Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 2 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Život bez sexu ničí psychické i fyzické zdraví
#1
Objevila jsem nový antiasexuální článek. Soudě dle tamních vyjmenovaných komplikací života bez sexu by se mělo zdejší osazenstvo nad sebou raději rychle zamyslet. LOLLOLLOL Je to otázka života a smrti, prý!Šklebící se Minimálně ale prý lepších zubů. LOL

http://www.novinky.cz/zena/vztahy-a-sex/...dravi.html
Nic tak neodhaluje charakter lidí jako to, čemu se vysmívají. (Johann Wolfgang Goethe)
Láska je něco prostého, a proto nikdo z nás nebude moci říci, že to nevěděl.(Iveta Hudáková)
[Obrázek: Leknin.jpg]
Odpovědět
#2
jejda zerda tedy umře
Odpovědět
#3
Páni, "Ploďte a množte se a naplňte zemi" v moderním podání, jsem zvědav, kdy se to objeví v Bibli LOL Ne, vážně, někdo by měl ten článek přeložit do angličtiny, vytisknout v milionových nákladech a distribuovat po USA, aby chudáci Američani konečně zjistili, proč jich tolik trpí obezitou. Je to přece jasné. Souložíš = jsi jako proutek, který hlupák to nechápe?

Akorát ta rakovina prostaty mi začíná dělat starosti. Četl jsem o tom nedávno v článku tuším na iDnes. Vždyť já to ani za měsíc nezvládnu tak často, jak radí oni za týden! Co s tím?.. Uplakaný
53x + m3 = 0
Odpovědět
#4
hm, hlavně s tou chřipkou je to hezký... já neměl chřipku už asi 10 let, tak nevím, kde soudruzi udělali chybu :-)
[Obrázek: banner_reformycz.gif]
Je obrovský rozdíl mezi tím být chudý a být bez peněz. Být bez peněz je dočasný stav. Chudoba je stav mysli.
Odpovědět
#5
LOLLOL

Ptákoviny... na to je na novinkách užijeLOL

Za chvíli se člověk dozví, že vyzkoumali, že když budeme jíst sto let zelí, tak se dožijeme stovky! :p ... páni, já jsem ale chytrá... budu muset napsat do Švédska, že chci nobelovku za převratný objev v medicíně ohledně[/u] dlohověkosti!!LOLLOL
Odpovědět
#6
Kde vědci na tyhle kraviny chodí?:D

A Zerdo, umřeš tak jako tak, nějaký sex na to nemá žádný vliv:D
Odpovědět
#7
V úvodu píšou,že prospěšný je sex provozovaný "s nadšením".Takže provozovat ho bez nadšení prospěšné není.A jelikož my to "s nadšením"neumíme,nemáme se čeho bát. ;)
Dostaneš-li se na dno, tak se na něm neválej, ale odraž se od něho.
Odpovědět
#8
Mě přijde že už neví co by psali tak píšou o ptákovinách..Jen minimálně najdu článek kterej by nás vystihoval..V drtivý většině případů mám pocit že to píšou hypersexuálové :-D Co se týče tohohle článku..Mám pocit že někdo zjistil že existuje asexualita a snaží se nás nahánět po doktorech aby si poplatkama trošku přilepšili k platu :-D protože když nesouložíme,jsme všichni na smrt nemocný :-D
Odpovědět
#9
:-D:-D Plky, co dodat...V případě asexuálů spíš ničí psychické zdraví sex.
Odpovědět


Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  Asexualita jako nová sexuální orientace. Jak se žije bez sexu? So-diskusni-forum-sna 49 66364 07. 01. 2021, 23:23:52
Poslední příspěvek: mar-diskusni-forum-teza
Heart Článek o párech žijících bez sexu At-diskusni-forum-mis 2 7649 01. 10. 2018, 22:42:00
Poslední příspěvek: Ma-diskusni-forum-ni
  Queer - Bez sexu Eck-diskusni-forum-hart 2 10674 28. 10. 2016, 22:46:43
Poslední příspěvek: Magr-diskusni-forum-amal
  Hledám lásku bez sexu aneb Nejnovější trendy v seznamování - Novinky.cz ho-diskusni-forum-uba 6 19223 05. 09. 2013, 13:50:32
Poslední příspěvek: Dar-diskusni-forum-iach
  Novy trend - zivot bez sexu. Mit-diskusni-forum-chum 16 43678 28. 08. 2012, 14:32:18
Poslední příspěvek: FurtSU-diskusni-forum-smevem

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex