Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 4 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Můj přítel, který nechce sex
#1
Ách jo. Asi mám úplně podivnou představu o pánech tvorstva.

Jsme spolu s přítelem přes tři měsíce (áno, není to zas tak dlouho, vím). Mazlíme se, dělá mi to rukou, pusou a je to prostě šikula.


Nikdy nespal s žádnou holkou. Oukej, to mi vůbec neva, proč taky, připadá mi to hezký :)
Vím, že ho vzrušuju, nicméně když má dojít na sex, odtáhne se, prostě nevím - nenechá si ani sundat kalhoty, když mu chci oplatit jeho "péči".

Když se mazlíme je vzrušenej a celej se třese...a pak najednou nic.

Tak jsem to nějak nevydržela a zeptala se, jestli má strach (tak jasný, že má, má to být jeho poprvé)...ale nějak jsem na to chtěla zavést řeč. A on že má, že se na to nějak necítí, že v tomhle ohledu není nadrženej.

Já nevím proč, ale vyrazilo mi to dech. A napadlo mě taky třeba, že to svoje poprvý třeba ani nechce prožít se mnou.

Já mám sex ráda a chybí mi, nechci na něj vůbec nijak tlačit, třeba se spraví časem, ale vyznělo to tak, že by mu nevadilo, kdyby se mnou neměl sex nikdy.

Je mu 22, mám ho ráda a přitahuje mě, z tohohle je mi ale nějak smutno. Nebyl to ojedinělý případ, nervu z něj oblečení, abyste rozumněli, prostě poznám, že to nechce.

Naše mazlení dopadá tak, že já jsem nahá (vrhá se na mě, ale v tom smyslu, aby udělal dobře mě a šmitec) a on má na sobě kalhoty.

Jedinkrát měl na sobě jenom trenýrky, tak jsem se chopila šance a zkoušela mu to dělat pusou...rukou...a ani to s ním nehlo mám dojem. Říkal, že ho to nebere, když to má být jen o něm.

Ale nakonec...jasně, mám orgasmus a je to pěkný, jen mi chybí ta vzájemnost, cítím se pak jako neschopná milenka a je mi smutno.

Váš názor?
Odpovědět
#2
když ho to nebaví, byť se snažíš sebevíc, tak ho nepředěláš
Odpovědět
#3
Souhlasím víceméně se Zerdou, jednoduše potřeba sexuálního vyžití je u různých lidí různá, někdo by mohl téměř neustále, jinému to stačí jednou za půl roku a obojí je norma. Je to vrozená záležitost, to základní nastavení sexuální touhy a jako takové se bude v průběhu života výrazně měnit jen sporadicky. U Tvého přítele může hrát opravdu podstatnou roli obava ze selhání, pravděpodobně poznal, že jsi zkušenější, proto ten "strach" a jakýsi blok. Villanko, je to na Tobě, jak budeš ke svému příteli dále přistupovat, zda mu pomůžeš jeho obavu rozptýlit či nikoliv.....konec konců první sexuální styk představuje v životě každého jedince přece jen určitý zlom, změnu a výzvu...., což je do určité míry vždy neodlučitelně spjato nejen s očekáváním, ale i traumatem v pospolitosti. U mužů to je o to složitější, že se jaksi podvědomě očekává, že v této oblasti převezmou iniciativu, to už souvisí se zažitými stereotypy ohledně mužské a ženské role....sice si to možná nechceme v dnešní moderní době přiznat, ale to podvědomé očekávání tu vždy je přítomno....dodnes. Villanko, být tebou, snažím se být trpělivá, chápající vůči příteli a hlavně na něj netlačit. To by bylo asi to nejhorší, co by se mohlo stát a určitě by to mohlo i ovlivnit váš vztah. No ale pokud se ukáže, že pro něj sexualita přece jen nehraje takovou roli, jakou by sis představovala, pak se sama musíš rozhodnout, co dál....zdali jsi jej schopna akceptovat takového, jaký je, se všemi důsledky pro váš vztah,.... že bude založen méně na sexu...., anebo nikoliv. Každopádně, pokud se ukáže, že pro něj sexualita ve vztahu skutečně není důležitá, asi by bylo naivní očekávat, že se změní a sexuální oheň v sobě najednou nalezne, takový jednoduše je....

Pokud je sexuální potřeba partnerů rozdílná, vždy je to tak, že ten s vyšší sexuální touhou by se měl přizpůsobit tomu s nižší potřebou, nikdy ne naopak....to jsem ještě zapomněla dodat, což je podstatné....
Hodně štěstí!
Nic tak neodhaluje charakter lidí jako to, čemu se vysmívají. (Johann Wolfgang Goethe)
Láska je něco prostého, a proto nikdo z nás nebude moci říci, že to nevěděl.(Iveta Hudáková)
[Obrázek: Leknin.jpg]
Odpovědět
#4
Ahoj. Vzpomněla jsem si na jedno jezdecké moudro: "Nikdy koně nechytejte, nechte ho, ať si vás chytí sám" takže já bych poradila stejný postup. On už ví, co láká tebe. Zkus se teď pro změnu stáhnout. Úplně tuto aktivitu "přestat nabízet" a dej mu prostor, ať si on sám určí tempo a frekvenci. Buď ho to k tobě přitáhne a časem se všechno upraví...nebo zjistíte, že je asexuální a v tom případě nepmůže nic. Ale rozhodně bych se klonila k tomu "zkusit ústup" a čekat, zda tě bude následovat
Odpovědět
#5
Villanko, co si tak pamatuju na svoje "poprvé", tak to vypadalo úplně stejně. Tělo hyposexuála nereaguje tak, jak by mělo, přesto je holka velmi vzrušuje. Úplně se v tvém příteli vidím :) Nech to na něm, ať se uvolní a buď je to jen psychická záležitost a dostane se z toho bez následků, nebo je to něco komplikovanějšího, jako u většiny z nás na tomto fóru.
Odpovědět
#6
Ja jsem z toho nepochopil, ze by mel pritel nizsi zajem o sex. To, ze se mazlite a milujete ukazuje, ze mu sex neni cizi. Tak si myslim, ze on ma sex rad, ale bude tam nejaky blok. Tezko rict, treba zazil, ze se mu nejaka holka vysmala nebo tak neco.
Navrhuji jen velmi opatrny postup. Tedy napr. v prvni fazi bude uspech, pokud z nej sundas tricko - a to staci. Za nejaky cas treba i ponozky. :) atd. Kdyz z nej stahnes kalhoty, tak DOST, trenky nechat, nevrhat se na nej (nedelat presne to, co jsi psala, ze jsi udelala). Chce to velmi pomalu, aby v sobe nemel zakodovano, ze jakmile prijde o kalhoty, tak se na nej vrhnes. Pokud si tohle odblokuje, tak pak uz si je v klidu sunda sam a budes moct jit pomalu o krok dal a dal a dal.... Chce to velkou trpelivost.
Odpovědět
#7
buk - třeba mě sex nijak nepřitahuje, spíš se mu vyhýbám, ale jinak veškeré intimnosti mám moc rád a skoro bych řekl, že i vyžaduji :) Villanky přítel na tom může být úplně stejně.

Zkus na něj v žádném případě nijak netlačit a nechat to na něm, klidně i několik měsíců. Občas využívej k mazlení situace, když už je nahý (třeba ve sprše) a mělo by to klapnout :)
Odpovědět
#8
Přimlouvám se k tomu co napsal buk,zřejmě to bude souviset se špatnou zkušeností :) Chce to čas :)
Srdce Just because I can´t "do it" doesn´t mean I don´t love you. Srdce
Odpovědět
#9
Já bych to viděl možná na strach z předčasný ejakulace. Ještě jako panic nemá vyzkoušený, kde je ta hranice, kolik vydrží a nechce zklamat, protože mu na tobě záleží. Někdo s tím mívá problémy i v pozdějším věku. Bude asi moc sečtělý :o)
A nemá styk zakázaný z náboženských důvodů?
Posmívající se "Podívejte se, Alžběto, co já mám před sebou úkolů: trojtaktní motor, zvukový film, vyzvednout význam Komenského. A kdybych měl rodinu, tak by tady stálo tři litry mléka, půlku chleba, vyzvednout sako z čistírny." (Jára Cimrman, ležící, spící)
Odpovědět
#10
A hlavne na nej moc netlač, pomaličku :)
Odpovědět


Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  Můj příběh sang-diskusni-forum-ius94 0 1573 18. 08. 2022, 21:58:20
Poslední příspěvek: sang-diskusni-forum-ius94
  Můj příběh Arch-diskusni-forum-ippus 4 8250 17. 08. 2022, 18:59:51
Poslední příspěvek: Nevim-diskusni-forum-Neznam
Lightbulb můj psychologický výzkum + něco o mě Iva-diskusni-forum-na69 17 11192 15. 08. 2022, 10:16:46
Poslední příspěvek: ad-diskusni-forum-evr
  Můj příběh Ilm-diskusni-forum-atar 35 46835 03. 06. 2021, 18:11:02
Poslední příspěvek: Ilm-diskusni-forum-atar
  Můj příběh? Pyrok-diskusni-forum-inetik 11 18571 02. 03. 2021, 20:48:04
Poslední příspěvek: Mar-diskusni-forum-gret

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex