Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ahoj
#1
Ahoj. Toto fórum mi bylo doporučeno a protože neznám nikoho, kdo by na tom byl stejně jako já, doufám, že naleznu alespoň zde trochu pochopení.
Je mi 20 let a doposud jsem nikdy neměla žádný vztah. Ne, že by nikdo neměl zájem, ale já jsem vše odmítala již v začátcích, ze strachu, že z toho bude právě ten "oficiální" vztah a já s ním budu muset spát. Nevadí mi veškerý fyzický kontakt, takové objetí, pusa nebo vození za ruce se mi dokonce i líbí, ale je to pro mě strop, víc nesnesu. Sex je pro mě něco jako fóbie, nesnesu ani sexuální narážky, vtipy, vadí mi ta tématika sexu všude okolo.
Nemyslím si, že by se to urovnalo v průběhu času, ačkoliv je mi "teprve" dvacet, vím jistě, že nikdy nechci s nikým spát. Nijak šíleně nehledám vztah, ale bojím se budoucnosti, že zůstanu sama.
Odpovědět
#2
Vítej mezi námi :-) U mě je to celkem podobný jako u tebe ale ten strach ze samoty jsem měl ohromnej,i když je mi teprve 24 a jsem celkem ještě mladej tudíž nějaká příležitost přijít mohla,moc jsem tomu nevěřil právě kvůli svojí sexuální orientaci.Ale co se nestalo ? Ještě jsem se na těchto stránkách nestačil ani pořádně rozkoukat a už se mi ozvala spřízněná duše se kterou jsem už půl roku :-) Takže nezoufej,je nás sice jen 1% ale když se podařilo někoho najít mě,může se to klidně stát i tobě :-)

Co se týče oficiálního vztahu,ten mám a sex po mě vyžadován není - myslím že kdyby to potkalo i tebe strach z "oficiálního" vztahu by tě přešel :-)
Odpovědět
#3
Labello -> Vítej u nás. Neboj, určitě najdeš někoho, s kým si budeš rozumnět, aniž by byl po tobě vyžadován sex.
Jen se nesmíš bát a věřit si a zkoušet to ;)
A ten pravý princ se jednou ukáže.
Odpovědět
#4
Labello: Vítej :)
Srdce Just because I can´t "do it" doesn´t mean I don´t love you. Srdce
Odpovědět
#5
Lightbulb 
Je to jako hledat jehlu v kupce sena.
Podnikavý člověk si sežene magnet a práci si tím usnadní a urychlí ;)
Posmívající se "Podívejte se, Alžběto, co já mám před sebou úkolů: trojtaktní motor, zvukový film, vyzvednout význam Komenského. A kdybych měl rodinu, tak by tady stálo tři litry mléka, půlku chleba, vyzvednout sako z čistírny." (Jára Cimrman, ležící, spící)
Odpovědět
#6
Tak presne takhle se cejtim i ja :) vitej ;)
nejsem povinen být takový jaký bych podle lidí měl být, je to jejich selhání ne moje chyba
Odpovědět
#7
Vitaj, zdielam tvoje pocity a viem o com hovoris :)
Odpovědět
#8
(02. 02. 2011, 23:05:51)Labello Napsal(a): Ahoj. Toto fórum mi bylo doporučeno a protože neznám nikoho, kdo by na tom byl stejně jako já, doufám, že naleznu alespoň zde trochu pochopení.
Je mi 20 let a doposud jsem nikdy neměla žádný vztah. Ne, že by nikdo neměl zájem, ale já jsem vše odmítala již v začátcích, ze strachu, že z toho bude právě ten "oficiální" vztah a já s ním budu muset spát. Nevadí mi veškerý fyzický kontakt, takové objetí, pusa nebo vození za ruce se mi dokonce i líbí, ale je to pro mě strop, víc nesnesu. Sex je pro mě něco jako fóbie, nesnesu ani sexuální narážky, vtipy, vadí mi ta tématika sexu všude okolo.
Nemyslím si, že by se to urovnalo v průběhu času, ačkoliv je mi "teprve" dvacet, vím jistě, že nikdy nechci s nikým spát. Nijak šíleně nehledám vztah, ale bojím se budoucnosti, že zůstanu sama.

Vítej, abych byla upřímná tak jsme na tom stejně holka. Naposledy jsem vztah měla v pubertě a nebyl to ten "oficiální" jak se říká se sexem. Nejsi určitě jediná kdo to takto cítí.Kroutící očima
Odpovědět


Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
Rainbow Ahoj ahoj Ruf-diskusni-forum-uska 3 8975 06. 07. 2019, 20:24:39
Poslední příspěvek: Fib-diskusni-forum-ril

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex