Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
lide.cz
#11
Teď jsem tam psala. Musím přece podpořit lidi, které chápu. ;)
Odpovědět
#12
Není to sice úplně k tématu, ale taky se to týká Lidí :D. Co kdybychom společnými silami založili a ustálili svoji místnost na lide.cz? Možná by se k nám tímto prostřednictvím přidalo více lidí. Nikde tam tato tématika zmiňována není (ani na diskuzním fóru), určitě by nám to pomohlo ke zviditelnění :-).
Odpovědět
#13
Ale jaktože není?:p
-link-
Odpovědět
#14
áha, pardon, asi neumím hledat :-) Ale ta místnost opravdu není, že ne? :D
Odpovědět
#15
Na co místnost, však chat máme přímo tady:D
Odpovědět
#16
Téda, tam se mi to nelíbí, vůbec to nevystihuje atmosféru, ve které se bavíme tady a navíc tam říkají, že asexuálové neonanují a nelíbají se. Tak co teda jsem?? :D Heh.
Odpovědět
#17
Já jsem pro spamování o přidání položky asexuální :D Jakmile se k tomu dostanu, udělám to ;o)
Odpovědět
#18
Tak toho vyuzij a zalobuj u nej ;)
Laissez-faire...
Odpovědět
#19
Při tom počtu úchylů na Lidech bych si stejně kolonku "asexuál" nezaškrtla, protože si dokážu představit ty vzkazy co by mi pak chodily...
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex