Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dva odlišné světy?
#1
Ahoj jsem tady nový a vlastně ani nevím proč sem se sem přihlásil. Možná proto, že mi tady někdo pomůže. Předem bych chtěl říct že jsem asi jediný heterosexuální, aktivně žijící člověk tady na tomto portále. Tak mě tolerujte :-)
Je mi 22let, chodím se svou nádhernou přítelkyní (23) už 3roky a asi 2roky spolu žijeme.
Máme se moc rádi a ve všem ostatním si velice rozumíme, dokud nedojde na sex. Zpočátku (zamilovanost) bylo vše o.k. nebyl problém souložit i vícekrát za den, experimentovalo se atd...
Postupně docházelo k situacím že sem měl chuť se pomilovat a ona ne. Nejdřív sem to nechápal myslel jsem si že to semnou asi stojí zaprd, nebo že mě třeba nemiluje. Potom mi teda řekla že to zas tak často nepotřebuje, jenže sem se po každém jejím odmítnutí "urazil" (bral jsem si to osobně) a atmosféra mezitím houstla a houstla. Dohodli jsme se tedy že se domluvíme na nějakém kompromisu (cca 1xtýdně) co bylo pro mě opravdu těžké, ale miluju ji tak ji nechci ztratit. Jene vždy kdy mělo dojít na sex bál jsem se jejího dmítnutí takže jsem nevěděl jestli se mám "tulit" nebo ne. Zkrátka dospělo to až do takové fáze že se semnou už několikrát chtěla rozejít že prý si nejsme souzeni ale že mě stále miluje. Jenže jsem zjistili že ani jeden z nás si nemůže dovolit (finančně) byt ve kterém žijeme, tudíž bychom museli dát nájemní výpověď a hledat si každý něco sám, ale v Praze jsou byty drahé a navíc máme spolu půjčku (ne velkou) ale 4000 je i dneska dost. Takže spolu i nadle žijeme vše je v pořdku, občas spolu spíme ale minimálně jednou do měsíce dojde na to že bychom spolu neměli být a že ona už asi s nikým nikdy spát nechce. Ale já vím že když má dobrou náladu tak je vše o.k. nebo když je trochu připitá tak je jako někdo uplně jinej to se i dokonce ona tulí ke mně a ptá se jestli to chci. Dost se ztotožnuje s Asexuály ale mě to trápí potže nebejt tohodle problému ak máme krásný vztah. Tím bych chtěl taky říct že jak každý tvrdí že dlouhodobý vztah už není o sexu (porozmění v něm) je pěkná kravina točí se to stejně jenom okolo toho, když to neklape v postely tak pak nikde. Strašně mě to trápí, navíc je to nádherná mladá žena a nechce se mi věřit aby prostě byla asxuální. Myslím si že může mít taky nějaký blok ale ona sama nevím, mluvili jsme o tom už asi milionkrát. Moc ji miluju a nevím co mám dělat?
Odpovědět
#2
netlac na nu, sex nie je stred sveta.
Odpovědět
#3
(16. 10. 2010, 12:43:33)rastaman Napsal(a): Tím bych chtěl taky říct že jak každý tvrdí že dlouhodobý vztah už není o sexu (porozmění v něm) je pěkná kravina točí se to stejně jenom okolo toho, když to neklape v postely tak pak nikde.

:) tak s tymto tvrdenim si na svoju stranu nikoho na tomto fore neziskas :D Ja by som povedal, ze spolu dlho nevydrzite a kazdy pojdete casom svojou vlastnou cestou
Odpovědět
#4
suhlasim...a to ze si myslis /ako vacsina/ ze ak to nefunguje v postely tak potom aj nikde je totalna hlupost podla mna...vo vztahu je kopec inych dolezitejsich veci nez len fyzicke,pudove uspokojenie...zamysli sa nad tym...a aj nad tym ze co ak svojimi chutkami tej svojej nadhernej priatelke ublizujes...trebars psychicky...tak si na to sadnite a porozpavajte sa jak dvaja dospeli ludia mozno pridete na ine riesenie nez na ten jednotyzdnovy kompromis...
sex sa da spravit s hocikym,no duchovne splinut ide uz tazsie...preto si myslim ze jednoznacne je len akysi nepatrny podclanok vztahu...
Odpovědět
#5
Zkus se s ní domluvit, že by sis našel nějakou milenku - na vybití, třeba na to přistoupí...
Odpovědět
#6
Buď musíš nějak omezit svoji potřebu sexu (třeba víc pracovat, sportovat, abys už na sex neměl energii ani chuť), příp. spát s někým jiným, pokud by na to tvoje přítelkyně byla ochotná přistoupit, a tvá přítelkyně by zas na oplátku mohla být vstřícnější k nějakému tomu přitulení atd., a nebo se s ní rozejdi. Jiné řešení prostě nenajdeš. A buď vůči své přítelkyni ohleduplný, neb ona se určitě trápí víc než ty. Jinak hodně štěstí při rozhodování a věř, že krása a sexualita spolu nesouvisejí.
Odpovědět
#7
(16. 10. 2010, 19:51:32)mušelín Napsal(a): Zkus se s ní domluvit, že by sis našel nějakou milenku - na vybití, třeba na to přistoupí...

Ahoj mušelín, já vím, že se to tady vcelku hodně traduje, tato varianta, jenže si představ, že může nastat situace, kdy se on či milenka do toho druhého zamiluje a ze vztahu na vybití je najednou vážný vztah....anebo třeba milenka může stokrát slibovat, že jej má jen na sex, ale citům neporučíš, stane se....a co pak....dle mého, tohle není zdaleka bezpečná varianta řešení, spíše velmi nebezpečná, hrátky s ohněm, když to k něčemu přirovnám. A do třetice, z mého pohledu, tedy, představa, že se člověk, ke kterému mám vztah, doslova válí někde s jinou v posteli, to by ta láska nejspíše dříve či později vyprchala, bohužel. Stejně tak bych chápala, kdybych tohle provedla já a partner by mne kvůli tomu poslal k šípku.....

No a pro toho tazatele, atraktivita opravdu nemá s neasexualitou nic společného, třeba tady na fóru se vyskytuje nemálo atraktivních lidí, sama se třeba také rozhodně nepovažuji za ošklivku.LOL Na druhou stranu jedinec vzdálený dle měřítek fyzické kráse může být "velmi živý". No, jinak chápu, že pro tebe jakožto sexuálního člověka je sex důležitý, ale že nejdůležitější..., nechtěl bys toto své stanovisko ještě přehodnotit? Vezmi si, že může nastat situace, kdy jeden z běžně sexuálních partnerů třeba přestane vážný úraz a výsledkem je, že sexuální soužití je ztíženo nebo znemožněno. Co pak uděláš, opustíš jej proto, že "už nemůže?" Opravdu si myslíš, že ty osmdesátileté babičky a dědové, kteří spolu vydrželi a ještě i dnes se vodí za ruce, postavili svůj vztah primárně na sexu? On také každý člověk přirozeně stárne a fyzická atraktivita pomalu mizí, možná bys měl více také zapřemýšlet do budoucna a nehodnotit vše jen z perspektivy věku lehce přes dvacet.....
Nic tak neodhaluje charakter lidí jako to, čemu se vysmívají. (Johann Wolfgang Goethe)
Láska je něco prostého, a proto nikdo z nás nebude moci říci, že to nevěděl.(Iveta Hudáková)
[Obrázek: Leknin.jpg]
Odpovědět
#8
Thumbs Down 
(16. 10. 2010, 16:04:06)bou Napsal(a): netlac na nu, sex nie je stred sveta.

Děkuju tohle se mi zdálo zatím jako nejrozumnější a nejméně bolestivější řešení...
(16. 10. 2010, 16:53:26)Zafod Biblbrox Napsal(a):
(16. 10. 2010, 12:43:33)rastaman Napsal(a): Tím bych chtěl taky říct že jak každý tvrdí že dlouhodobý vztah už není o sexu (porozmění v něm) je pěkná kravina točí se to stejně jenom okolo toho, když to neklape v postely tak pak nikde.

:) tak s tymto tvrdenim si na svoju stranu nikoho na tomto fore neziskas :D Ja by som povedal, ze spolu dlho nevydrzite a kazdy pojdete casom svojou vlastnou cestou

Díky za názor, ale popravdě, na svoji stranu "tady" opravdu dostávat nikho nepotřebuju a ani nechci. Nicméně si taky myslím že půjdeme každý svoji cestou, akorát tam je ten problém jěště s tím bydlení a finanční stránka, jak jsem už zmiňoval... Jinak bychom spolu už asi nebyli...
(16. 10. 2010, 17:01:09)NotComplete Napsal(a): suhlasim...a to ze si myslis /ako vacsina/ ze ak to nefunguje v postely tak potom aj nikde je totalna hlupost podla mna...vo vztahu je kopec inych dolezitejsich veci nez len fyzicke,pudove uspokojenie...zamysli sa nad tym...a aj nad tym ze co ak svojimi chutkami tej svojej nadhernej priatelke ublizujes...trebars psychicky...tak si na to sadnite a porozpavajte sa jak dvaja dospeli ludia mozno pridete na ine riesenie nez na ten jednotyzdnovy kompromis...
sex sa da spravit s hocikym,no duchovne splinut ide uz tazsie...preto si myslim ze jednoznacne je len akysi nepatrny podclanok vztahu...

Děkuji, asi si mě nepochopil/a netvrdím že sex je primární hodnota vztahu to v žádném případě, jen říkám že pokud si v něm nerozumí dva lidé ve vztahu (a je jedno na jaké úrovni, prostě když má každý jinou potřebu 1xdenně/vůbec/1xza rok) tak se pak tyto neshody přenesou/vyplují i do právě důležitějších článků vztahu a narušují je! Já si toho sem vědom že ji asi ubližuju, ale to ona mě svými nechoutkami taky :-) o duchovním splynutí (sexu) sem četl knihy a určitě je to velmi zajímavé, ale pochybuju že by se chtěla v této fázi nořit do hlubokých tantrických stavů meditace. Když sem ji to takhle zhnusil...
(16. 10. 2010, 19:51:32)mušelín Napsal(a): Zkus se s ní domluvit, že by sis našel nějakou milenku - na vybití, třeba na to přistoupí...

Mám dojem že už mě toto nabízela, ale myslím že to není dobré řešení.
1. Mám ji natolik rád že bych se ji pak nemohl podívat do tváře
2. Jak už tady někdo zmiňoval mohlo by se stát že bych se já nebo ta milenka do mě zamilovala a to by asi nedělalo dobrotu.
3. I když mě to nabízela, myslím že to jsou jen silácké řeči, myslím že málo lidí tohle dokáže opravdu "T"olerovat ať už je heterosexuál/homosexuál/asexuál
(16. 10. 2010, 23:29:46)vendemiaire Napsal(a): Ahoj :)

Obávám se že vzhled nemá s asexualitou nic společného, takže i když je tvá přítelkyně krásná, tak stejně může být asexuální.. ;) A podle toho co píšeš, tak asexuální je..
Další věc je, že sex ve vztahu není důležitý. Mnohem důležitější je ale vzájemná shoda.. Heterosexuál a asexuálem si nikdy nemůže rozumět a nevěř tomu, že se asexuál změní..
A protože se v téhle věci jen těžko shodnete, tak si myslím že je to jen otázka času, kdy váš vztah skončí.

To sem ani netvrdil že když je někdo asexuální že nemůže být atraktivní (myslím že ona je toho živoucím důkazem).
Změnit ne, ale když to mohlo fungovat předtím tak proč by se to nemohlo vrátit aspoň z 1/3 zpátky...
(17. 10. 2010, 00:11:32)Lucy Napsal(a): Buď musíš nějak omezit svoji potřebu sexu (třeba víc pracovat, sportovat, abys už na sex neměl energii ani chuť), příp. spát s někým jiným, pokud by na to tvoje přítelkyně byla ochotná přistoupit, a tvá přítelkyně by zas na oplátku mohla být vstřícnější k nějakému tomu přitulení atd., a nebo se s ní rozejdi. Jiné řešení prostě nenajdeš. A buď vůči své přítelkyni ohleduplný, neb ona se určitě trápí víc než ty. Jinak hodně štěstí při rozhodování a věř, že krása a sexualita spolu nesouvisejí.

Díky za názory, myslím že je jedno kdo z nás dvou se trápí kvůli tomudle víc, ale tyto varianty si uvědomuji, ale nevím co je nejschůdnější varianta.
(17. 10. 2010, 00:20:57)Nela Napsal(a):
(16. 10. 2010, 19:51:32)mušelín Napsal(a): Zkus se s ní domluvit, že by sis našel nějakou milenku - na vybití, třeba na to přistoupí...

Ahoj mušelín, já vím, že se to tady vcelku hodně traduje, tato varianta, jenže si představ, že může nastat situace, kdy se on či milenka do toho druhého zamiluje a ze vztahu na vybití je najednou vážný vztah....anebo třeba milenka může stokrát slibovat, že jej má jen na sex, ale citům neporučíš, stane se....a co pak....dle mého, tohle není zdaleka bezpečná varianta řešení, spíše velmi nebezpečná, hrátky s ohněm, když to k něčemu přirovnám. A do třetice, z mého pohledu, tedy, představa, že se člověk, ke kterému mám vztah, doslova válí někde s jinou v posteli, to by ta láska nejspíše dříve či později vyprchala, bohužel. Stejně tak bych chápala, kdybych tohle provedla já a partner by mne kvůli tomu poslal k šípku.....

No a pro toho tazatele, atraktivita opravdu nemá s neasexualitou nic společného, třeba tady na fóru se vyskytuje nemálo atraktivních lidí, sama se třeba také rozhodně nepovažuji za ošklivku.LOL Na druhou stranu jedinec vzdálený dle měřítek fyzické kráse může být "velmi živý". No, jinak chápu, že pro tebe jakožto sexuálního člověka je sex důležitý, ale že nejdůležitější..., nechtěl bys toto své stanovisko ještě přehodnotit? Vezmi si, že může nastat situace, kdy jeden z běžně sexuálních partnerů třeba přestane vážný úraz a výsledkem je, že sexuální soužití je ztíženo nebo znemožněno. Co pak uděláš, opustíš jej proto, že "už nemůže?" Opravdu si myslíš, že ty osmdesátileté babičky a dědové, kteří spolu vydrželi a ještě i dnes se vodí za ruce, postavili svůj vztah primárně na sexu? On také každý člověk přirozeně stárne a fyzická atraktivita pomalu mizí, možná bys měl více také zapřemýšlet do budoucna a nehodnotit vše jen z perspektivy věku lehce přes dvacet.....

Díky za názor, ale evidentně si mě nepochopila :-) už sem se ke spoustě věcí vyjadřoval k předchozím odpovědí, tak to z toho snad pochytíš, už se mi to nechce opakovat.
Odpovědět
#9
Rastamane, obávám se, že hledáš odpovědi na tom ne úplně správném fóru.
Odpovědět
#10
(17. 10. 2010, 13:45:14)LEON Napsal(a): Rastamane, obávám se, že hledáš odpovědi na tom ne úplně správném fóru.

aj ja si myslim..lebo podla vsetkych tvojich reakcii, na tie nase,ta asi "nikto nepochopil"...tak bud si z toho nieco vezmi,alebo to skus niekde inde...
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex