Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Smazání profilu
#1
Omlouvám se, jestli to tu někde je napsané a jen jsem to přehlédla.... Ale dá se nějak zrušit registrace, tj. smazat profil a všechny příspěvky uživatele? Pokud ano, jak? Nikde to bohužel nemůžu najít.
Odpovědět
#2
Opustila jsi rady asexualu?

Odpovědět
#3
Muze to myslim udelat jen admin, kazdopadne mazani prispevku asi neprovede, protoze by tim ztratily smysl nektere diskuse, kdyz na ty prispevky bylo reagovano. Pokud uz ses rozhodla tyto stranky opustit, je nejaky duvod, proc chces za sebou spalit mosty? Nebo co se stane, kdyz to tady zustane a ty uz se nikdy neprihlasis? Asi nic, ze jo... ;)
Laissez-faire...
Odpovědět
#4
(10. 05. 2012, 13:20:57)Myšička Napsal(a): Omlouvám se, jestli to tu někde je napsané a jen jsem to přehlédla.... Ale dá se nějak zrušit registrace, tj. smazat profil a všechny příspěvky uživatele? Pokud ano, jak? Nikde to bohužel nemůžu najít.

Ahoj ve svým profilu v tom panelu uživatelů se dá smazat své příspěvky :)
Odpovědět
#5
Profily mažou adminové, já jsem pro rošíření práv uživatelů - je to běžné i na jiných webech. Každý má právo na soukromí a zametání stop...
Odpovědět
#6
(12. 05. 2012, 13:21:27)vendemiaire Napsal(a):
(12. 05. 2012, 12:20:24)mušelín Napsal(a): Profily mažou adminové, já jsem pro rošíření práv uživatelů - je to běžné i na jiných webech. Každý má právo na soukromí a zametání stop...

S asexual.cz na věčné časy a nikdy jinak :P :D

Apage satana! LOL

(Taky sem tu před lety měla jiný profil a chtěla jsem ho nechat smazat - samozřejmě se to neobešlo bez vyptávání Proč ???)
Mělo by to být v pravomoci uživatele, zvlášť proto, že se jedná o osobní a citlivé informace...
Odpovědět
#7
(12. 05. 2012, 14:04:08)vendemiaire Napsal(a): Člověk je tvor zvídavý :D
....

No právě!
Když stejnou přezdívku máš třeba i v emailové adrese, tak může vadit i to. Paranoia mi velí měnit přezdívky od webu k webu, takže pod tímto jménem nikdo nikde nic nenajde:). A mám klidné spaní...
Odpovědět
#8
Jak psala Iacet, je dobre, kdyz prispevky zustanou kvuli navaznosti vlaken (kde jako autor bude anonym).
Jinak jde dokonce zmenit i prezdivku "na pozadani" bez mazani profilu.

Uplne nesouhlasim s "Každý má právo na soukromí a zametání stop" - to sice ano, ale v prve rade by mel vedet jestli chce neco psat a zakladat profil nebo ne driv nez to udela. Samozrejme ale nikoho nechcem nutit ci omezovat, jen technicky zatim neni mozne, aby si prifil mazal uzivatel sam. Staci napsat adminum (mne, Lur Raven nebo BackstreetBoy).
Odpovědět
#9
(13. 05. 2012, 12:24:29)kexik Napsal(a): Samozrejme ale nikoho nechcem nutit ci omezovat, jen technicky zatim neni mozne, aby si prifil mazal uzivatel sam. Staci napsat adminum (mne, Lur Raven nebo BackstreetBoy).

Potřeboval bych smazat profil. Asi třicetičlenný jmenný seznam brzy dodám LOL
(S ostatními členy fóra vycházím dobře.)
Posmívající se "Podívejte se, Alžběto, co já mám před sebou úkolů: trojtaktní motor, zvukový film, vyzvednout význam Komenského. A kdybych měl rodinu, tak by tady stálo tři litry mléka, půlku chleba, vyzvednout sako z čistírny." (Jára Cimrman, ležící, spící)
Odpovědět
#10
(13. 05. 2012, 20:47:29)vendemiaire Napsal(a): Člověk je nejen tvor zvídavý, ale i paranoidní :D
Očekává že ho ostatní budou sledovat, přitom oni většinou mají dost práce s utajením svých vlastních profilů.. :D
Udělal jsem ovšem tenkrát to samé. LOL Moje hlavní profily mají vždy nick PaSt1978, ty "tajné" vendemiaire :D
Ale za ty dva roky jsem změnil názor a nemám potřebu to utajovat.

Já se zase netajím svou paranoiou:)
Odpovědět


Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  uprava profilu , problem goo-diskusni-forum-dboy 6 20905 21. 01. 2017, 22:47:26
Poslední příspěvek: -diskusni-forum-

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex