Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Míša (33): Žijeme spolu, ale bez sexu [Vlasta]
#1
koukněte na tohle:

http://vlasta.atlas.centrum.cz/trinacta-...-bez-sexu/

škoda, že jí paní doktorka neporadila to, co měla...

Odpovědět
#2
čítali ste aj tú diskusiu pod článkom? Vždy po takýchto príspevkoch niektorých ľudí, mi príde nevoľno. Koľko netolerancie, nenávisti a zloby je v niektorích ľudoch. Až strach. Potom sa človek nediví tomu, čo vidí večer v správach.
Odpovědět
#3
Někteří lidi jsou skutečně arogantní a bezcitní.
Odpovědět
#4
docela slusny omezenci v tech komentarich ...
a nemel by to resit sexuolog ? jen postreh :D
nejsem povinen být takový jaký bych podle lidí měl být, je to jejich selhání ne moje chyba
Odpovědět
#5
takže...on jí rozumí,je pro něj nejdůležitější,fantastická a úžasná,on se o ni zajímá,řeší s ní radosti i strasti,v těžkých chvílích ji podpoří a podrží....a že slovo láska nezná?Někde je asi chyba v překladu či co :D
Odpovědět
#6
Jenže láska v očích většiny populace se nejspíš rovná uspokojivý sex, nerada to říkám, ale vypadá to, že je to tak.
Nic tak neodhaluje charakter lidí jako to, čemu se vysmívají. (Johann Wolfgang Goethe)
Láska je něco prostého, a proto nikdo z nás nebude moci říci, že to nevěděl.(Iveta Hudáková)
[Obrázek: Leknin.jpg]
Odpovědět
#7
(25. 01. 2011, 21:58:00)Nela Napsal(a): Jenže láska v očích většiny populace se nejspíš rovná uspokojivý sex, nerada to říkám, ale vypadá to, že je to tak.

Taky si myslím :-(
Odpovědět
#8
Diskuse pod článkem je celkem předvídatelná a odpovídající tématu. Spíše mě fascinují ty žvásty, které mají být "sofistikovanou odpovědí odborníka".
Odpovědět
#9
(26. 01. 2011, 20:16:19)ice80 Napsal(a): Spíše mě fascinují ty žvásty, které mají být "sofistikovanou odpovědí odborníka".

Ten "odborník" nemá ponětí, o co jde, ergo se to snaží zamluvit. Častý jev.
Odpovědět
#10
(25. 01. 2011, 21:58:00)Nela Napsal(a): Jenže láska v očích většiny populace se nejspíš rovná uspokojivý sex, nerada to říkám, ale vypadá to, že je to tak.

Já bych neřekla,že to tak vypadá.Ono to tak je. :-(
A pak by mě zajímalo,kde studovala ta "paní doktorka". Protože ten její výtvor odpovědi neodpovídá někomu,kdo má VŠ.
Srdce Just because I can´t "do it" doesn´t mean I don´t love you. Srdce
Odpovědět


Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  Asexualita jako nová sexuální orientace. Jak se žije bez sexu? So-diskusni-forum-sna 49 66408 07. 01. 2021, 23:23:52
Poslední příspěvek: mar-diskusni-forum-teza
Heart Článek o párech žijících bez sexu At-diskusni-forum-mis 2 7651 01. 10. 2018, 22:42:00
Poslední příspěvek: Ma-diskusni-forum-ni
  Queer - Bez sexu Eck-diskusni-forum-hart 2 10678 28. 10. 2016, 22:46:43
Poslední příspěvek: Magr-diskusni-forum-amal
  OnaDnes.cz: Sex vás nebaví a partner strádá. Nenuťte se, ale řešte, radí odborníci Magr-diskusni-forum-amal 0 5946 15. 04. 2015, 22:01:43
Poslední příspěvek: Magr-diskusni-forum-amal
  Vitalia.cz: Asexuál může mít sex. Ale proč by to dělal? Magr-diskusni-forum-amal 0 5962 02. 05. 2014, 19:26:13
Poslední příspěvek: Magr-diskusni-forum-amal

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex