Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
psycholog
#1
Ahoj,
chvíli jsem brouzdala tímhle fórem a zjistila jsem, že se tak nějak více či méně stotožňuji s definicí asexuála. Ještě jsem s nikým nespala a všechny moje vztahy končily tím, že přítel chtěl sex a čím víc tlačil na pilu, tím víc se mi "hnusil" až jsem byla ráda, že jsem ze vztahu utekla.
Mám ale pár problémků, o kterých si myslím, že by mohly tuhle mojí averzi k sexu alespoň částečně řešit (nebo taky ne...) Chtěla bych zkusit navštivit nějakého psychologa. Nemohl by mi někdo, kdo má s psychology už nějakou zkušenost poradit? Zajímalo by mě, jestli se dá vybrat psycholog placený pojišťovnou a podle čeho vůbec psychologa vybírat. Kdyby někdo věděl o dobrém psychologovi v Praze... Dík :)
Odpovědět
#2
No přece: http://www.youtube.com/watch?v=h9JF8v0yfI4
Posmívající se "Podívejte se, Alžběto, co já mám před sebou úkolů: trojtaktní motor, zvukový film, vyzvednout význam Komenského. A kdybych měl rodinu, tak by tady stálo tři litry mléka, půlku chleba, vyzvednout sako z čistírny." (Jára Cimrman, ležící, spící)
Odpovědět
#3
(17. 02. 2011, 15:52:31)ChildFreeMan Napsal(a): No přece: http://www.youtube.com/watch?v=h9JF8v0yfI4

Jo, to zní dobře :D nemáš na něj kontakt? :)))
Odpovědět
#4
Přece Ústavní 91, Pha 8.
Já jsem tam pečenej vařenej Chválící
Posmívající se "Podívejte se, Alžběto, co já mám před sebou úkolů: trojtaktní motor, zvukový film, vyzvednout význam Komenského. A kdybych měl rodinu, tak by tady stálo tři litry mléka, půlku chleba, vyzvednout sako z čistírny." (Jára Cimrman, ležící, spící)
Odpovědět
#5
(17. 02. 2011, 18:44:33)ChildFreeMan Napsal(a): Přece Ústavní 91, Pha 8.
Já jsem tam pečenej vařenej Chválící

ok, tak teď nevím, jestli je to pořád vtip, nebo ne... Tak nějak jsem žila v domnění, že v psychiatrický léčebně se neléčí ambulatně, jenže o tom moc nevím...Zmaten
Odpovědět
#6
Já tam mám trvalý pobyt. Třetí patro, pokoj 317. Přijď mezi nás. Koupele a skotské střiky 3x denně ;)
Posmívající se "Podívejte se, Alžběto, co já mám před sebou úkolů: trojtaktní motor, zvukový film, vyzvednout význam Komenského. A kdybych měl rodinu, tak by tady stálo tři litry mléka, půlku chleba, vyzvednout sako z čistírny." (Jára Cimrman, ležící, spící)
Odpovědět
#7
Tak to už je psychiatrie :)) Doufám že s tím trvalým pobytem je to ironie (omlouvám se, nepoznám humor), jinak bych se zeptala...jaká budova?

Jinak psychologové přes pojišťovnu jsou, jak vybrat - to je těžké. Nejlepší je asi když vám někdo někoho doporučí a pak za ním jít alespoň 3x abyste zjistila jestli vám sedne nebo ne
Odpovědět
#8
Všichni jsou blázni, jen já jsem letadlo :o)
Z psaného textu se špatně pozná, jak to dotyčný myslel. Já ten humor cpu skoro všude. Nebo se aspoň snažím (ztrapňovat).
Posmívající se "Podívejte se, Alžběto, co já mám před sebou úkolů: trojtaktní motor, zvukový film, vyzvednout význam Komenského. A kdybych měl rodinu, tak by tady stálo tři litry mléka, půlku chleba, vyzvednout sako z čistírny." (Jára Cimrman, ležící, spící)
Odpovědět
#9
(19. 02. 2011, 20:26:42)Vendys Napsal(a): Ahoj niveroke,
s cvokaři je to často složité, i ti nejosvícenější často o asexualitě v životě neslyšeli.
A taky pozor, na koho narazíš (je to stejné jako s psychiatry) , může to být někdo zaujatý a omezený, kdo tě bude přesvědčovat, že jsi heterosexuálka a měla bys zajít k sexuologovi. Proto jich zkus víc. Zajdi k jednomu, když se ti nebude zdát, zkus dalšího. (kamarádce to vyšlo až napočtvrté) Ale můžeš mít štěstí jako já dobrý bude hned ten první. Hlavně si pamatuj, že TY jsi zákazník a on je "pouhý" poskytovatel služby, máš právo si vybírat a kdykoliv odejít.
Přeju, ať ti to dobře dopadne :)

I kdy koukám, ty jsi z Prahy, tak to snad bude v pohodě :)

Ahoj Vendys, právě to, čeho se bojím, že natrefím na nějakýho omezenýho pitomce. Nejsem zvyklá se lidem nějak moc svěřovat a když přijdeš k někomu neznámýmu a hned mu vyliješ něco, co bys neřekla ani nejlepší kamarádce, načež zjištíš, že je to omezenec, tak se to těžko zkouší znova. Každopádně dík ;)
P.S. Nemohla bys mi pls třeba poslat kontakt na tvýho psychologa (jestli jsi z Prahy) Jsem v tom úplně ztracená
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex