Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 4 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hurá, konečně stránky pro mě!
#1
Ahoj lidičky.
Jsem rád, že jsem objevil tyhle stránky. Jen doufám, že tu nebudu nikomu vadit;), protože narozdíl od většiny zde registrovaných jsem gay. Já vím, každý tu máte svých starostí dost, přesto chci napsat, že nás gayů je nepoměrně méně a pro mě jako pro člověka s minimálním zájmem o sex je tedy mnohem težší najít někoho podobného než pro vás. (Vás heteráků je prostě víc, ale i tak to nikdo nemáte jednoduché, to je mi jasné.)
Já jen že jsem už léta sám prakticky sám, protože pochopení pro můj nezájem o sex jsem u žádného partnera zatím nenalezl.Uplakaný Mých vztahů nebylo mnoho, ale všechny skončily stejně: dostal jsem nakonec pokaždé košem, protože jsem nechtěl sexovat. Ale i o tom tu asi víte své. ;)
Kdo máte zájem, mrkněte na můj profil a případně písněte. Mějte se dobře.
PETR
Odpovědět
#2
Vítej a ať se ti tu líbí :)
Lehké to nemá nikdo, ale věřím, že si tu určitě někoho najdeš :) nebo tu najdeš aspoň nové přátele :)
Odpovědět
#3
Vítej mezi námi :-) Myslím že tu nenarazíš na někoho komu bys vadil.. Ať se ti tu líbí
Odpovědět
#4
Ahoj.Na homosexualitě nevidím nic špatného,prostě takový jsi a myslím,že nikdo tě tu chtít měnit nebude :)
Srdce Just because I can´t "do it" doesn´t mean I don´t love you. Srdce
Odpovědět
#5
Ahoj :) Napadlo mě, že spousta asexuálů je biromantických (případně vůbec neřeší pohlaví partnera), mysím, že je jich procentuelně mnohem víc, než gayů a bisexuálů v populaci.
Odpovědět
#6
Asi tak nějak... Na co to řešit, když nejde o nic pudovýho... resp. o to "něco" pudového ani jít nemůže, že???
Pravé přátelství se zakládá na tom, že máte důvod se bavit i tehdy, když nemáte stejný názor na rozdílné věci... I když si navzájem zkritizujete své názory, pořád to není překážkou pro to, se navzájem bavit... Protože vzájemná kritika může lépe pomoci pochopit toho druhého... A proto se pravé přátelství skrývá v zájemné toleranci, nestranné kritice a absolutním pochopení...
Odpovědět
#7
My nie sme heteráci O.o
A vitaj tu. Pohodlne sa usaď.
"Pluto vyšle arciďábla Belfagora na tento svět a uloží mu za povinnost, aby se oženil;
stane se, Belfagor si vezme ženu;
a nemoha snést její zpupnost, dá radši přednost návratu do pekel, než aby se s ní znovu svázal."

Odpovědět
#8
Být menšinou v menšině rozhodně není jednoduché. Ale za každou mlhou svítí slunce, takže ti přeju, abys nalezl toho pravého ať už tady na fóru nebo někde jinde :)
Nechci dráždit jen pár lidí, chci provokovat a otravovat úplně všechny. - Kurt CobainSrdce
Odpovědět


Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  Konečně správně? Agg-diskusni-forum-ie74 28 54384 04. 12. 2017, 21:05:12
Poslední příspěvek: Agg-diskusni-forum-ie74
  Konečně někam patřím J-diskusni-forum-up 10 22738 14. 09. 2017, 14:47:22
Poslední příspěvek: rik-diskusni-forum-ox82
Lightbulb Konečně jsem se našla! Mich-diskusni-forum-elle 11 28159 12. 07. 2013, 14:22:45
Poslední příspěvek: ChildF-diskusni-forum-reeMan
  Že bych se tu konečně našla? :-) ro-diskusni-forum-ni 19 45780 18. 07. 2012, 11:20:45
Poslední příspěvek: cl-diskusni-forum-oud
  Pozdrav a díky za tyto stránky ke-diskusni-forum-ri 8 23757 18. 08. 2010, 11:06:29
Poslední příspěvek: hic -diskusni-forum-iacet

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex