Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sex? Děkuji, nechci [Hospodářské noviny]
#31
Nevíte, jestli ten článek vyjde už tento pátek? Hospodářské noviny běžně nečtu, tak ať vím, jestli si je v pátek mám koupit nebo ne.
Odpovědět
#32
jj, prej tenhle pátek
[Obrázek: banner_reformycz.gif]
Je obrovský rozdíl mezi tím být chudý a být bez peněz. Být bez peněz je dočasný stav. Chudoba je stav mysli.
Odpovědět
#33
Tak si půjdu pro ně.To jsem zvědavá,co si přečtu.;) Nechápavě zírající Kroutící očima Chválící
Dostaneš-li se na dno, tak se na něm neválej, ale odraž se od něho.
Odpovědět
#34
jsem koukal do HN na internetu a zjistil, že tento článek je v placené části :)
stálo mě to 10 Kč, abych to otevřel :D ale je to hezký napsané
Odpovědět
#35
Mě to stálo 2x 23 Kč, protože jsem si noviny koupila i minulý pátek, kdy měl článek původně vyjít, ale nakonec byla celá příloha pojatá jako jeden velký speciál o fotbale - fotbal mě bohužel vůbec nezajímá. Ale článek, který vyšel dnes, je pěkný (i ta fotka je celkem zajímavá :D ), akorát mohl být za ty peníze trochu delší. :)
Odpovědět
#36
no mohl, ale zas áčka jsou strašně nudnááááá, když se nesnaží s nikym sexovat, takže to nejde doplnit pohledem do ložnice a tajným receptem na spokojený sexuální život :D
Odpovědět
#37
A já si je koupil minulý týden a nebylo to tam, tak jsem nevěděl, kdy to tam bude a dneska jste to napsali moc pozdě:-( Chjo, jsem je chtěl:-(
Odpovědět
#38
Jj, je třeba BBho pochválit, řekl to pěkně, k věci, bez zbytečných kudrlinek kolem....:)
Nic tak neodhaluje charakter lidí jako to, čemu se vysmívají. (Johann Wolfgang Goethe)
Láska je něco prostého, a proto nikdo z nás nebude moci říci, že to nevěděl.(Iveta Hudáková)
[Obrázek: Leknin.jpg]
Odpovědět
#39
(18. 06. 2010, 19:00:47)Anathema Napsal(a): Mě to stálo 2x 23 Kč, protože jsem si noviny koupila i minulý pátek, kdy měl článek původně vyjít, ale nakonec byla celá příloha pojatá jako jeden velký speciál o fotbale - fotbal mě bohužel vůbec nezajímá. Ale článek, který vyšel dnes, je pěkný (i ta fotka je celkem zajímavá :D ), akorát mohl být za ty peníze trochu delší. :)

Mě ta fotbalová příloha před týdnem taky zklamala,ale aspon jsem měla dárek pro kolegu v práci,ten si to pročetl rád.;) A včera jsem si to koupit nestihla,buuééé.Uplakaný Snad ho ještě někde objevím-v knihovně,na netu...)
Nebo-nechcete se někdo obětovat a přepsat to sem? ;)
Dostaneš-li se na dno, tak se na něm neválej, ale odraž se od něho.
Odpovědět
#40
http://hn.ihned.cz/c1-44325150-sex-dekuji-nechci
Laissez-faire...
Odpovědět


Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  "Jsem asexuál: Nechci sex, stačí láska" hic -diskusni-forum-iacet 2 13000 02. 05. 2010, 18:51:37
Poslední příspěvek: hic -diskusni-forum-iacet

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex