Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 3 Hlas(ů) - 3 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Asexualita a fetiš - můj příběh
#1
Ahoj,
když jsem v pubertě zjistil že na rozdíl od mých vrstevníků mne nelákají fotky nahých holek a představa sexu mi vůbec není příjemná přistihl jsem se že se mi hodně líbí holky oblečené do černé kůže nebo koženky a je mi příjemné nosit oblečení z těchto materiálů.Jsem prostě asexuál a zároveň fetišista.Bohužel při mých dosavadních pokusech o seznámení se mi vždy podařilo kontaktovat buď asexuálku která se do kůže oblékat nechtěla nebo naopak takovou která se do kůže obléká ráda ale není asexuálka.Takže jsem stále sám :-(
Luboš
Odpovědět
#2
ahoj, vítám tě tu... neklesej na duchu, někdo se objeví, časem :-)
obvykle když už nehledáš a začínáš se smiřovat s tím, že budeš sám, najednou se někdo objeví ;)
"Je lepší shořet než vyhasnout." Kurt Cobain
Odpovědět
#3
Ahoj :-)
dík za podporu
Luboš
Odpovědět
#4
Mě se to taky líbí, sama mam jen latexový korzet, dál jsem se ještě nedostala, páč nevím kam to nosit..
Odpovědět
#5
Ahoj,
mě se kožené oblečení taky líbí, jak na mě tak na jiných. Kdyby to nebylo tak drahé, klidně si nakoupím vyloženě "úchylácké" fetišistické kožohadry. :-D Otázkou je, kam bych v tom pak mohla chodit. Jedině tak na fesťáky. Tam se spousta lidí navlíká do šíleností. :-D
Mám zatím jenom koženou bundu na motorku. A vlastně i glády jsou z kůže a stahováky taky, ale ty vypadají spíš jak na S/M. :-D
Odpovědět
#6
Nemysli si, nejsi jedinej. Mám to přesně taky tak 8)
Asexualita znamená absolutní svobodu, megaprostor. Ale je správné zapomenout na pochybnosti?
Odpovědět
#7
Jo teďka nedávno mi kdosi psal přes FCB, jestli neprodávám staré propocené ponožky :D :D :D

Tak odpověď zněla, ano a za jednu ponožku mi dáš 100 kč.... a dám mu nějaké staré na vyhození. Zbavím se starých rozbitých a vydělám rovnou peníze :) :) :)
Odpovědět
#8
Jsem stejná krevní skupina! :D Dokonce už jsem se zaregistrovala i na stránky www.fetlife.com. Mám tam i pár fotek,které bych se na tyto stránky dát neodvážila... ;) Chci si pořídit latexový catsuit.Na netu už jsem jich pár viděla,vypadá to dobře.
A být někam připoutaná koženými řemeny....slast! Podrážděný
Dostaneš-li se na dno, tak se na něm neválej, ale odraž se od něho.
Odpovědět
#9
Už jsem ani nedoufala,že někdy někoho takového potkám..... SrdceSrdce
Dostaneš-li se na dno, tak se na něm neválej, ale odraž se od něho.
Odpovědět
#10
Heart 
(24. 02. 2013, 16:54:35)spagetka Napsal(a): Už jsem ani nedoufala,že někdy někoho takového potkám..... SrdceSrdce

Já také už nedoufal,děkuji Ti že existuješ,jsi skvělá ! :D Srdce
Odpovědět


Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  Můj příběh sang-diskusni-forum-ius94 0 1573 18. 08. 2022, 21:58:20
Poslední příspěvek: sang-diskusni-forum-ius94
  Můj příběh Arch-diskusni-forum-ippus 4 8250 17. 08. 2022, 18:59:51
Poslední příspěvek: Nevim-diskusni-forum-Neznam
Lightbulb můj psychologický výzkum + něco o mě Iva-diskusni-forum-na69 17 11196 15. 08. 2022, 10:16:46
Poslední příspěvek: ad-diskusni-forum-evr
  Můj příběh Ilm-diskusni-forum-atar 35 46839 03. 06. 2021, 18:11:02
Poslední příspěvek: Ilm-diskusni-forum-atar
  Můj příběh? Pyrok-diskusni-forum-inetik 11 18573 02. 03. 2021, 20:48:04
Poslední příspěvek: Mar-diskusni-forum-gret

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex