Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 2 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
tlačítko "Líbí se mi to"
#1
nedalo by sa tu urobit podobne tlacitko ako je facebooku? Lahsie by sa tym vyjadroval suhlas s prispevkom a zbytocne by sa nezahlcovalo forum kratkymi suhlasnymi prispevkami. Popripade aj "Nelibi" ;)
Odpovědět
#2
Jj souhlasím s tím, to by bylo dobry :) a ještě by se načítalo počet líbí/nelíbí :)
Odpovědět
#3
Líbí :)
53x + m3 = 0
Odpovědět
#4
no, uz to dat len do ramecku a capnut niekde pod kazdy prispevok ;)
Odpovědět
#5
To funguje na "Novinkách",souhlasím,že by to mohlo být i tady.
Dostaneš-li se na dno, tak se na něm neválej, ale odraž se od něho.
Odpovědět
#6
já jsem také pro :o)
Teď jsem si vzpomněla, že na YouTube mají něco podobého... nebo by stačila jen +1 a -1
Odpovědět
#7
Плагин уже здесь :-)
[Obrázek: banner_reformycz.gif]
Je obrovský rozdíl mezi tím být chudý a být bez peněz. Být bez peněz je dočasný stav. Chudoba je stav mysli.
Odpovědět
#8
Ještěže byl praděd člen Белое движение, jinak bych z pozice porevolučního dítěte asi tápala.. :D
i do believe if you don't like things you leave for some place you've never gone before
Odpovědět
#9
Tak nam to tu pekne fungovalo, az sa nam jedneho dna, mile tlacitko "like" niekam stratilo. Ktoze ho najde?
Odpovědět
#10
Také tlačítko postrádám... :-(
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex