Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 3 Hlas(ů) - 3 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Asexualita a fetiš - můj příběh
#21
(26. 02. 2013, 21:08:24)houba Napsal(a):
(25. 02. 2013, 17:11:48)vendemiaire Napsal(a):
(24. 02. 2013, 17:26:44)Luboš Napsal(a):
(24. 02. 2013, 16:54:35)spagetka Napsal(a): Už jsem ani nedoufala,že někdy někoho takového potkám..... SrdceSrdce

Já také už nedoufal,děkuji Ti že existuješ,jsi skvělá ! :D Srdce

Gratuluju vám oběma. Protože tohle je klika.. Klika z prdele... LOL Úplně učebnicový příklad.. :D

Ono už dost velké štěstí je, když se potkají dva asexuálové. Natož dva asexuálové se stejnou zálibou.. ;)

No klika... Jak se to vezme. Kdyby si to nepřiznali a neuvědomili a nesebrali odvahu se k tomu "veřejně" přiznat, tak by se nikdy nenašli.
Každopádně je to milé :-) a dávající naději všem podivným stvořením tady :-)

A kdo jsou ta podivná stvoření tady?

(26. 02. 2013, 21:08:24)houba Napsal(a):
(25. 02. 2013, 17:11:48)vendemiaire Napsal(a):
(24. 02. 2013, 17:26:44)Luboš Napsal(a):
(24. 02. 2013, 16:54:35)spagetka Napsal(a): Už jsem ani nedoufala,že někdy někoho takového potkám..... SrdceSrdce

Já také už nedoufal,děkuji Ti že existuješ,jsi skvělá ! :D Srdce

Gratuluju vám oběma. Protože tohle je klika.. Klika z prdele... LOL Úplně učebnicový příklad.. :D

Ono už dost velké štěstí je, když se potkají dva asexuálové. Natož dva asexuálové se stejnou zálibou.. ;)

No klika... Jak se to vezme. Kdyby si to nepřiznali a neuvědomili a nesebrali odvahu se k tomu "veřejně" přiznat, tak by se nikdy nenašli.
Každopádně je to milé :-) a dávající naději všem podivným stvořením tady :-)

A kdo jsou ta podivná stvoření tady?
...............................................................
,,Čím více se společnost vzdaluje od pravdy, tím více nenávidí ty, kteří ji říkají." George Orwell
Odpovědět
#22
Podivná stvoření? :-) No minimálně já se tak cítím. Neměla to být urážka. Přece bych neurážel sám sebe :-) Pokud se to někoho dotklo, tak se omlouvám.
Odpovědět
#23
Na náhodu nevěřím. ;)
Dostaneš-li se na dno, tak se na něm neválej, ale odraž se od něho.
Odpovědět
#24
(26. 02. 2013, 23:46:23)houba Napsal(a): Podivná stvoření? :-) No minimálně já se tak cítím. Neměla to být urážka. Přece bych neurážel sám sebe :-) Pokud se to někoho dotklo, tak se omlouvám.

Ne že by se mě to nějak zásadně dotklo, ale z hlouby duše nemám rád takové slovotvary.
Připomíná mi to zpěvačku L.Bílou když tvrdí že nás lidičky miluje.
Myslím si tedy, že pokud někdo nemá mandát na kategorizaci dotčených, měl by mluvit jen a pouze sám za sebe.
A nebo odejít do armády, kde mu to v případě i menšího kariérního postupu může procházet u přidělené jednotky lidí kteří tam odevzdávají dobrovolně svoji osobnost.


(26. 02. 2013, 23:46:23)houba Napsal(a): Podivná stvoření? :-) No minimálně já se tak cítím. Neměla to být urážka. Přece bych neurážel sám sebe :-) Pokud se to někoho dotklo, tak se omlouvám.

Ne že by se mě to nějak zásadně dotklo, ale z hlouby duše nemám rád takové slovotvary.
Připomíná mi to zpěvačku L.Bílou když tvrdí že nás lidičky miluje.
Myslím si tedy, že pokud někdo nemá mandát na kategorizaci dotčených, měl by mluvit jen a pouze sám za sebe.
A nebo odejít do armády, kde mu to v případě i menšího kariérního postupu může procházet u přidělené jednotky lidí kteří tam odevzdávají dobrovolně svoji osobnost.

...............................................................
,,Čím více se společnost vzdaluje od pravdy, tím více nenávidí ty, kteří ji říkají." George Orwell
Odpovědět
#25
Také Vám oběma moc gratuluji - je úžasné, že jste se našli a jste tak kompatibilní. :)
Odpovědět
#26
(27. 02. 2013, 00:00:15)spagetka Napsal(a): Na náhodu nevěřím. ;)

No tak si to pojisti pořádným klubkem pevnýho koženýho provazu... !!! :)
...............................................................
,,Čím více se společnost vzdaluje od pravdy, tím více nenávidí ty, kteří ji říkají." George Orwell
Odpovědět
#27
(27. 02. 2013, 02:16:16)Anathema Napsal(a): Také Vám oběma moc gratuluji - je úžasné, že jste se našli a jste tak kompatibilní. :)

To je hezky receno, ze jsou dva ve vztahu kompatibilni... :)
Odpovědět
#28
(27. 02. 2013, 02:16:16)Anathema Napsal(a): Také Vám oběma moc gratuluji - je úžasné, že jste se našli a jste tak kompatibilní. :)

A i kdyby nebyli, žádný problém.. Jednoduše stáhnou poslední balík kompatibility od Adobe a svůj vztah prostě aktualizují.. LOL
Až ticho bude hlasité, a slzy suché, možná pak poletíš vysoko dolů a nic se stane vším...
Odpovědět
#29
Asi všichni četli 50 odstínů šedi-tam dvojice řeší pořád,jestli jsou kompatibilní,a to jsem se s tímto termínem setkala poprvé. ;) No-za hodinu a půl ho mám tady,tak uvidíme,jak to s tou naší kompatibilitou bude... Chválící
Dostaneš-li se na dno, tak se na něm neválej, ale odraž se od něho.
Odpovědět
#30
O kompatibilitě se hovoří u techniky, používání technicistních termínů a obratů na člověka a lidské vztahy je nešťastné a tak nějak smutné.

Česky by se to řeklo např.:
jestli si rozumíme, jestli se k sobě hodíme, jestli máme co společného, jestli se přitahujeme (ve fyzické rovině), nebo se taky hovoří o spřízněnosti, vzájemných sympatiích atd., atp...:)
Odpovědět


Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  Můj příběh sang-diskusni-forum-ius94 0 1624 18. 08. 2022, 21:58:20
Poslední příspěvek: sang-diskusni-forum-ius94
  Můj příběh Arch-diskusni-forum-ippus 4 8376 17. 08. 2022, 18:59:51
Poslední příspěvek: Nevim-diskusni-forum-Neznam
Lightbulb můj psychologický výzkum + něco o mě Iva-diskusni-forum-na69 17 11605 15. 08. 2022, 10:16:46
Poslední příspěvek: ad-diskusni-forum-evr
  Můj příběh Ilm-diskusni-forum-atar 35 47635 03. 06. 2021, 18:11:02
Poslední příspěvek: Ilm-diskusni-forum-atar
  Můj příběh? Pyrok-diskusni-forum-inetik 11 18848 02. 03. 2021, 20:48:04
Poslední příspěvek: Mar-diskusni-forum-gret

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex