Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Že bych se tu konečně našla? :-)
#1
Ahoj všem, právě v docela krušné náladě procházím články na internetu, vlastně poslední dobou nic nějak nemůžu dělat (lehčí deprese asi), rozvádím se po šesti letech s manželem a celá vina je prý na mě on je svatý muž(že se mnou vydržel), on totiž potřebuje sex a furt, a já jsem totiž duševně chorá a nemiluju ho a proto on na mě řve a je hnusný protože má chudáček přetlak. To usoudil když mu došlo že mu opravdu nejsem nevěrná a nemám nikoho jiného, že mě zkrátka sex nebaví a nikdy ani moc nebavil, jediný jeho vstřícný krok byl že mě objednal k psychiatrovi, jako důvod to uvedl i své rodině takže já od tchýně teď musím poslouchat, že jako chlapi to maj jinak víš ty sex potřebujou to ses nemohla přemoct nebo se jít léčit?
Ale dost o tomhle všem.... Přemýšlela jsem o svých perspektivách do budoucna a moc opravdu moc mě potěšilo, že jsem našla vaše stránky!!!
Je mi 30 a mám malou dcerku 2roky, teď chvíli rozhodně nikoho nehledám, ale jednou...
Nikdy jsem neměla dlouhý vztah před manželem (skoro tedy už bývalým), vždy to padlo na sexu, myslím si že jsem byla i dost atraktivní, ale nějak mě hrozně moc baví všecko to okolo, řečičky(ale ne vulgární), hezké oblečky, hraní, mazlení, svádění, ale samotný sex? fuj! je to o ničem, připadalo mi vždy přitom, že jako čekám a čekám co dalšího bude a ono nikdy nic, možná to souvisí i se sníženým sebevědomím co tak nějak na sobě pozoruju, ale určitě si nechci jednou najít dalšího chlapa co sex bude mít v žebříčku hodnot na prvním místě (a ani na druhém Kroutící očima).
Vždy jsem si s úsměvem říkala (jen teda radši v duchu) že milionkrát lepší než sex je když cválám na koni krajinou, ta krása a čistota energie, splynutí duší....
Takže najde se tu nějaký koňák třebas? zatím jen na příjemné dopisování?
Mějte se krásně
Odpovědět
#2
Hezký večer Roni,

moc krásný příspěvek pod jehož převážnou část bych se podepsal i já sám... "Koňák" nejsem (akorát strejda má 3), ale zvířata a přírodu mám moc rád.
Držím Ti pěsti, abyste to s malou všechno zvládly a byly šťastné a spokojené. A vůbec ničeho se nemusíš ani v nejmenším obávat - v žádném případě nejsi "chorá", to je totiž možná někdo jiný8-).

Zatím pa. A když budeš mít chvilku, chuť a zájem, klidně napiš, budu rád.

Josef

(04. 05. 2012, 19:32:33)roni Napsal(a): Ahoj všem, právě v docela krušné náladě procházím články na internetu, vlastně poslední dobou nic nějak nemůžu dělat (lehčí deprese asi), rozvádím se po šesti letech s manželem a celá vina je prý na mě on je svatý muž(že se mnou vydržel), on totiž potřebuje sex a furt, a já jsem totiž duševně chorá a nemiluju ho a proto on na mě řve a je hnusný protože má chudáček přetlak. To usoudil když mu došlo že mu opravdu nejsem nevěrná a nemám nikoho jiného, že mě zkrátka sex nebaví a nikdy ani moc nebavil, jediný jeho vstřícný krok byl že mě objednal k psychiatrovi, jako důvod to uvedl i své rodině takže já od tchýně teď musím poslouchat, že jako chlapi to maj jinak víš ty sex potřebujou to ses nemohla přemoct nebo se jít léčit?
Ale dost o tomhle všem.... Přemýšlela jsem o svých perspektivách do budoucna a moc opravdu moc mě potěšilo, že jsem našla vaše stránky!!!
Je mi 30 a mám malou dcerku 2roky, teď chvíli rozhodně nikoho nehledám, ale jednou...
Nikdy jsem neměla dlouhý vztah před manželem (skoro tedy už bývalým), vždy to padlo na sexu, myslím si že jsem byla i dost atraktivní, ale nějak mě hrozně moc baví všecko to okolo, řečičky(ale ne vulgární), hezké oblečky, hraní, mazlení, svádění, ale samotný sex? fuj! je to o ničem, připadalo mi vždy přitom, že jako čekám a čekám co dalšího bude a ono nikdy nic, možná to souvisí i se sníženým sebevědomím co tak nějak na sobě pozoruju, ale určitě si nechci jednou najít dalšího chlapa co sex bude mít v žebříčku hodnot na prvním místě (a ani na druhém Kroutící očima).
Vždy jsem si s úsměvem říkala (jen teda radši v duchu) že milionkrát lepší než sex je když cválám na koni krajinou, ta krása a čistota energie, splynutí duší....
Takže najde se tu nějaký koňák třebas? zatím jen na příjemné dopisování?
Mějte se krásně

Odpovědět
#3
Ahoj roni, vítej :) Přeju hodně sil do těžkého období. Ale nějak se to vyřeší a teď, když už víš, na čem jsi, to určitě bude v budoucnu lepší. Jsem si celkem jistá, že tady najdeš někoho, s kým si padneš do noty (ostatně je v ČR určitě aspoň 50 000 asexuálů - mužů :) ) a doufám, že se ti tu mezitím bude líbit.
Odpovědět
#4
Moc děkuji :-) dneškem a nalezením těchto stránek se mi opravdu o veliký kus ulevilo, a do budoucna se teď dívám o mnoho pozitivněji...
Jdu si tady honem počíst!
Mějte krásný večer!
Odpovědět
#5
Vítej, roni, a přeju hodně sil do těžkého období. Bohužel to vypadá, že sexuální nesoulad je vážně na manželství hrob, a to člověk nemusí být ani asexuál... Ale aspoň už si nemusíš složitě shánět někoho, s kým bys měla dítě, a je fajn, že k těm zábavným věcem kolem, jako je mazlení a svádění máš hezký vztah, to se bude hodit, až nějakého toho méně sexuálního romantika s koňmi najdeš :-)

Na tchyně a podobné lidi nedej. Jestli jim vyhovovalo celý život být někomu po vůli pro domácí klid, tak jim to nikdo nebere, ale nevím, proč by se měl po jejich vzoru přemáhat každý.
Odpovědět
#6
Ahoj,
podle mě můžeš být jenom ráda, že se s manželem rozvádíš. Lepší žádný vztah než špatný vztah.

(05. 05. 2012, 09:40:06)AlineDaryen Napsal(a): Na tchyně a podobné lidi nedej. Jestli jim vyhovovalo celý život být někomu po vůli pro domácí klid, tak jim to nikdo nebere, ale nevím, proč by se měl po jejich vzoru přemáhat každý.
Vytesat do kamene a pozlatit! ;)
Odpovědět
#7
(05. 05. 2012, 09:40:06)AlineDaryen Napsal(a): Na tchyně a podobné lidi nedej. Jestli jim vyhovovalo celý život být někomu po vůli pro domácí klid, tak jim to nikdo nebere, ale nevím, proč by se měl po jejich vzoru přemáhat každý.

Jako kazda tchyne - je blba
Nelecena diagnoza - matka se musi nejak po letech projevit
Odpovědět
#8
Já to vidím tak, že pokud se někdo 50 let tváří, že je někdo jiný, tak musí přesvědčit sám sebe, že je to vlastně normální a potom mu přijde úplně v pořádku nutit ostatní, aby se celý život přetvařovali. Kdyby si totiž připustil, že to v pořádku není, tak by se mu asi sesypal život a obrátil úplně vzhůru nohama (počínaje změnou zaměstnání a konče rozvodem) - což je složité a jde z toho strach, a tak se raději tvařme, že je vše OK. Což je ale problém, takže buď to někdo nevydrží dřív a třeba se zabije, nebo si to někdo nepřizná vůbec, ale život ho tak nějak nebaví a pak se není co divit nádorům a podobným věcem, které ten život ukončí dřív, než by to bylo nutné (a kterými se člověk vlastně taky zabije, ale společensky přijatelněji).
Odpovědět
#9
(04. 05. 2012, 19:32:33)roni Napsal(a): Vždy jsem si s úsměvem říkala (jen teda radši v duchu) že milionkrát lepší než sex je když cválám na koni krajinou, ta krása a čistota energie, splynutí duší....
Ahoj, v tomto s tebou úplně souhlasím.

Odpovědět
#10
(06. 05. 2012, 06:45:20)Asiel Napsal(a):
(04. 05. 2012, 19:32:33)roni Napsal(a): Vždy jsem si s úsměvem říkala (jen teda radši v duchu) že milionkrát lepší než sex je když cválám na koni, ta krása a čistota energie, splynutí duší....
Ahoj, v tomto s tebou úplně souhlasím.

Bacha při cválání na koni ať nespadneš a nemajzneš se hlavou o noční stolek LOL
Posmívající se "Podívejte se, Alžběto, co já mám před sebou úkolů: trojtaktní motor, zvukový film, vyzvednout význam Komenského. A kdybych měl rodinu, tak by tady stálo tři litry mléka, půlku chleba, vyzvednout sako z čistírny." (Jára Cimrman, ležící, spící)
Odpovědět


Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  Ráda bych poznala muže asexuála. Kytičk-diskusni-forum-a34358 35 38389 06. 11. 2021, 11:51:58
Poslední příspěvek: mar-diskusni-forum-teza
  Nezapadám, a ráda bych si to ujasnila tri-diskusni-forum-mene 14 14774 17. 05. 2021, 01:21:58
Poslední příspěvek: tri-diskusni-forum-mene
  Konečně správně? Agg-diskusni-forum-ie74 28 54384 04. 12. 2017, 21:05:12
Poslední příspěvek: Agg-diskusni-forum-ie74
  Konečně někam patřím J-diskusni-forum-up 10 22738 14. 09. 2017, 14:47:22
Poslední příspěvek: rik-diskusni-forum-ox82
Information Ahojte, ľudia ! Našla som samu seba, ale mám z toho zároveň aj strach. ard-diskusni-forum-enia 1 7907 24. 09. 2015, 20:05:39
Poslední příspěvek: ar-diskusni-forum-bum

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex