Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
zdravim :)
#1
ahoj
Tak jak mam zacit .... uvedomil sem si ze se neco deje uz drive, tak v tech 15 - 17 letech kdy kluci zacinaj se sexem sem ja nechapal co na tom vsichni vidi, poprve sem mel vylozene odpor k milovani a to bylo s krasnou holkou kterou sem mel rad.
Po par pokusech kdy sem nemel naladu a to kazdej vztah znicilo sem si zacal myslel ze sem gej. Ale to sem zahy zavrhnul, i bez zkusenosti sem si jistej ze to pro me neni.
Holky se mi libi, mam rad jejich spolecnost, doteky, masaze ale sex je mi neprijemny.
Ted je mi 20 a nebavi me mit hlavu plnou otazek a bejt sam, tak sem zkouknul web a nasel sem tadyto forum za ktery urcite dekuju :)

A nakonec: prosim jak se edituje profil? chci aby vsichni vedeli jaka je moje nejoblibenejsi kniha atp ;) nejsem moc castej navstevnik for.
nejsem povinen být takový jaký bych podle lidí měl být, je to jejich selhání ne moje chyba
Odpovědět
#2
ahoj a vitaj medzi nami :) editaciu dosiahnes kliknutim na panel uzivatela a potom v lavom paneli na Zmenit profil
Odpovědět
#3
Ahoj, vítej mezi námi a snad se Ti tu bude líbit. :)
Odpovědět
#4
zdravím a vítej :-)
"Je lepší shořet než vyhasnout." Kurt Cobain
Odpovědět
#5
Ahoj,vítej mezi námi :) ať se tu cítíš jako doma ;) :D
Srdce Just because I can´t "do it" doesn´t mean I don´t love you. Srdce
Odpovědět
#6
Též tě tu vítám :)
Odpovědět
#7
Vítej ;o)
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex