Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 1 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Můj příběh - tedy můj život
#11
Vysmátý to je vážně milé. Háček je v tom, že z mé mystické "podmínky" ...se odvíjí vše ostatní. Chtěla bych se zeptat (já, macaté postavy), z jakého důvodu jsi na tomhle portálu?
Odpovědět
#12
Annie, jenom bych k tomu všemu asi dodala, že když se vztah takto podobně smýšlejících lidí povede, může to být velmi krásné, znám spousta takových příkladů z okolí..... je to opravdu velmi podstatný tmelící prvek vztahu, který může i zastínit další jeho "náležitosti", ovšem pozor, ona je nejen mystika, ale i pseudomystika, zájem o duchovno a na druhé straně pseudoduchovno, jakási jeho utvářená karikatura v myslích lidí. A obě tyto strany mohou mít své četné zástupce....A dle toho to vše pak vypadá, od tohoto se odvíjí další....Proto doporučuji být opatrná, i nebo možná obzvlášť, těžko říct..., na tomto fóru....
Nic tak neodhaluje charakter lidí jako to, čemu se vysmívají. (Johann Wolfgang Goethe)
Láska je něco prostého, a proto nikdo z nás nebude moci říci, že to nevěděl.(Iveta Hudáková)
[Obrázek: Leknin.jpg]
Odpovědět
#13
Ano, když se takoví dva naleznou..musí to být krásné. Já ve svém okolí nikoho takového neznám. :) Jojo, jsem si toho "nebezpečí" vědoma. Děkuju za starost. :) Budu opatrná.
Odpovědět
#14
Ahoj Annie, ano, to je výhodné, když nají lidé společné zájmy, jako například mystiku, ale myslím, že se z toho nemusí vyvíjet úplně všechno ostatní. Možná by jsi namítla, že zájem o mystiku je něco víc než pouhý koníček (jeden z koníčků), že skutečnosti spojené s touto záležitostí prostupují celou Tvojí osobností, že jde přímo o životní cestu; zde bych však patrně nesouhlasil. Je jen dílem náhody, že osobnostně velmi podobní si lidé budou v životě klást důraz na rozdílné parkety. Například jeden citově a intuitivně orientovaný člověk bude vidět jádro svojí působnosti v odhalování a zkoumání mystiky, druhý v ochraně zvířat a přírody, třetí v pomoci drogově závislým a další ve skládání básní. Chci říct, že zcela respektuji to, že hledáš souznění na úrovni společného zájmu. Já hledám (jestli Tě to zajímá) souznění na úrovni, která může zájem o věci určovat. Jinými slovy, jde mi o podstatu člověka :-)

Ale k Tvojí otázce, proč jsem zde. Číhám tu na svoji životní partnerku, vše ostatní jsou pouze více nebo méně zábavné řeči kolem :-)
Odpovědět
#15
(19. 05. 2010, 13:05:05)Illusor Napsal(a): Ahoj Annie, tomu rozumím, žádané charakteristiky však myslím můžeš nalést i u člověka, který by nežil mystikou. Jinými slovy, nebýt té mystické podmínky, zcela nepokrytě bych se Ti začal dvořit a pokoušet se o Tvoji přízeň, bo bych získal pocit, že mám šanci být vyhovující (já, bejk sportovní postavy).
A co by bylo dál..? Po tom, co bych svolila k tvému "nepokrytému" dvoření a pokoušení se o moji přízeň..?
Odpovědět
#16
Ahoj Annie, vidím, že jsi tu po dlouhé době. Takže, pokud by jsi k tomu svolila, rozjel bych to. Nejprve bych se Ti představil a popsal Ti svoji minulost a přítomnost, následně bych pojednal o představě budoucnosti, přičemž bych podtrhnul především otázky spojené s představou ideálního vztahu. Zřejmě bych také podotknul, že jsem gentleman a uspokojuje mě, když se se mnou žena cítí dobře, a že jsem schopen pro to udělat maximum. Doufal bych, že na mojí osobnosti nalezneš rysy, které by Ti mohly připadat zajímavé a motivovaly Tě k zájmu o mé další poznávání. Chtěl bych totiž, abys mě chtěla poznat, já bych totiž rád poznal Tebe.

Měl bych teď jednu otázku. Svoluješ?
Odpovědět
#17
(13. 08. 2010, 11:47:15)Illusor Napsal(a): Ahoj Annie, vidím, že jsi tu po dlouhé době. Takže, pokud by jsi k tomu svolila, rozjel bych to. Nejprve bych se Ti představil a popsal Ti svoji minulost a přítomnost, následně bych pojednal o představě budoucnosti, přičemž bych podtrhnul především otázky spojené s představou ideálního vztahu. Zřejmě bych také podotknul, že jsem gentleman a uspokojuje mě, když se se mnou žena cítí dobře, a že jsem schopen pro to udělat maximum. Doufal bych, že na mojí osobnosti nalezneš rysy, které by Ti mohly připadat zajímavé a motivovaly Tě k zájmu o mé další poznávání. Chtěl bych totiž, abys mě chtěla poznat, já bych totiž rád poznal Tebe.

Měl bych teď jednu otázku. Svoluješ?

Moc hezky napsaný, působí to velmi vlídně. Samozřejmě, ptej se, jen jsem se chtěla zeptat, jestli bys souhlasil s tím, odpovídat už do soukromých zpráv? Teď už je to přecijen jen mezi mnou a tebou.
Odpovědět
#18
Ahoj Annie, dík za milou zprávu. To je samozřejmé, napíšu SZ.

Dámy a pánové, tímto divadelní představení zkončilo, děkujeme za pozornost a loučíme se s Vámi.
Odpovědět
#19
:-( kurna, a tak dobre sa to rozbiehalo, poprosime casom aspon skratkovite naznacit ako vse dopadlo ;)
Odpovědět
#20
Ach jo a já jsem si myslela, že celý Váš soukromý rozhovor bude i nadále věcí veřejnou - tak jsem teď trochu zklamaná, když vidím, že nestojíte o publikum. :D Ale co se dá dělat - je to Vaše právo a my ostatní si některé věci asi budeme muset jenom domýšlet. :D
Odpovědět


Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  Můj příběh sang-diskusni-forum-ius94 0 1622 18. 08. 2022, 21:58:20
Poslední příspěvek: sang-diskusni-forum-ius94
  Můj příběh Arch-diskusni-forum-ippus 4 8372 17. 08. 2022, 18:59:51
Poslední příspěvek: Nevim-diskusni-forum-Neznam
  Můj příběh Ilm-diskusni-forum-atar 35 47570 03. 06. 2021, 18:11:02
Poslední příspěvek: Ilm-diskusni-forum-atar
  Můj příběh? Pyrok-diskusni-forum-inetik 11 18840 02. 03. 2021, 20:48:04
Poslední příspěvek: Mar-diskusni-forum-gret
  Můj příběh Sim-diskusni-forum-eon 2 5527 23. 06. 2020, 14:11:19
Poslední příspěvek: catgir-diskusni-forum-lsilvia

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex