Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
jsem ráda že nejsem sama
#1
Jsem ráda, že nejsem sama kdo má stejný či podobný vztah k sexu jako já. A protože se nemám komu svěřit zkusím svoje "trápení" popsat a třeba se zde najde spřízněná duše , která má stejný problém. To že mám problém se sexem vím dlouho. A protože jsem nechtěla aby to okolí vědělo, snažila jsem se předstírat. A asi se mi to dařilo - našla jsem si přítele, ze kterého se stal manžel a otec našich dětí. Manžel už ví, že mám problém v sexu, ale rozvádět se nechce - prý je všechno nej kromě sexu a to že prý zvládne, Nevzvládne - když je doma (je doma jen na víkend) a sex vyžaduje - já jej odmítám a pak se hádáme. Už několikrát jsem navrhla rozvod, ale na ten nechce manžel přistoupit a upřímě řečeno také já se rozvodu bojím. Když zrovna nevyžaduje sex je nám spolu docela fajn. Já nechci ublížit ani jemu ani dětem a tak se trápím a dusím to všechno sama v sobě. Jednou za čas se přemůžu a sex , doslova přetrpím, ale vůbec netuším kam to povede a jak to skončí.
Odpovědět
#2
Pokud se náruživost nezměnila porodem dětí, pak uvažování, že "uděláme" jen děti a pak už nikdy to dělat nebudem, je hodně krátkozraký.
Posmívající se "Podívejte se, Alžběto, co já mám před sebou úkolů: trojtaktní motor, zvukový film, vyzvednout význam Komenského. A kdybych měl rodinu, tak by tady stálo tři litry mléka, půlku chleba, vyzvednout sako z čistírny." (Jára Cimrman, ležící, spící)
Odpovědět
#3
Vítej :) no takových nás je víc :) tak trochu musím dát za pravdu ChildFreeMan,promiň,ale člověk není zvíře a tak si nedovedu představit,že bych to přetrpěla jen kvůli dětem.
Srdce Just because I can´t "do it" doesn´t mean I don´t love you. Srdce
Odpovědět
#4
V tom případě doufám, že s manželem nakonec vše úspěšně vyřešíte, ať už bude řešení jakékoli
Odpovědět
#5
Vítej u nás v klubu :D
Odpovědět
#6
Děkuji vám všem za komentáře. Uvidíme jak to dopadne nebot nic není jednoduché a nic není černé nebo bílé. Jsem ráda, že tento problém nemám sama. Už jsem si připadala jako nevím co - lítala po doktorech . tam do mě píchali injekce a ještě se doktor divil, že to nezabírá. Pak mi dával takové rady, že jsem s poděkováním odešla a myslela si své. Víc jsem už k doktorovinešla
Odpovědět
#7
(16. 02. 2011, 10:07:16)kala Napsal(a): Děkuji vám všem za komentáře. Uvidíme jak to dopadne nebot nic není jednoduché a nic není černé nebo bílé. Jsem ráda, že tento problém nemám sama. Už jsem si připadala jako nevím co - lítala po doktorech . tam do mě píchali injekce a ještě se doktor divil, že to nezabírá. Pak mi dával takové rady, že jsem s poděkováním odešla a myslela si své. Víc jsem už k doktorovinešla

Jako by lékaři dokázali všechno zmněnit :D :D :D
Mně ani nedokázali říct, proč mi jednou za čas během jednoho dne stoupne teplota na 37,7 a bolí mně hlava a pak bez léků to klesne na normál... A to se mi stalo už několikrát...
Odpovědět
#8
(16. 02. 2011, 11:41:53)Sir Erik Napsal(a): Mně ani nedokázali říct, proč mi jednou za čas během jednoho dne stoupne teplota na 37,7 a bolí mně hlava a pak bez léků to klesne na normál... A to se mi stalo už několikrát...

Prostě se ti zapalujou lýtka Posmívající se
Posmívající se "Podívejte se, Alžběto, co já mám před sebou úkolů: trojtaktní motor, zvukový film, vyzvednout význam Komenského. A kdybych měl rodinu, tak by tady stálo tři litry mléka, půlku chleba, vyzvednout sako z čistírny." (Jára Cimrman, ležící, spící)
Odpovědět
#9
(16. 02. 2011, 13:44:13)ChildFreeMan Napsal(a):
(16. 02. 2011, 11:41:53)Sir Erik Napsal(a): Mně ani nedokázali říct, proč mi jednou za čas během jednoho dne stoupne teplota na 37,7 a bolí mně hlava a pak bez léků to klesne na normál... A to se mi stalo už několikrát...

Prostě se ti zapalujou lýtka Posmívající se

ju, zapalují se mi lítka, protoze miluju pocitac, to de tak poznat?
Odpovědět
#10
(16. 02. 2011, 15:24:06)Sir Erik Napsal(a):
(16. 02. 2011, 13:44:13)ChildFreeMan Napsal(a):
(16. 02. 2011, 11:41:53)Sir Erik Napsal(a): Mně ani nedokázali říct, proč mi jednou za čas během jednoho dne stoupne teplota na 37,7 a bolí mně hlava a pak bez léků to klesne na normál... A to se mi stalo už několikrát...

Prostě se ti zapalujou lýtka Posmívající se

ju, zapalují se mi lítka, protoze miluju pocitac, to de tak poznat?

Neřekla bych,že to jsou lýtka,ale jestli miluješ počítač a trávíš u něj hodně času,tak to může být následek této lásky :D
Srdce Just because I can´t "do it" doesn´t mean I don´t love you. Srdce
Odpovědět


Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  Ráda bych poznala muže asexuála. Kytičk-diskusni-forum-a34358 35 38558 06. 11. 2021, 11:51:58
Poslední příspěvek: mar-diskusni-forum-teza
  Nezapadám, a ráda bych si to ujasnila tri-diskusni-forum-mene 14 14840 17. 05. 2021, 01:21:58
Poslední příspěvek: tri-diskusni-forum-mene
  Nejsem v názvech moc dobrá, pardon A-diskusni-forum-ni 17 25707 30. 05. 2020, 15:06:21
Poslední příspěvek: Gin-diskusni-forum-ger
  Nejsem v názvech moc dobrá, pardon A-diskusni-forum-ni 0 3442 29. 04. 2020, 18:45:10
Poslední příspěvek: A-diskusni-forum-ni
  Sama nevím, jak na tom jsem Ly-diskusni-forum-re 31 54850 17. 10. 2018, 14:26:11
Poslední příspěvek: Ly-diskusni-forum-re

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex