Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Problémy s okolím..
#21
(02. 06. 2012, 14:54:08)MadRat Napsal(a):
(23. 05. 2012, 22:06:33)Dobra Napsal(a): Pro MR: Člověk je záměrný výtvor evoluce. Musí vytvořit dokonalé roboty a pak vymřít. A pak nebudou žádná myší, tedy chci říci lidská nechutná mláďata.Neutrální
Nevím nakolik to bylo myšlené jako sranda a nakolik vážně, ale každopádně nevěřím na záměrné výtvory jakékoliv vyšší moci.
A roboti by mi fakt nebyli milejší než živí tvorové.

Každopádně už to, že mi lidské děti nepříjdou roztomilé, je dostatečný důkaz o tom, že se někde v mých mateřských instinktech stala chyba a určitě bych děti mít neměla bez ohledu na to, jak moc "vadná" připadám ostatním. Pro mě jsou úplně stejně "vadní" oni - ne proto, že chtějí děti, ale proto, že to každému cpou jako jediný ultimátní možný způsob jak žít.
Bylo to myšlené tak z 90% jako sranda. Prostě máme jiný estetický názor na děti. Ale zajímalo by mě v kterém roku věku člověka ho uznáváš jako esteticky přijatelného tvora.
Ti roboti by byli úplně jako lidé - vzhledově, inteligenčně i citově. Jen by neměli reprodukční, zažívací a další orgány, které působí starosti lidem.
Měli by pouze smysly potřebné pro komunikaci a byli by ve věku, který by jim samým vyhovoval, tzn., že by svůj věk mohli i měnit, a to od toho věku, který ty uznáváš za esteticky přijatelný.Velmi šťastnýNaštvaný
Jaký je tvůj názor na staré lidi? Tzn. ty, kteří už mají stařecké problémy.
Např. mají u nosu stálou kapičku, kterou si utřou jen když je upozorníš, protože ji sami nevnímají, mají špatnou krátkodobou paměť, jsou nechápaví a vzhledově jsou samá vráska a povolené svaly atd.
Potkalo mě Štěstí a dlouze se mi zadívalo do očí, usmálo se a já jsem šťastná odložila zrcadlo.

Odpovědět
#22
(03. 06. 2012, 12:15:10)Dobra Napsal(a): Bylo to myšlené tak z 90% jako sranda. Prostě máme jiný estetický názor na děti. Ale zajímalo by mě v kterém roku věku člověka ho uznáváš jako esteticky přijatelného tvora.
Některé nikdy. :D Ale fakt nevím. Nepoznám na dětech věk, nikdy mě nezajímalo, jestli tamto dítě má 6 měsícu a tamto rok... Asi tak když už chodí aspoň do školky - to už snad jsou schopné se najíst aniž by u toho zaneřádily všechno kolem, nemusí se přebalovat, dokážou už komunikovat slovy a né řevem, mají vyrovnanější telesné proporce než mimina,...
Ale stejně, ty starší děti jsou zase většinou hrozně rozmazlení spratci (což je chyba jejich rodičů) a to je taky otravné. Takže jsou sice už esteticky přijatelné, ale zase to kazí něčím jiným a ještě horším.

(03. 06. 2012, 12:15:10)Dobra Napsal(a): Ti roboti by byli úplně jako lidé - vzhledově, inteligenčně i citově. Jen by neměli reprodukční, zažívací a další orgány, které působí starosti lidem.
Měli by pouze smysly potřebné pro komunikaci a byli by ve věku, který by jim samým vyhovoval, tzn., že by svůj věk mohli i měnit, a to od toho věku, který ty uznáváš za esteticky přijatelný.Velmi šťastnýNaštvaný
LOL Né!!! Budou to myšičky! Chlupaté myšičky!

(03. 06. 2012, 12:15:10)Dobra Napsal(a): Jaký je tvůj názor na staré lidi? Tzn. ty, kteří už mají stařecké problémy.
Např. mají u nosu stálou kapičku, kterou si utřou jen když je upozorníš, protože ji sami nevnímají, mají špatnou krátkodobou paměť, jsou nechápaví a vzhledově jsou samá vráska a povolené svaly atd.
Můj názor je, že je to smutné a nechtěla bych se takového stavu dožít a chtěla bych rozhodně eutanázii, pokud bych byla nemohoucí, nesamostatná, dementní... Podle mě je celý ten pseudohumánní přístup udržovat za každou cenu na živu člověka, který už má být dávno po smrti, úplně zvrácený a postavený na hlavu.
Pokud jde o lidi, co jsou jenom staří a vrásčití, ale mozek jim funguje a tělo ještě vzhledm k věku taky a je vidět, že si ještě užívají života, tak to je ideální stav ve stáří - ale kdo má takové štěstí?
Nevím kdo by řekl o 100letém člověku že je esteticky krásný. Spíš možná zajímavý, že jsou na něm vidět ty zkušenosti, nebo něco v tom smyslu.
Ale většina důchodců jsou takoví ti nerudní, co si věčně stěžují, mají tendence hustit nesmysly do úplně cizích lidí...a ty fakt nemám ráda. Ti jsou tak negativní a deprimující, že na nich těžko jde najít něco krásného nebo zajímavého.

Odpovědět
#23
Doba je tak překotná, že staří lidi už současnému světu nerozumí. Člověk ho nepobírá ve třiceti natož v sedmdesáti.
Staří lidi jsou hezcí a v rámci možností šťastní na venkově. Myslí jim to už jednodušeji a na to stačí.
Mají bydlení, zahrádku, domácí zvířectvo, potkávají vrstevníky v obchodě, na poště, klevetí atd. To jsou ty čiperný babičky do osmdesáti prohánějící se v zástěrách. Prostě Kelišový. Pak lehnou a než přijede záchranka z města, tak spokojeně umřou.
Posmívající se "Podívejte se, Alžběto, co já mám před sebou úkolů: trojtaktní motor, zvukový film, vyzvednout význam Komenského. A kdybych měl rodinu, tak by tady stálo tři litry mléka, půlku chleba, vyzvednout sako z čistírny." (Jára Cimrman, ležící, spící)
Odpovědět
#24
(03. 06. 2012, 16:17:59)MadRat Napsal(a): Ale většina důchodců jsou takoví ti nerudní, co si věčně stěžují, mají tendence hustit nesmysly do úplně cizích lidí...a ty fakt nemám ráda. Ti jsou tak negativní a deprimující, že na nich těžko jde najít něco krásného nebo zajímavého.
Připadá mi, že právě ti protivní důchodci, jejichž zálibou je znepříjemňovat svému okolí život, bývají realtivně zdraví a dožívají se velmi vysokého věku. Asi zákon schválnosti. Neutrální
Odpovědět
#25
(03. 06. 2012, 18:20:28)Asiel Napsal(a): Připadá mi, že právě ti protivní důchodci, jejichž zálibou je znepříjemňovat svému okolí život, bývají relativně zdraví a dožívají se velmi vysokého věku.

Aby ne, když pijou ostatním krev!
Posmívající se "Podívejte se, Alžběto, co já mám před sebou úkolů: trojtaktní motor, zvukový film, vyzvednout význam Komenského. A kdybych měl rodinu, tak by tady stálo tři litry mléka, půlku chleba, vyzvednout sako z čistírny." (Jára Cimrman, ležící, spící)
Odpovědět
#26
Ve svém okolí znám hodně starších lidí, a někteří se již blíží věkem k osmdesátce. Když se vyvede zdraví, tak si často dovedou života užívat. A i když musí být opatrnější, tak je již nežene pud dokazovat, že jsou nejlepší a o to víc je jim dobře. Často se i přes choroby přenesou s humorem. Ale je jasné, že je hranice, za kterou je již život trápení. I když i ta je mlhavá a opravdu záleží na nátuře každého člověka.
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex