Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zdravím a žvaním : )
#1
Zdravím vás,

stále váhám, jestli jsem se přihlásila na správné místo a doufám, že tu nebudu nějak překážet, na druhou stranu poslední dobou se cítím víc a víc nejistá a potřebuji se alespoň trochu vypsat a nejspíš i poradit. ; )
O co tedy jde. Je mi 19, takže na nějaké závěry ohledně asexuality jsem možná ještě mladá. Mm, nevím. Pořád se snažím nějakým způsobem najít a stále si nejsem jistá...

Jak tedy začít. Nikdy se mi nelíbili kluci, tedy ano, dokázala jsem ocenit, že jsou pohlední, chytří, bla bla, ale vždy tam chyběla taková ta sexuální jiskra nebo jak to nazvat. S klukem jsem se poprvé líbala v 17 a přišlo mi to strašně ... nechutný a divný (navíc v té době už jsem si pohrávala s myšlenkou, že jsem možná na holky), pak jsem ještě s jedním chodila v 18, ale ... strašně jsem se ho stranila a de facto po čas našeho tříměsíčního vztahu jsem se s ním viděla sotva 3x (jelikož jsem měla strach, že mě bude chtít líbat, sahat na mě, mazlit se ... a už jen z té představy mně bylo ... úzko. ) Nakonec jsem vyloučila heterosexuální orientaci.

Dva roky jsem měla velmi citově (nikoli fyzicky) intenzivní vztah se svou kamarádkou, zpětně musím říct, že jsem ji milovala. Ale to probíhalo tak, že jsem prostě chtěla, aby ona byla šťastná, pomáhala jsem jí v jejích vztazích a byla oddaná ...
Díky ní jsem také začala opravdu uvažovat o tom, že jsem přinejmenším bisexuální. Mm. Vztah s ní ztroskotal a já si našla mnoho jiných kamarádek (i kamarádů). Z jednou z nich jsem se v rámci hry začala líbat ... a abych řekla bylo to asi první (a poslední) líbání, které se mi opravdu líbilo. Na druhou stranu jsem neměla nějakou potřebu to rozvádět nějak hlouběji. No, fajn, rozhodla jsem se tedy, že budu na holky.
S pár jsem se seznámila, byla na rande, všechno v pohodě, ... Ale nějak nemám potřebu čehokoli, mám pocit, že mě prostě ... ani tak sexuálně nepřitahují. Nevím, co s tím. Nemám chuť na nějaký vztah, respektive na vztah ano, ale ne na fyzično s ním spojené.

Nejlíp mi je se svými kamarády. Nemám vůbec nic proti přátelskému objímání nebo tak. Mám pocit, že do některých z nich by se dokázala i zamilovat. Ale prostě na úrovni té ... emoční blízkosti.
Problém je spíš v tom, že jsem se už teda smířila s tím, že jsem asi lesba, jenže jak zjišťuji, tak to asi také není úplně ono. ._. Přijde mi, že mě buď přitahují ženy i muži (jelikož v obou kategoriích dokážu hodnotit jedince jako krásné nebo tak...), ale spíš ani jedno. Popřípadě je tu druhá věc, která mě trochu zaráží a nutí pochybovat o tom, jestli teda jsem asexuání nebo ne... Nemůžu říct, že bych nepociťovala sexuální touhu, tu normálně cítím a občas masturbuji. Když si čtu nějaké diskuze a rady ohledně orientace, většinou tam radí cosi o tom, co si při těchto věcí člověk představuje ... Já si většinou představuji dva gaye provozující BDSM praktiky ... a většinou se jakoby ztotožňuji s tím subnisivním. (Když ale uvažuji o sobě, nedokážu si sama sebe představit s kýmkoli, popřípadě když přemýšlím o sobě jako partnerce, kdyby fakt došlo na věc, vidím se jako ... dominant, kterej tedy uspokují partnera/ku, ale "hlavně-ať-na-mě-proboha-ten-druhej-nesahá")

No, tak nevím. V podstatě jsem docela spokojená, jen si občas připadám osamoceně a mám pocit, že bych vedle sebe chtěla jakousi spřízněnou duši. Mm. Každopádně, pokud jste dočetli až sem, děkuji ^^. A budu moc ráda za vaše názory. : )
Odpovědět
#2
Vítej! Rozhodně se nezdá, že bys byla na špatném místě.

V devatenácti možná je na rozhodování o asexualitě moc brzo, ale tys už evidentně zkusila, co šlo, a zdá se, že jsi došla k poměrně jednoznačným závěrům. Líbí se mi, že zůstáváš otevřená a že se tou pomíchanou orientací zjevně zas moc netrápíš :-) Hodně lidí tady ani pořádně neví, na které pohlaví vlastně je, přesně proto, že tam schází ta jiskra opravdového sexuálního zájmu.

Doufám, že ten rozchod s kamarádkou moc nebolel, zažila jsem něco podobného a bylo to pro mě drsné, i když jsem jí samozřejmě přála, aby si našla opravdového partnera. Tohle je bohužel asi úděl nás, co tak trochu z nutnosti budujeme partnerství na kamarádství...

Koukám, že řady žen a dívek, co se vžívají do gay sexu, se nám tady rozšiřují :D Mám to podobně, a když se někomu svěřím, vždycky se mě ptá, proč se teda nenechám předělat na chlapa. Přemýšlelas někdy o něčem takovém?

Snad se ti podaří spřízněnou duši najít třeba právě tady.
Odpovědět
#3
(16. 01. 2012, 09:52:35)AlineDaryen Napsal(a): Koukám, že řady žen a dívek, co se vžívají do gay sexu, se nám tady rozšiřují :D Mám to podobně, a když se někomu svěřím, vždycky se mě ptá, proč se teda nenechám předělat na chlapa. Přemýšlelas někdy o něčem takovém?

Proč hned tak radikální řešení? Já o takové zálibě v gay sexu slyšela i u 2 normálních heterosexuálek a ty holky určitě nevypadaly jako nespokojené se svým pohlavim, spíš naopak jako vyrovnané, sebevědomé (jinak by se taky s takovou informací nesvěřovaly)
A mimochodem, myslíš, že by se stejně tak zeptali chlapa, co by se svěřil, že se mu líbí lesbický sex? Mně tohle připadá jen jako sexismus. Chlap si smí představovat, co chce, a je vnímán jako normální, kdežto ženská skoro nic, nebo je jinak hned za nenormální a zvrhlou. Třeba obliba gay sexu není u žen taková rarita, ale ženy jen o ní obvykle mlčí?


To Riwenna: Vítej u nás
Odpovědět
#4
(16. 01. 2012, 12:48:18)Lucy Napsal(a): Proč hned tak radikální řešení? Já o takové zálibě v gay sexu slyšela i u 2 normálních heterosexuálek a ty holky určitě nevypadaly jako nespokojené se svým pohlavim, spíš naopak jako vyrovnané, sebevědomé (jinak by se taky s takovou informací nesvěřovaly)
A mimochodem, myslíš, že by se stejně tak zeptali chlapa, co by se svěřil, že se mu líbí lesbický sex? Mně tohle připadá jen jako sexismus. Chlap si smí představovat, co chce, a je vnímán jako normální, kdežto ženská skoro nic, nebo je jinak hned za nenormální a zvrhlou. Třeba obliba gay sexu není u žen taková rarita, ale ženy jen o ní obvykle mlčí?

No, kdyby ten chlap řekl, že ho sex jinak vůbec neláká, ale fantazíruje o lesbickém sexu, tak by se ho určitě někdo zeptal, tím jsem si jistá... Ale máš pravdu, že špetka sexismu v tom bude.
Jinak obliba gay sexu u žen, ať už hetero nebo jiných, vůbec není rarita, já sama patřím do mnohatisícové slashové komunity, ve které naprosto převládají ženy. Spíš mě zajímalo, jestli by takové fantazie byly pro někoho důvod o té změně pohlaví uvažovat. Já bych do toho určitě nešla, necítím se ani jako žena, ani jako muž, takže by to zřejmě na věci nic neměnilo.
Odpovědět
#5
To AlineDaryen:
Děkuji ; ), tak nemůžu říct, že bych zkusila vše, ale jednoduše jsem si snažila na svoje otázky najít nějaké odpovědi a tohle se mi jevilo jako nejsprávnější závěr. : D. Osobně jsem nikdy nepřemýšlela o tom, proč se trápit zrovna z hlediska orientace, neboť jsem zřejmě vyrůstala v dosti tolerantním okolí (ohledně těchto věcí), takže jsem zvyklá brát tyto fakta tak, jak jsou. Každý je prostě nějaký : ).

Rozchod s kamarádkou byl u mě celkem problematický, když to shrnu, tak mě řekněme sprostě podrazila. V konečném důsledku se už vůbec nevídáme. A já už raději vzpomínám jen na ty hezké zážitky. : ) ...

: D. Tak, to mě celkem těší ; ), obvykle mi totiž vnucují myšlenku, že když si představuji dva gaye, tak musím být přece 100% a nutně hetero, protože jsou to přece dva chlapi ... *facepalm*. Ale oni ti dva kluci prostě mají něco do sebe : D, :3. (A na mně se spíš projevilo to, že "příliš mnoho yaoi způsobuje 'averzi' k heterosexualitě", ale to je jedno : D) A hehe, ale jo, přemýšlela jsem o tom. Sem tam. V takovým tom duchu, že se nad něčím rozplývám, ale přitom vůbec nemám šanci poznat, jestli je to opravdu takové, jak si myslím. :' D. Ale spíš v mladším věku : D, pak jsem si zjistila, kolik je s něčím takovým práce. A v konečném důsledku mi přišlo, že jsem "příliš hezká na to, abych byla chlap". :DDD. Ne, tak zas takový narcis nejsem : D. Ale myslím si, že jsem holka. (Ovšem být gay třeba jen na chvíli by bylo zajímavé a ráda bych to vyzkoušela, ale bohužel mnoholičný lektvar neexistuje : D. Tak mám asi smůlu : DD)
Éh, no a tys o něčem takovém přemýšlela? ^^

A děkuji ^^, třeba tu nějakou potkám : ).

To Lucy: Děkuji : ))
No, jak říkáš, obliba gay sexu u žen možná nebude taková rarita, jen je pak možná spíš otázka, na kolik je to prostě obliba a na kolik se do toho vžívají : ).
Odpovědět
#6
Blahopřeju k tolerantnímu okolí! To každý nemá (i když já zrovna naštěstí jo).

Ehm, neříkej, že jsi taky fanda yaoi... a když mluvíš o mnoholičném lektvaru, co takhle potterovský slash? To bychom si rozuměly opravdu hodně :-) Občas uvažuju, že si pořídím tričko s nápisem Het squicks me nebo tak něco ;)

Je těžké lidem vysvětlit, že jako kluk bych zřejmě chtěla spát s kluky (i když možná si to jen myslím), ale s holčičím tělem o kluky nestojím a o holky už vůbec ne. Na druhou stranu, je to moje tělo a nedokážu si sama sebe představit v mužském. Možná tak v nějakém zneutralizovaném. Zrovna před pár dny jsem se o tom bavila s jedním gayem a ten z toho byl úplně vedle, ale říkal, že po tom, čím si prošel sám, už věří všemu :D
Odpovědět
#7
Díky : ), také blahopřeji ; ).

No, ovšem ; ), mám tím prožraný mozek : D. A na potterovském slashi jsem vyrůstala ^^, k anime jsem přešla pozvolněji : D. A btw, Drarry absolutně nemá chybu : D. *přemýšlí, který pairing má chybu : D* I když já jsem se vždycky snažila prosazovat Sirius/Regulus : D.
A ten nápis zní bezvadně ^^, : D.

Ano, je to zvláštní představa. :' D. Ale řekla bych, že by bylo zajímavé, kdyby spolu žily dvě holky a hráli/y si na gaye : D. Osobně mě docela fascinuje taková představa soužití : DD. Svým způsobem si myslím, že zrovna něco takového bych chtěla zažít, ale zatím se na to nikdo netvářil moc nadšeně : DD.
Odpovědět
#8
No, ještě jsem neslyšela, že by slash z někoho udělal asexuála :D Dokonce ani Sirius/Regulus ne (taky moje hříšné potěšení, ach jo).

To zní zajímavě, jak si to holčičí gay soužití představuješ? V čem by ta hra spočívala? Můj sen je být třetí v gay domácnosti, nebo aspoň s gayem žít a obdivovat jeho úlovky – jenže tyhle věci v praxi asi moc nefungujou, všichni chtějí být spíš s někým v páru než vytvářet šílené kombinace.
Odpovědět
#9
(16. 01. 2012, 19:07:42)AlineDaryen Napsal(a): ... – jenže tyhle věci v praxi asi moc nefungujou, všichni chtějí být spíš s někým v páru než vytvářet šílené kombinace.

Já myslím, že by to nemuselo být tak marné. Zkus s tím začít a uvidíš, někdo musí být první:)
Odpovědět
#10
AlineDaryen:

: DD, no, to asi ne : D. Ale u těch dvou bych si nebyla tak jistá : ), člověk samým pozorováním jich přestane chtít sám :' DDD. Ehm. Ne, ale na ty dva prostě nedám dopustit. : ).

Tak vzhledem k skutečnosti, že cosplayuji a vžívám se do jiných charakterů celkem často, tak nějak v tomto duchu. : 'D. Že by to napůl simulovalo dejme tomu soužití Draca s Harrym a pak by tam teda byla i ta druhá půlka, která by se aspoň trochu držela v realitě. Prostě takový déle držící se role-play : D.
Každopádně tvůj sen také nezní marně ; ) a určitě se to dá nějak zařídit. : ). Budu ti přát hodně štěstí ; ).
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex