Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 2 Hlas(ů) - 2 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Emaily @asexual.cz!!!
#11
(30. 08. 2012, 12:12:47)Alisa Napsal(a): Já bych do toho emailu nešla ani za nic. Ted si představ, že budeš skrz něj komunikovat třeba na pracovní úrovní nebo ve škole PodrážděnýLOL
No to by bylo otázek.
Ale opravdu by mě zajímalo, jestli se nějaký odvážlivci našli.

V dnešní době můžeš mít emailových schránek, kolik se Ti zachce, v tomto problém nevidím. Třeba pokud by ses chtěla seznámit přes inzerát jinde než zde, tak bys to mohla použít - jako prubířský kámen. :)
Odpovědět
#12
(30. 08. 2012, 19:38:46)mušelín Napsal(a): Třeba pokud by ses chtěla seznámit přes inzerát jinde než zde, tak bys to mohla použít - jako prubířský kámen. :)

Já chci adresu: soulozici z.a.v.i.n.a.c asexual.cz Velmi šťastný
Posmívající se "Podívejte se, Alžběto, co já mám před sebou úkolů: trojtaktní motor, zvukový film, vyzvednout význam Komenského. A kdybych měl rodinu, tak by tady stálo tři litry mléka, půlku chleba, vyzvednout sako z čistírny." (Jára Cimrman, ležící, spící)
Odpovědět
#13
(30. 08. 2012, 19:38:46)mušelín Napsal(a): V dnešní době můžeš mít emailových schránek, kolik se Ti zachce, v tomto problém nevidím. Třeba pokud by ses chtěla seznámit přes inzerát jinde než zde, tak bys to mohla použít - jako prubířský kámen. :)
No vidíš to mě nenapadlo. Tak já si zabírám adresu nechcisex z.a.v.i.n.a.c asexual.cz :D
Odpovědět
#14
tak já chci asexual z.a.v.i.n.a.c asexual.cz :)
Odpovědět
#15
A já chci hypersexualni z.a.v.i.n.a.c asexual.czPřekvapený Nebo nymfomanka z.a.v.i.n.a.c asexual.cz:p
Potkalo mě Štěstí a dlouze se mi zadívalo do očí, usmálo se a já jsem šťastná odložila zrcadlo.

Odpovědět
#16
(30. 08. 2012, 20:51:59)Dobra Napsal(a): A já chci hypersexualni z.a.v.i.n.a.c asexual.czPřekvapený Nebo nymfomanka z.a.v.i.n.a.c asexual.cz:p

!!!LOL Pro totální zmatení nepřítele?!
Odpovědět
#17
jsem z.a.v.i.n.a.c asexual.cz
Posmívající se "Podívejte se, Alžběto, co já mám před sebou úkolů: trojtaktní motor, zvukový film, vyzvednout význam Komenského. A kdybych měl rodinu, tak by tady stálo tři litry mléka, půlku chleba, vyzvednout sako z čistírny." (Jára Cimrman, ležící, spící)
Odpovědět
#18
(30. 08. 2012, 22:52:33)ChildFreeMan Napsal(a): jsem z.a.v.i.n.a.c asexual.cz

a já: jsem pečenáč asexuálVelmi šťastný
Potkalo mě Štěstí a dlouze se mi zadívalo do očí, usmálo se a já jsem šťastná odložila zrcadlo.

Odpovědět
#19
Vzhledem k tomu, že je ta nabídka z ledna 2009, nejsem si jistý, jestli se vůbec ještě jedná o aktuální záležitost :) Jinak já si tenkrát jednu takovou adresu zamluvil a mám ji, ale komunikuji skrze ni víceméně jen s lidmi s tématem obeznámenými. O odvaze to moc není, na jinou komunikaci mám hrsti jiných mailových adres :)
53x + m3 = 0
Odpovědět
#20
Par lidi emaily ma :) A nabidka je trvale aktualni :)
Pokud ma nekdo vazny zajem, necht napise mail na admin z.a.v.i.n.a.c asexual.cz viz prvni prispevek tmatu.
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex