Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.

Hodnocení tématu:
  • 2 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
tlačítko "Líbí se mi to"
nedalo by sa tu urobit podobne tlacitko ako je facebooku? Lahsie by sa tym vyjadroval suhlas s prispevkom a zbytocne by sa nezahlcovalo forum kratkymi suhlasnymi prispevkami. Popripade aj "Nelibi" ;)
Byl jsem stvořen pro úplně jinou planetu. Spletl jsem si cestu. 
Simone de Beauvoir

Fandím čemukoliv, co se snaží nahradit skutečný kontakt mezi lidmi.
Odpovědět
Jj souhlasím s tím, to by bylo dobry :) a ještě by se načítalo počet líbí/nelíbí :)
Odpovědět
Líbí :)
53x + m3 = 0
Odpovědět
no, uz to dat len do ramecku a capnut niekde pod kazdy prispevok ;)
Simone de Beauvoir

Odpovědět
To funguje na "Novinkách",souhlasím,že by to mohlo být i tady.
Dostaneš-li se na dno, tak se na něm neválej, ale odraž se od něho.
Odpovědět
já jsem také pro :o)
Teď jsem si vzpomněla, že na YouTube mají něco podobého... nebo by stačila jen +1 a -1
Odpovědět
Плагин уже здесь :-)
[Obrázek: banner_reformycz.gif]
Je obrovský rozdíl mezi tím být chudý a být bez peněz. Být bez peněz je dočasný stav. Chudoba je stav mysli.
Odpovědět
Ještěže byl praděd člen Белое движение, jinak bych z pozice porevolučního dítěte asi tápala.. :D
i do believe if you don't like things you leave for some place you've never gone before
Odpovědět
Tak nam to tu pekne fungovalo, az sa nam jedneho dna, mile tlacitko "like" niekam stratilo. Ktoze ho najde?
Simone de Beauvoir

Odpovědět
Také tlačítko postrádám... :-(
"Všechno, co funguje jen na základě strachu a co vyvolává závislost, považuji za škodlivé. Všechno, co člověka posiluje, pomáhá mu v pozitivním směru se rozvíjet a nést za sebe zodpovědnost, považuji za užitečné."
(inspirováno výrokem mně neznámého člověka)
Odpovědět

Přejít na fórum:

Uživatel(é) prohlížející toto téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex