Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Řazení příspěvků
#1
Nešlo by nějak udělat, aby se příspěvky řadily od nejnovějšího k nejstaršímu? Mně docela štve, jak pořád musím překlikávat nakonec...
Odpovědět
#2
Nemusis preklikavat, staci kliknout u tematu (jeste nerozkliknuteho) na tu zelenou sipecku a hodi te to primo na prispevek (a nasledujici), ktery jsi jeste necetla.
A jinak pokud jde o ruzna razeni, videla jsem neco takoveho myslim v nastaveni, je tam treba i tohle...
Laissez-faire...
Odpovědět
#3
Tak se mi nepodařilo najít ani tu zelenou šipečku, ani to nastavení...
ááá, tak už mám šipečku...to musím z "nové/dnešní příspěvky", ne z domovské stránky...
Odpovědět
#4
(08. 12. 2010, 00:39:18)Adriane Fox Napsal(a): Nešlo by nějak udělat, aby se příspěvky řadily od nejnovějšího k nejstaršímu? Mně docela štve, jak pořád musím překlikávat nakonec...

Tohle mi vadí už dlouho. Snad by neměl být takový problém to přehodit, co, adminové?;)
Odpovědět
#5
Ještě jsem neviděla fórum, kde by to bylo řezené opačně než tady a asi by mi dost vadilo, kdyby se to tady implementovalo.
Odpovědět
#6
(05. 06. 2012, 14:03:06)Katrina Napsal(a): Ještě jsem neviděla fórum, kde by to bylo řezené opačně než tady a asi by mi dost vadilo, kdyby se to tady implementovalo.

Tak to se asi málo díváš;)
Já chodila na okouna, tam to tak je. Pokaždé sjíždět po stránce dolů je ztráta času.
Odpovědět
#7
Okoun není typické diskusní fórum, byla jsem tam a přišel mi nechutně nepřehledný :)
Nemusíš sjíždět dolů - když klikneš na "Zobrazit nové příspěvky", tak je před každým názvem tématu malá zelená šipka - po kliknutí na ni tě to přesune rovnou na první nepřečtený příspěvek.
Odpovědět
#8
(05. 06. 2012, 14:55:46)Katrina Napsal(a): Okoun není typické diskusní fórum, byla jsem tam a přišel mi nechutně nepřehledný :)

Otázka vkusu. Já tam vše potřebné vždy našla...
Odpovědět
#9
Kouknete do Zmenit moznosti v Panelu uživatele.
Pribyla tam možnost "Radit prispevky od nejnovejsich po nejstarsi". :)

Doufam ze to funguje jak ma a ze to nerozbilo neco tem co to maji vypnute.
Kdyby neco dejte vedet - ten system fora na to nebyl vubec uzpusoben, takze napr. pocital strankovani jinak.
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex