Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
zdravím vás
#11
(21. 07. 2011, 16:43:59)ChildFreeMan Napsal(a): Není příliš lidí, co by z fleku sypali z rukávu jen samý hlody. Ve zmiňovaném divadle to byla práce dvou lidí + nápady při zkouškách celého ánsáblu. A ne pokaždý dobrý a ne vždy použitelný v původní podobě.
Scénář s hláškama do filmů se píše a piluje týdny, i roky.
A já rozhodně nematřim k suverénním tvůrcům zábavy. Baví mě hrátky s češtinou a aplikace trefných slovních spojení v naskytnuvších se situacích.

Myslím, že snad ani není potřeba, být neustále vtipný, naopak být vtipný za každou cenu a pořád může někdy vyznít docela násilně a nebo nemístně.
Právě takové to napasovávání hlášek slyšených kde tam takto mnohdy působí.
I k humoru je třeba talent, jako ke všemu.
Odpovědět
#12
(21. 07. 2011, 08:00:20)Arthur Napsal(a): Jinak k tématu: dokud je člověk panic a nepotká tu "pravou", pak je vždy asexuál, a to do doby, než bude moct milovat celistvě, do doby než najde ženu, které bude moci důvěřovat. (a teď mě sežerte!)Pán zelený
Panic =/= asexuál. Pokud je člověk heterosexuál, tak stejně cítí, že ho sexuálně přitahují ženy, i když ještě zatím sex neměl.
A navíc mi ani nepříjde, že by každý potřeboval najít ženu, které bude důvěřovat, kterou bude milovat...někomu stačí ožralá rozhoďnožka na diskotéce. :-( Smutné, ale pravdivé.
Odpovědět
#13
(25. 07. 2011, 12:31:20)MadRat Napsal(a):
(21. 07. 2011, 08:00:20)Arthur Napsal(a): Jinak k tématu: dokud je člověk panic a nepotká tu "pravou", pak je vždy asexuál, a to do doby, než bude moct milovat celistvě, do doby než najde ženu, které bude moci důvěřovat. (a teď mě sežerte!)Pán zelený
Panic =/= asexuál. Pokud je člověk heterosexuál, tak stejně cítí, že ho sexuálně přitahují ženy, i když ještě zatím sex neměl.
A navíc mi ani nepříjde, že by každý potřeboval najít ženu, které bude důvěřovat, kterou bude milovat...někomu stačí ožralá rozhoďnožka na diskotéce. :-( Smutné, ale pravdivé.

Pravda, trochu jsem to přebásnil.;)Velmi šťastný
"Hlupáci! Vykleštěná dobytčata! Vy všichni, historici, logikové, kritici i vzdělanci, vy všichni jste jako červi na mrtvole a ze života jakživi nic nepochopíte." [Antoine de Saint-Exupéry]
Odpovědět
#14
(19. 07. 2011, 15:45:28)plisken Napsal(a): Ahoj je mi skoro 28 a jsem panic,sex mi nikdy nic neříkal.ženy jako takové se mi líbí,ale sex s nima nějak mít nemusím.sex jsem uz parkrát v životě mohl mít,ale vždy jsem z něj nějak vycouval,prostě jsem štastný i bez něj.myslím že jsem asexuál.hledám partnerku se kterou by mi bylo dobře,ale docela těžko se hledá at už pro to že jsem docela introvert a nebo pro to že v dnešním světě se sex dává až na první místo.

Ahoj,vítej tady. Myslím,že se ti tu bude líbit. :)
Srdce Just because I can´t "do it" doesn´t mean I don´t love you. Srdce
Odpovědět


Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  Zdravím Vás pros-diskusni-forum-těJá 2 8469 27. 10. 2009, 00:44:42
Poslední příspěvek: miun-diskusni-forum-ka.h
  zdravim Vas tony-diskusni-forum-0408 4 14657 10. 02. 2009, 23:58:34
Poslední příspěvek: Lady -diskusni-forum-Chloë

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 2 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex