Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Chci lásku
#1
Nechci sex, ale lásku to ano. Pochybuju, že někoho najdu. Podrážděný Nejsem žádná modelka. Jsem holčina, co má ráda punk, ráda zajdu na koncerty. Snad se někdo jednou najde, je mi jednou jestli muž asexuál nebo holčina. Jsem z Prahy. nevím kde hledat. Podala jsem tu i inzerát na seznamku tak uvidím. Stejně nejsem hezká Podrážděný tak mě nikdo chtít nebude. Achjo. No nic mějte se krásně.
Odpovědět
#2
Ale no tak. Ten Tvuj prispevek zni tak desne depresivne. :-( Hodne lidi se tu citi osamocenych a chce lasku, zatimco sex bud vubec nebo malo. Neklesej na mysli. Koneckoncu, muzes tady s nama pokecat a treba se ti zvedna nalada...
Odpovědět
#3
Jeminánku, kdopak ti řekl že nejsi hezká??
Odpovědět
#4
Lidičky, děkuji, že snad aspoň někdo odepsal. Jsem ráda, že si můžu psát s takovýma lidma jako jsem já.
Odpovědět
#5
Jsi ještě mladá a máš to štěstí že žiješ v Praze, kde je velký výběr ;o)
Odpovědět
#6
(21. 11. 2010, 15:33:11)Adriane Fox Napsal(a): Jsi ještě mladá a máš to štěstí že žiješ v Praze, kde je velký výběr ;o)

Souhlasím :o) co potom my ostatní z jiných částí republiky? :D
Srdce Just because I can´t "do it" doesn´t mean I don´t love you. Srdce
Odpovědět
#7
-> malacarodejnice: Přestěhujte se do Prahy XD Ne, tak určitě třeba přes seznamku, když najdete někoho, kdo za to bude stát, tak třeba budete ochotní se přestěhovat (když to půjde) - já bych byla ;o)
Odpovědět
#8
(21. 11. 2010, 15:33:11)Adriane Fox Napsal(a): Jsi ještě mladá a máš to štěstí že žiješ v Praze, kde je velký výběr ;o)

Nevim, proc si kazdy mysli, ze v Praze je blaze. Mozna je tu velky vyber, ale zase lidi se vubec neznaji, je to vsechno tak anonymni. Teda ne, ze bych chtel zit na vesnici...
Jedinou vyhodou Prahy podle me je, ze je hodne tolerantni a zvykla na vsechno. Ne nadarmo se hodne gayu atd stehuje z vesnic do Prahy. Je fakt, ze to se mi libi a kvuli tomu bych se z Prahy nehnul. Nechapu, ze nekde na vesnici by si na gaye, transexuala ..... ukazovali prstem. :-(
Ale nesouhlasim s tim, ze kdyz je tu hodne lidi, tak je lehky (lehci) nekoho najit.
Odpovědět
#9
Ale no tak. Nezáleží na tom, že nevypadáš jako modelka - drtivá většina populace tak nevypadá a ony bez makeupu a šikovného retušéra nejsou taky bůhví jaké nádhery. Je to o tom, co z tebe vyzařuje...když budeš jen fňukat sama nad sebou, tak to si opravdu těžko někoho najdeš.
Hlavu vzhůru. ;)
Odpovědět
#10
Nikdo není tak ošklivý, jak si myslí :) To že holka nevypadá jako modelka ještě neznamená, že je ošklivá. Každý má něco, na co může být hrdý a co je na něm krásné. A upřímě řečeno, krása jednou odejde a co pak? To by si chtěla být s někým, kdo je s tebou jen proto, že jsi krásná? S někým, koho by nezajímalo jaká seš? S někým, kdo by věděl, že máš 90-60-90, dlouhý nohy, blond vlasy, velký ... a úžasnej zadek, ale nevěděl, že se ti líbí (dejme tomu) kapela Tři sestry, že máš ráda psy a místo kaviáru dáváš přednost salámu? S někým kdo by tě po několika letech vyměnil za mladší model?
Lásku najdeš, určitě na tebe někde čeká. Taky sem byla smutná jako ty a štěstí se na mě usmálo aniž bych to čekala.

Přeju ti hodně štěstí a ať tu najdeš to co hledáš...Srdce

A hlavně, pokud si budeš sama o sobě myslet, že jsi hezká a fajn holka, tak uvidíš, že ti bude líp. A že tvoje okolí si to začne myslet taky. Nebude to ani trochu snadný, ale výsledek stojí za to, to mi věř. :)
Odpovědět


Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  Chci se svěřit M-diskusni-forum-ia 41 86918 28. 12. 2010, 01:03:00
Poslední příspěvek: Ne-diskusni-forum-la

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex