Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Časopis Týden -"Krásný život bez sexu"
#1
Ahoj všem,
se zájmem jsme si přečetl článek v Týdnu č. 3 - "Krásný život bez sexu."
Myslím si, že je napsán objetivně, s nadhledem a autor/ka cituje vyváženě obě strany - Sedláček vers. Weiss. Osobně se s většinou citovaného ztotožňuji, jen....
Poznámka redakce: pan doktor Weiss neuznává nejen asexualitu (je nás tady "hafo" LOLLOL,) ale ani bisexualitu a to je (podle mého názoru) mylné a směšné, protože se s několika opravdovými "bi" osobně znám a tzv. "fungují"..
Jen mi připadalo rozmarné, pojmenovat naše fórum "SPOLEK NEPŘÁTEL OVESNÉ KAŠE" ..LOLLOLLOL, ale pluralita názorů je potřebná, ne??
A jak to vidíte vy?? Vyjádři se ještě někdo??
A.
Odpovědět
#2
Mně ovesná ani krupicová kaše nevadí.
Posmívající se "Podívejte se, Alžběto, co já mám před sebou úkolů: trojtaktní motor, zvukový film, vyzvednout význam Komenského. A kdybych měl rodinu, tak by tady stálo tři litry mléka, půlku chleba, vyzvednout sako z čistírny." (Jára Cimrman, ležící, spící)
Odpovědět
#3
(20. 01. 2012, 23:35:30)ChildFreeMan Napsal(a): Mně ovesná ani krupicová kaše nevadí.

Ahoj,
já to mám taky tak Vysmátý
jenom jsem citoval z článku....
A.
Odpovědět
#4
(20. 01. 2012, 23:46:30)amosPH Napsal(a): Ahoj,
já to mám taky tak Vysmátý
jenom jsem citoval z článku....
A.

Já jen reagoval na příspěvek. Článku nemaje a neznaje.
Posmívající se "Podívejte se, Alžběto, co já mám před sebou úkolů: trojtaktní motor, zvukový film, vyzvednout význam Komenského. A kdybych měl rodinu, tak by tady stálo tři litry mléka, půlku chleba, vyzvednout sako z čistírny." (Jára Cimrman, ležící, spící)
Odpovědět
#5
(21. 01. 2012, 00:18:25)ChildFreeMan Napsal(a):
(20. 01. 2012, 23:46:30)amosPH Napsal(a): Ahoj,
já to mám taky tak Vysmátý
jenom jsem citoval z článku....
A.

Já jen reagoval na příspěvek. Článku nemaje a neznaje.

Tak jo...
Vysmátý
Dobrou
Odpovědět
#6
Žádná kaše se nejí tak horká jak se uvaří.
Posmívající se "Podívejte se, Alžběto, co já mám před sebou úkolů: trojtaktní motor, zvukový film, vyzvednout význam Komenského. A kdybych měl rodinu, tak by tady stálo tři litry mléka, půlku chleba, vyzvednout sako z čistírny." (Jára Cimrman, ležící, spící)
Odpovědět
#7
Souhlasím, že je to dobrý článek, vyvážený a nehledá zbytečné senzace, kde nejsou. A celkem je mi jedno, jestli jsem z lékařského hlediska autoerotik nebo případ pro psychiatra, hlavně že jsem v pohodě :-) Jen se obávám, že většinová společnost včetně sexuologů vůbec nechápe míru otrávenosti a frustrace, kterou všem odlišným způsobuje neustálá masáž "bezproblémovou" zdravou heterosexualitou, která jediná si zaslouží okupovat veřejný prostor... Není divu, že pak homosexuálové mají neodolatelnou touhu pochodovat a asexuálové tvořit podivná webová fóra :D

BTW, gratuluju Morwen k pěknému citátu!
Odpovědět
#8
Takže nejsme v pěkný kaši.
Posmívající se "Podívejte se, Alžběto, co já mám před sebou úkolů: trojtaktní motor, zvukový film, vyzvednout význam Komenského. A kdybych měl rodinu, tak by tady stálo tři litry mléka, půlku chleba, vyzvednout sako z čistírny." (Jára Cimrman, ležící, spící)
Odpovědět
#9
(22. 01. 2012, 10:02:09)AlineDaryen Napsal(a): Souhlasím, že je to dobrý článek, vyvážený a nehledá zbytečné senzace, kde nejsou. A celkem je mi jedno, jestli jsem z lékařského hlediska autoerotik nebo případ pro psychiatra, hlavně že jsem v pohodě :-) Jen se obávám, že většinová společnost včetně sexuologů vůbec nechápe míru otrávenosti a frustrace, kterou všem odlišným způsobuje neustálá masáž "bezproblémovou" zdravou heterosexualitou, která jediná si zaslouží okupovat veřejný prostor... Není divu, že pak homosexuálové mají neodolatelnou touhu pochodovat a asexuálové tvořit podivná webová fóra :D

BTW, gratuluju Morwen k pěknému citátu!

Ahoj,

děkuji za pěkný komentář, svatá pravda.. Sexuologové jsou většinou "klasičtí heteráci", tak prostě nechápou a ještě mají svůj názor podšprajcovaný vystudovoanou mediciínou, takže...
A jak píšeš, jestli jsme tady povětšinou "autoerotici", "nesouložící", "3%" nebo ještě jiní je ganz egal.. Důležité je být SÁM SEBOU a netrápit se a být (aspoň částečně) "f poho"
(22. 01. 2012, 10:57:03)ChildFreeMan Napsal(a): Takže nejsme v pěkný kaši.

Myslím si, že jsem tam, kde jsem nebo chceme být a "jak si kdo ustele, tak si i lehne.." Velmi šťastnýVelmi šťastný
Odpovědět
#10
Taky se mi ten článek líbil. To že nás spojuje jen ten nezájem o sex, ještě neznamená,že bychom se tu nudili. Viz.to široké spektrum témat,která se na tomto foru probírají.
Dostaneš-li se na dno, tak se na něm neválej, ale odraž se od něho.
Odpovědět


Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  Krásný večer všem Zdenek88 0 4885 29. 06. 2019, 22:00:06
Poslední příspěvek: -diskusni-forum-
  krásny deň všetkým fof-diskusni-forum-ona 56 131166 16. 07. 2014, 18:06:29
Poslední příspěvek: ic-diskusni-forum-e80
  Film o životě bez sexu Zivotb-diskusni-forum-ezsexu 24 51678 17. 02. 2012, 08:48:28
Poslední příspěvek: Aline-diskusni-forum-Daryen
  článek do časopisu Týden Marie-diskusni-forum-Marie 0 5493 05. 01. 2012, 12:18:41
Poslední příspěvek: Marie-diskusni-forum-Marie
  Můj příběh - tedy můj život -An-diskusni-forum-nie- 22 60645 16. 08. 2010, 20:18:14
Poslední příspěvek: Ral-diskusni-forum-feek

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex