Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hlásím návrat =o)
#1
Ahoj všem,

po dlouhé době jsem zavítala opět na tyto stránky ... Jelikož se má zkusit "téměř vše", tak jsem se rozhodla vyzkoušet jaké to je s někým chodit... Po pár měsících to skončilo rozchodem, neboť nejen, že jsem zjistila, že to není člověk, se kterým bych chtěla trávit svůj drahocenný čas, ale hlavně jsem si ujasnila, že sex opravdu k životu nepotřebuji ... Existuje přece tolik jiných a smysluplnějších aktivit ... :D

Tímto se také omlouvám všem, kterým jsem neodpovídala na emaily ...

Pročítám si příspěvky a opravdu "nás" existuje hodně =o) Osobně jsem se ale ve svém okolí s někým takovým jako já, nesetkala ...
Asi patříme k tajné sektě =o))))

Y.
Odpovědět
#2
Asexualita není v hledání tak agresivní a tak se to blbě poznává.
Posmívající se "Podívejte se, Alžběto, co já mám před sebou úkolů: trojtaktní motor, zvukový film, vyzvednout význam Komenského. A kdybych měl rodinu, tak by tady stálo tři litry mléka, půlku chleba, vyzvednout sako z čistírny." (Jára Cimrman, ležící, spící)
Odpovědět
#3
Absence omluvena ;)
Dostaneš-li se na dno, tak se na něm neválej, ale odraž se od něho.
Odpovědět
#4
To se ještě uvidí. Doporučuji potrestat před nastoupenou jednotkou nevraživými pohledy,které by ji propíchly.
Tím by se mimochodem poznali jedinci, kteří by jí svlíkali očima a byli by za trest posláni klečet do kouta Chválící
Posmívající se "Podívejte se, Alžběto, co já mám před sebou úkolů: trojtaktní motor, zvukový film, vyzvednout význam Komenského. A kdybych měl rodinu, tak by tady stálo tři litry mléka, půlku chleba, vyzvednout sako z čistírny." (Jára Cimrman, ležící, spící)
Odpovědět
#5
tajna sekta - tak to je trefne pomenovanie. Niekedy si naozaj tak pripadam, mlcanie o nas a kam patrime a preco takto zijeme je skoro posvatne. Porusenie je skoro ako cesta do (spolocenskeho) pekla a zatratenia
Odpovědět
#6
No kdyby tohle byla sekta,tak nováčky bereme až po nějakém rituálu zasvěcení. :D Ale s tím mlčením je to pravda. :)
Srdce Just because I can´t "do it" doesn´t mean I don´t love you. Srdce
Odpovědět
#7
a je to tu. chyba nam zasvacovaci ritual. treba nieco vymysliet :) navrhujem aj nieco obetovat, aby to vypadalo dolezito
Odpovědět
#8
(13. 05. 2011, 19:28:47)Zafod Biblbrox Napsal(a): Porusenie je skoro ako cesta do (spolocenskeho) pekla a zatratenia

To je přesný...přijde mi to jako srovnatelné stigma například s pedofilií.
Včera jsem slyšela, že prý jsou nejhorší "ženský, který si víc váží svýho rozumu, než kundy".
Asi si dovedete představit, jak mi bylo.
i do believe if you don't like things you leave for some place you've never gone before
Odpovědět


Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  Hlásím se.. Zu-diskusni-forum-zu 13 28931 10. 08. 2011, 08:41:12
Poslední příspěvek: ChildF-diskusni-forum-reeMan

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex