Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tvardy
#1
Odpovědět
#2
Blok na vztahy? A co máš v něm napsaného? Máš ho už hodně plný? A trháš z něj listy? Či jsou některý listy umaštěný, pokaňkaný, zkropený slzama. Vyprávěj, přeháněj.
Posmívající se "Podívejte se, Alžběto, co já mám před sebou úkolů: trojtaktní motor, zvukový film, vyzvednout význam Komenského. A kdybych měl rodinu, tak by tady stálo tři litry mléka, půlku chleba, vyzvednout sako z čistírny." (Jára Cimrman, ležící, spící)
Odpovědět
#3
(21. 04. 2011, 11:26:55)Tvardy Napsal(a): Ahoj nechci zakladat nove tema tak to napisu sem.Mam pochybi ze jsem asexual.Jak to tady procitam nejakou dobu vubec se tu necitim dobre asi mam nejakej blok na vztahy LOL.A ted hrr do me LOL

Na pochybování není nic špatného. Ovšem pokud se Tvé pocity ohledně sex. orientace odvíjejí od nálad a úrovně zdejších diskuzí, tak jsi tu nejspíš úplně špatně :) !
Odpovědět
#4
Ahoj orientaci mam jasnou pritahujou me holky ne kluci.Mozna jsem znechucenej sexem vzdy jsem mel zadanou holku(na jedno cislo kdyz to tak hnusne reknu/napisu vzdy jednou v roce nebyl cas ).Mozna (urcite)jsem cekal od posledniho sexu neco vic vedel jsem ze byla volna rozesla s klukem pritahovala me bylo to oboustrane tak jsme se pomilovali.Pak jsme sly do restaurace naco popit (nealko) sla i jeji segra za pritelem delal tam kuchare.Neco si tam septaly a za par minut jsem se dozvedel ze ma jineho Uplakaný (starsiho asi o 20 let kteryho jsem znal ten den jel s mojim sefem nekam do ciziny na otocku).Pak jeste par sms jsem sni propsal cestou domu proc nerekla ze nechce a ona nedelej ze me kurvu tak jsem to nejak zamluvil napsal par hezkych slov doma jsem si poradne umyl penis.Pripadal jsem si tak zneuzitej mozna uz to nechci zazit znova.A jeste k tomu bloku stranky pridavam je zkropeny slzama.Delam vsechno proto abych nemel cas na vztah jine konicky v praci sem porad kdyz to jde a taky se mozna stydim za matku no nevim asi jsem divnej.Sorry ze jsem odpovedel az ted byl jsem v praci
Odpovědět
#5
Co na to říct? Podle mě nejsi vůbec asexuál, jen jestli se chceš vyhnout zklamání, tak si nejdřív o dotyčné něco zjisti, nebo ji trochu poznej, než s ní vlezeš do postele:) Jestli si hledáš holky na "jednorázové akce", tak se div, že narazíš na takové typy. Pořádná holka s nikým nespí na potkání - tedy dle mé naivní představy.
Odpovědět
#6
Tu holku jsem znal 5 let asi ne moc dobre Velmi šťastný .Kamaradka rikala ze nebudu asexual uz podle toho jak se vyjadruju o sexu (srandicky,narazky).Tak diky za nazor
Odpovědět
#7
Tvoje kamarádka je dobře mimo. Já o sexu dokážu vtipkovat do alelůjá, stejně jako o policajtech - z toho ovšem nevyplývá, že jsem policajt....
Odpovědět
#8
Jak se rika, kdo to nedela, ten o tom mluvi... Taky o tom dovedu kecat jako znalec a vtipkovat. Malokoho pak napadne, ze se do praxe vubec nehrnu :-)
Laissez-faire...
Odpovědět
#9
tak asi jsem ta výjmka....já o tom ani nemluvím....dokonce se ani nechytám,když o tom mluví nebo vtipkuje někdo jiný.
....mysli srdcem,ciť s rozumem....
Odpovědět
#10
Ahoj taky se mi moc do sexu nechce.Lepsi jsou narazky a srandicky.Nebudu kazit srandu blbym sexem ne LOL
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex