Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Časopis Týden -"Krásný život bez sexu"
#21
" sestřičko" ? Tady se zakládá nějaké sesterstvo? Deathe Eathers Sisters? Chválící Chválící Chválící
Dostaneš-li se na dno, tak se na něm neválej, ale odraž se od něho.
Odpovědět
#22
Já nemůžu být sestřička - to je diskriminácija! A já to poženu vejš!
Posmívající se "Podívejte se, Alžběto, co já mám před sebou úkolů: trojtaktní motor, zvukový film, vyzvednout význam Komenského. A kdybych měl rodinu, tak by tady stálo tři litry mléka, půlku chleba, vyzvednout sako z čistírny." (Jára Cimrman, ležící, spící)
Odpovědět
#23
(25. 01. 2012, 18:12:17)ChildFreeMan Napsal(a): Já nemůžu být sestřička - to je diskriminácija! A já to poženu vejš!

Ale to víš, že můžeš, naše sesterstvo nikoho nediskriminuje. Stačí se oprostit od genderových konotací toho slova a sestřička může být, kdo chce! :D Nebo ti udělíme čestný titul bratříčka, pokud by to umenšovalo tvou mužnost.

Když jsme u těch potterovských narážek, my bychom mohly být spíš opravdové Weird Sisters... A náš hlavní program bude vzájemně se chválit ;)
Odpovědět
#24
Musíte se pochválit samy, protože nikdo jiný to za vás neudělá.
Posmívající se "Podívejte se, Alžběto, co já mám před sebou úkolů: trojtaktní motor, zvukový film, vyzvednout význam Komenského. A kdybych měl rodinu, tak by tady stálo tři litry mléka, půlku chleba, vyzvednout sako z čistírny." (Jára Cimrman, ležící, spící)
Odpovědět


Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  Krásný večer všem Zdenek88 0 4884 29. 06. 2019, 22:00:06
Poslední příspěvek: -diskusni-forum-
  krásny deň všetkým fof-diskusni-forum-ona 56 131142 16. 07. 2014, 18:06:29
Poslední příspěvek: ic-diskusni-forum-e80
  Film o životě bez sexu Zivotb-diskusni-forum-ezsexu 24 51672 17. 02. 2012, 08:48:28
Poslední příspěvek: Aline-diskusni-forum-Daryen
  článek do časopisu Týden Marie-diskusni-forum-Marie 0 5493 05. 01. 2012, 12:18:41
Poslední příspěvek: Marie-diskusni-forum-Marie
  Můj příběh - tedy můj život -An-diskusni-forum-nie- 22 60640 16. 08. 2010, 20:18:14
Poslední příspěvek: Ral-diskusni-forum-feek

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex