Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 2 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Navštívil někdo z vás sexuologa?
#11
"Druhá zkušenost byla na soukromé klinice kde jsem čekala lepší přístup. Sexuoložka mi mezi dveřma řekla, že mě rovnou posílá k psycholožce a že si mám do příště rozmyslet, zda jí chci říkat pravdu nebo lhát. To bylo po tom co jsem jí na otázku zda onanuju, odpověděla že ne, že se mi to hnusí... Nevěřila mi, dělá to každý, tak to musim zákonitě dělat taky?! Fuj!"

Tady spíš lhala ta doktorka, protože to jsou jen domněnky doktorů, že každý onanuje, já si osobně taky myslím, že je to hnus a nikdy bych to nedělala, nechápu, proč to ti doktoři každému vnucují, komu se to líbí tak ať si to dělá, ale já to teda nemusím a myslím, že nás je hodně takových:)
Odpovědět
#12
Já jsem navštívila sexuologa jednou a snažil se mě přesvědčit, že asexualita neexistuje. Já jsem schopná provozovat sex, ale nic necítím, proto mi radil ať zkouším nové věci, až něco pocítím. Nejdřív jsem měla dobrý pocit, protože jsem si myslela, že on tomu musí přece rozumět a že když mi říká, že jsem mladá a ještě nevím co se mi líbí, že je to pravda. Bohužel to jen vedlo k velkému přemáhání se a předstírání..
Odpovědět
#13
Já jsem navštívil tři sexuology, z čehož s prvním byla zkušenost příšerná, se druhým průměrná, ale nic neporadil a teprve třetí alespoň nasměroval správným směrem. A protože tenhle obor je poměrně lukrativní, tak nemusím dodávat, že každý sexuolog chtěl asi dva tisíce "zápisného", ačkoliv jinak spoustu věcí hradí pojišťovny.
Odpovědět
#14
(02. 12. 2010, 09:55:44)Sysel Napsal(a): Já jsem navštívil tři sexuology, z čehož s prvním byla zkušenost příšerná, se druhým průměrná, ale nic neporadil a teprve třetí alespoň nasměroval správným směrem. A protože tenhle obor je poměrně lukrativní, tak nemusím dodávat, že každý sexuolog chtěl asi dva tisíce "zápisného", ačkoliv jinak spoustu věcí hradí pojišťovny.

Tak to jsem zvědavá, co budou chtít po mě, protože mi můj gynekolog dal kontakt na jedno centrum v Olomouci a na jejich webovkách píšou, že platbu hradí pojišťovna. Jestli i to "zápisný", netuším.

Člověk se v tomhle ohledu začíná poznávat už v pubertě a myslím, že tak v 17 - 18 letech by v tom už mohl mít jasno a když vidí, že s tím asi sám nic neudělá a vážně už potřebuje pomoc od někoho, kdo se v tom (asi) vyzná, a nemůže si najít plnohodnotný vztah (a nejen kvůli tomu, aby na něj spolužáci a kamarádi nehleděli skrz prsty kvůli tomu, že je mu 18 a ještě nikoho neměl a bůh ví, jestli se s někým už líbal a nedejbože se s někym i vyspal). Tak mi příjde strašný, chtít po někom tohle "zápisný", když na to ten člověk evidentně nemá a rodiče asi požádat nemůže... proč asi?!?!
Odpovědět
#15
Přesně tak, člověk je ztracen a rodičům se asi v tomhle nesvěří. Ale poplatek doktorům ani nevyčítám, on je totiž u nich takový nával, že to musí profiltrovat a poplatek je jasná volba, jak to provést. Sexuologů je kupodivu málo a peněz je v oboru dost. Většina lidí by asi dala statisícové částky, kdyby měli jistotu, že do konce života budou bez problémů. Alespoň já určitě ano.
Odpovědět
#16
On je to začarovanej kruh. Člověk nemá práci, nemá peníze, má psychické problémy, z toho často plynou i sexuální problémy, následují partnerské a vše je v ... . A pak si hledá doktora, který po něm pak chce peníze, aby ho teda jako mohl začít "léčit". (Nemám nic proti psychologům, potažmo sexuologům, ale jako - snad - budoucí "doktorka přes fyzické tělo" to vidím z jiného pohledu). I když jsem momentálně jedna z těch, co "doktora přes duši" taky potřebuju.
Odpovědět
#17
Jsem dneska byla na besedě na Karlovce o asexualitě a nějakej sexuolog mi dal vizitku, že mu mam určitě zavolat, jestli neberu hormonální léky a nepiju hodně kafe, že s tim něco uděláme....no šok!!
Odpovědět
#18
Podle mě jediná možná léčba je hormonální, ale není určitě bez rizika. Každý hormon "navíc" může uškodit. Mně sexuolog říkal, že bych mohl po hormonální léčbě být neplodný a to riskovat nebudu.
Odpovědět
#19
Když šíkáš hormonální... mě tak napadlo. Jak znamo, hormonání antikoncepce je opravdu hormonální. Jesti to u me treba neni zpusobeny tema praskama:-) No to by teda byl goolLOL
Odpovědět
#20
Tak...nejlepsi by asi bylo, vyzkouset to a vysadit je, protoze je neberu zas tak dlouho...asi od dubna. Ale je fakt, ze v te dobe uz jsem chvilku mela svyho nynejsiho pritele...ted tak premyslim, jesti jsem si ty prasky nenechala napsat jen kvuli nemu, aby on nemel starosti Šklebící se. Ale kdybych je vysadila, tak v pripade, kdy "asexualka ve me je docasne u ledu", tak u sebe ani ja, ani on standartne kondomy nemivame...Ono se rika, ze spravny muz ma mit v kapse nuz a v penezence kondom, ale nas vztah je jaksi...jiny, nez ty "normalni" a taky se vidame jen obcas, tak na to ani nikdo nemysli. A kdyz uz to prijde, tak kondom neni. Proto se mi do vysazeni tech prasku nechce. A taky z duvodu reci matky Zmaten Ale nasadili jste mi brouka do hlavy.
Odpovědět


Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  Už se zde někdo spároval? Allu-diskusni-forum-sha88 33 50933 28. 02. 2024, 20:52:51
Poslední příspěvek: Mor-diskusni-forum-wen
  Je tu někdo? Sh-diskusni-forum-ade 18 27170 29. 02. 2020, 07:37:19
Poslední příspěvek: ad-diskusni-forum-evr
  Má to někdo podobně? Pho-diskusni-forum-uka 9 19359 18. 03. 2018, 22:23:29
Poslední příspěvek: ad-diskusni-forum-evr
  má to někdo podobně? Zuz-diskusni-forum-kaH 2 7644 10. 08. 2016, 02:09:23
Poslední příspěvek: Imr-diskusni-forum-yll

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex