Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Časopis Týden -"Krásný život bez sexu"
#11
Je ten článek k přečtení někde na netu, nebo se budu muset zvednout a zajít do trafiky?Zmaten
Odpovědět
#12
(22. 01. 2012, 15:14:37)Asiel Napsal(a): Je ten článek k přečtení někde na netu, nebo se budu muset zvednout a zajít do trafiky?Zmaten

Ještě by mohla přijít trafika k tobě, ale určitě nemáte dostatečně dimenzovaný futra.
Posmívající se "Podívejte se, Alžběto, co já mám před sebou úkolů: trojtaktní motor, zvukový film, vyzvednout význam Komenského. A kdybych měl rodinu, tak by tady stálo tři litry mléka, půlku chleba, vyzvednout sako z čistírny." (Jára Cimrman, ležící, spící)
Odpovědět
#13
(22. 01. 2012, 15:38:33)ChildFreeMan Napsal(a): Ještě by mohla přijít trafika k tobě, ale určitě nemáte dostatečně dimenzovaný futra.
Jestli myslíš tyhle futra, tak ty opravdu nemám. Neutrální
[Obrázek: 300px-Sable_skins_Bargusinski.jpg]
Odpovědět
#14
(22. 01. 2012, 15:14:37)Asiel Napsal(a): Je ten článek k přečtení někde na netu, nebo se budu muset zvednout a zajít do trafiky?Zmaten

Trocha pohybu po nedělním obědě určitě nezaškodí, ne?

Velmi šťastný Velmi šťastný
Odpovědět
#15
(22. 01. 2012, 15:53:41)Asiel Napsal(a): Jestli myslíš tyhle futra, tak ty opravdu nemám. Neutrální

To mi ve vnitrozemí neumíme po polski.
Posmívající se "Podívejte se, Alžběto, co já mám před sebou úkolů: trojtaktní motor, zvukový film, vyzvednout význam Komenského. A kdybych měl rodinu, tak by tady stálo tři litry mléka, půlku chleba, vyzvednout sako z čistírny." (Jára Cimrman, ležící, spící)
Odpovědět
#16
(20. 01. 2012, 22:45:29)amosPH Napsal(a): Ahoj všem,
se zájmem jsme si přečetl článek v Týdnu č. 3 - "Krásný život bez sexu." Myslím si, že je napsán objetivně, s nadhledem a autor/ka cituje vyváženě obě strany - Sedláček vers. Weiss. Osobně se s většinou citovaného ztotožňuji, jen....
Poznámka redakce: pan doktor Weiss neuznává nejen asexualitu (je nás tady "hafo" LOLLOL,) ale ani bisexualitu a to je (podle mého názoru) mylné a směšné, protože se s několika opravdovými "bi" osobně znám a tzv. "fungují"..
Jen mi připadalo rozmarné, pojmenovat naše fórum "SPOLEK NEPŘÁTEL OVESNÉ KAŠE" ..LOLLOLLOL, ale pluralita názorů je potřebná, ne??
A jak to vidíte vy?? Vyjádři se ještě někdo??
A.

Ještě s mnohem umocněnějším zájmem jsem si v pátek onen článek přečetla, když jsem se na chatu od spagetky dozvěděla, že jsem se nevědomky stala "spoluatorkou" byť jen malé části... Překvapený
Jsem ve stádiu, kdy za svoje výroky jsem schopná převzít zodpovědnost i před široku veřejností, ale přece jen mě zaskočilo, že jsem se za svůj nikterak dlouhý pobyt na fóru stala takovou osobností, že se moje plky veřejně citují v novinách a tím "reprezentují" toto fórum, aniž bych o tom měla ponětí... (takže pana Weisse si netroufám posuzovat, možná k těm svým tvrzením přišel podobně jako já - nevědomky - od někud opsáno neboť nutno uznat, že jeho publikační činnost je jistě rozsáhlejší než ta moje ;) )

Snahu o náhled z různých stran oceňuji, ale výše uvedenou záležitostí má důvěra ve zdroje, ze kterých bylo čerpáno poněkud poklesla. :-(
Na druhou stranu si myslím, že je dobře, že se o této problematice píše, alespoň bude nějaké povědomí mezi veřejností a pomůže to spoustě lidí, kteří tápou a cítí se "na okraji", tak jak bylo v tom "mém" citátu, prostě mají kde najít pochopení a inspiraci...

Taky hlasuju pro to být hlavně sám sebou!! (ať už to odborník nazve jakkoli ;) )

P.S.: Ovesnou kaši mám ráda, kdo mě bere do spolku? LOL ... (i když nejraději jáhlovou :-p)
Odpovědět
#17
Ja bych si to chtel taky precist.
Odpovědět
#18
To Morwen: Ber to tak, že autorce článku tvůj citát zrovna připadal v nějakém smyslu výstižný – už to je chvála tvých formulačních schopností. A citovat bez tvého vědomí z tvého textu, který je veřejně přístupný na internetu, smí, pokud uvede zdroj a tvoje jméno/nick, což udělala.
Náhodou jsem na tebe byla moc hrdá, když jsem to viděla krásně černé na bílém! :D
Odpovědět
#19
(23. 01. 2012, 18:07:46)Morwen Napsal(a):
(20. 01. 2012, 22:45:29)amosPH Napsal(a): Ahoj všem,
se zájmem jsme si přečetl článek v Týdnu č. 3 - "Krásný život bez sexu." Myslím si, že je napsán objetivně, s nadhledem a autor/ka cituje vyváženě obě strany - Sedláček vers. Weiss. Osobně se s většinou citovaného ztotožňuji, jen....
Poznámka redakce: pan doktor Weiss neuznává nejen asexualitu (je nás tady "hafo" LOLLOL,) ale ani bisexualitu a to je (podle mého názoru) mylné a směšné, protože se s několika opravdovými "bi" osobně znám a tzv. "fungují"..
Jen mi připadalo rozmarné, pojmenovat naše fórum "SPOLEK NEPŘÁTEL OVESNÉ KAŠE" ..LOLLOLLOL, ale pluralita názorů je potřebná, ne??
A jak to vidíte vy?? Vyjádři se ještě někdo??
A.

Ještě s mnohem umocněnějším zájmem jsem si v pátek onen článek přečetla, když jsem se na chatu od spagetky dozvěděla, že jsem se nevědomky stala "spoluatorkou" byť jen malé části... Překvapený
Jsem ve stádiu, kdy za svoje výroky jsem schopná převzít zodpovědnost i před široku veřejností, ale přece jen mě zaskočilo, že jsem se za svůj nikterak dlouhý pobyt na fóru stala takovou osobností, že se moje plky veřejně citují v novinách a tím "reprezentují" toto fórum, aniž bych o tom měla ponětí... (takže pana Weisse si netroufám posuzovat, možná k těm svým tvrzením přišel podobně jako já - nevědomky - od někud opsáno neboť nutno uznat, že jeho publikační činnost je jistě rozsáhlejší než ta moje ;) )

Snahu o náhled z různých stran oceňuji, ale výše uvedenou záležitostí má důvěra ve zdroje, ze kterých bylo čerpáno poněkud poklesla. :-(
Na druhou stranu si myslím, že je dobře, že se o této problematice píše, alespoň bude nějaké povědomí mezi veřejností a pomůže to spoustě lidí, kteří tápou a cítí se "na okraji", tak jak bylo v tom "mém" citátu, prostě mají kde najít pochopení a inspiraci...

Taky hlasuju pro to být hlavně sám sebou!! (ať už to odborník nazve jakkoli ;) )

P.S.: Ovesnou kaši mám ráda, kdo mě bere do spolku? LOL ... (i když nejraději jáhlovou :-p)

Ahoj,

myslím si, že je to "f poho" a řeknu:

BYLI JSME PŘED ČLÁNKEM, BUDEME I PO NĚM Velmi šťastný Velmi šťastný


Odpovědět
#20
(23. 01. 2012, 19:40:37)AlineDaryen Napsal(a): To Morwen: Ber to tak, že autorce článku tvůj citát zrovna připadal v nějakém smyslu výstižný – už to je chvála tvých formulačních schopností. A citovat bez tvého vědomí z tvého textu, který je veřejně přístupný na internetu, smí, pokud uvede zdroj a tvoje jméno/nick, což udělala.
Náhodou jsem na tebe byla moc hrdá, když jsem to viděla krásně černé na bílém! :D

Přesně tak to beru :).... akorát si myslím, že zrovna já nejsem ten nejreprezentativnější jedinec... ;)

A nemysli si, Daryen, že jsem se při Tvé pochvale nezapýřila, drahá sestřičko! ;)
Odpovědět


Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  Krásný večer všem Zdenek88 0 4874 29. 06. 2019, 22:00:06
Poslední příspěvek: -diskusni-forum-
  krásny deň všetkým fof-diskusni-forum-ona 56 130912 16. 07. 2014, 18:06:29
Poslední příspěvek: ic-diskusni-forum-e80
  Film o životě bez sexu Zivotb-diskusni-forum-ezsexu 24 51592 17. 02. 2012, 08:48:28
Poslední příspěvek: Aline-diskusni-forum-Daryen
  článek do časopisu Týden Marie-diskusni-forum-Marie 0 5485 05. 01. 2012, 12:18:41
Poslední příspěvek: Marie-diskusni-forum-Marie
  Můj příběh - tedy můj život -An-diskusni-forum-nie- 22 60527 16. 08. 2010, 20:18:14
Poslední příspěvek: Ral-diskusni-forum-feek

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex