej asi 2 roky, pokud se nepletu :)
Odpovědět
#10
(30. 08. 2012, 12:12:47)Alisa Napsal(a):
(30. 08. 2012, 07:57:22)janicka Napsal(a): Hej, vy do toho nejdete?
Já bych do toho teda šla, ale byla by to z mé strany spíš póza. A lidi by se asi vyptávali.. já třeba nesnáším, když se mě lidi ptaj, proč nepiju (alkohol) ....teď by se ještě ptali, proč nesouložím..

Já bych do toho emailu nešla ani za nic. Ted si představ, že budeš skrz něj komunikovat třeba na pracovní úrovní nebo ve škole PodrážděnýLOL
No to by bylo otázek.
Ale opravdu by mě zajímalo, jestli se nějaký odvážlivci našli.


No, já bych se tím náhodou asi dost bavila.. Zvlášť ve chvíli, kdy bych tu adresu někomu diktovala:) Ale ono by vlastně bylo vtipné mít adresu s jakoukoliv orientací:)
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex