Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ťuk Ťuk, mohu vstoupit?
#21
Aline: Kdyžtak mrkni na Aven, jestli umíš anglicky, tam ty kategorizace asexuality mají tak dopodrobna rozpracované, že mám pocit, že to až přehánějí, ale zajímavé to je. :)

Buk: Jestli to tak máte, tak je to fajn. On asi každý vychází hodně z vlastní zkušenosti...já jsem na to kamarádství dříve také věřila, ale nikdy to nevyšlo...jeden opravdu dobrý kamarád, myslela jsem si, pak jsme se šli projít k řece a ouha, vzal mne zezadu kolem pasu takovým způsobem, že to tedy moc jen kamarádské nebylo. :D Ale to je takové úsměvné, jeden příklad za všechny....prostě mám pocit, že se takové dlouhodobé setkávání mezi mužem a ženou, sdílení, většinou přirozeně přehoupne do vztahu, ať už se sexem nebo bez....
Jinak smůla je, že já si také moc nemám co říci s ženami, kamarádkami, takové to kvandání o ničem a drby mne nebaví...takže muži jsou mi i v tomto bližší. Není z toho cesta ven, prostě. :)
Nic tak neodhaluje charakter lidí jako to, čemu se vysmívají. (Johann Wolfgang Goethe)
Láska je něco prostého, a proto nikdo z nás nebude moci říci, že to nevěděl.(Iveta Hudáková)
[Obrázek: Leknin.jpg]
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex