Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 5 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
seznamka
#21
(09. 05. 2012, 10:53:47)spagetka Napsal(a): Přehnané požadavky nemám,pokud nepovažuješ za přehnané aby nehulil jak fabrika,nechlastal,a byl věrný. Což ale v současné české společnosti může jako přehnané znít. ;)

Tak nehuli cca 2/3 populace, nechlastat - to je relativni, co povazujes za chlastani a ze by Ti byl asexual neverny (alespon fyzicky), toho bych se take moc nebal....
Odpovědět
#22
Taky mi na inzerat nikdo nenapsal :D Holt Prazacky mojeho + - veku nejsou asexualni :/ :D
nejsem povinen být takový jaký bych podle lidí měl být, je to jejich selhání ne moje chyba
Odpovědět
#23
(11. 05. 2012, 17:12:59)smile Napsal(a): Taky mi na inzerat nikdo nenapsal :D Holt Prazacky mojeho + - veku nejsou asexualni :/ :D

Třeba jsou, ale nechtějí s nikým chodit :-)
Odpovědět
#24
(09. 05. 2012, 10:53:47)spagetka Napsal(a): Na nějakého Pana Dokonalého samozřejmě nečekám,Hic. Přehnané požadavky nemám,pokud nepovažuješ za přehnané aby nehulil jak fabrika,nechlastal,a byl věrný. Což ale v současné české společnosti může jako přehnané znít. ;)

Proč v české? Lišíme se v tomto nějak výrazně od jiných národů?

(Požadavek věrnosti nakonec chápu, i když sama bych to nepožadovala, protože to považuji za samozřejmé!
Ještě můžeš zkusit hledat mezi sexuály skutenčně čistě kamaráda, což se nejspíš nepodaří, nebo pak třeba ve skupině lidí nějak handicapovaných.
Odpovědět


Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  Seznamka Backstr-diskusni-forum-eet Boy 11 44839 01. 06. 2013, 05:55:52
Poslední příspěvek: kirma-diskusni-forum-kX6on

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex