Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nevěřili mi, nechápou mě...no a co?
#1
Na toto fórum jsem narazila celkem náhodou, až do nedávna jsem ani netušila, že něco takového (v české verzi) existuje. A musím říct, že mě zarazilo, kolik lidí tu je, i když bohužel ne tolik, kolik by zřejmě mělo. Že jsem asexuální, není žádné vynucené vnitřní přesvědčení, jak si spousta lidí okolo mě myslí a z těch, se kterými jsem se o tom bavila byli pouze dva (!), jenž se na mě dokázali podívat normálně a ne skrz prsty. Jedna byla moje teta a druhá moje dlouholetá kamarádka a bývalá spolužačka a ta, ač na mě chvíli v neuvěření hleděla, se o tuto problematiku začala trochu víc zajímat a snažila se mě pochopit. Bylo strašně hezké vědět, že máte taky nějakou podporu, a proto jsem taky přišla sem. Nechci s nikým bojovat o to, která orientace je lepší nebo kdo normální. Je to jako se hádat o to, jestli je lepší černá nebo bílá či nějaká jiná barva. Každý je jiný a každý má svojí oblíbenou barvu stejně jako každý má rád jinou hudbu a stýká se s jiným typem lidí. Snad se senzacechtivý svět časem vzpamatuje a přestane všechno "jiné" zavrhovat...

L. C.
Odpovědět
#2
Vítej mezi svými :)
Srdce Just because I can´t "do it" doesn´t mean I don´t love you. Srdce
Odpovědět
#3
(16. 02. 2011, 17:45:44)Lady Camille Napsal(a): Snad se senzacechtivý svět časem vzpamatuje a přestane všechno "jiné" zavrhovat...

No, uvidíme... Ale asi to bude ještě chvíli trvat. Je přitom paradoxní, že nejen standard, ale i "jiní" zavrhují "jiné". Tak počkejme, jak to nakonec dopadne...
"Hlupáci! Vykleštěná dobytčata! Vy všichni, historici, logikové, kritici i vzdělanci, vy všichni jste jako červi na mrtvole a ze života jakživi nic nepochopíte." [Antoine de Saint-Exupéry]
Odpovědět
#4
(16. 02. 2011, 18:38:34)Arthur Napsal(a):
(16. 02. 2011, 17:45:44)Lady Camille Napsal(a): Snad se senzacechtivý svět časem vzpamatuje a přestane všechno "jiné" zavrhovat...

No, uvidíme... Ale asi to bude ještě chvíli trvat. Je přitom paradoxní, že nejen standard, ale i "jiní" zavrhují "jiné". Tak počkejme, jak to nakonec dopadne...

Opět...bohužel...8-)
Odpovědět
#5
vitaj a cit sa tu prijemne :)
Odpovědět
#6
(16. 02. 2011, 18:38:34)Arthur Napsal(a):
(16. 02. 2011, 17:45:44)Lady Camille Napsal(a): Snad se senzacechtivý svět časem vzpamatuje a přestane všechno "jiné" zavrhovat...

No, uvidíme... Ale asi to bude ještě chvíli trvat. Je přitom paradoxní, že nejen standard, ale i "jiní" zavrhují "jiné". Tak počkejme, jak to nakonec dopadne...

To jen tak brzo nebude, bohužel :-(
Odpovědět
#7
Vítej, vítej! ;)
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex