Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Smazání profilu
#11
Promiňte, takže když teoreticky napíši adminovi může profil smazat?
Moje známá už zapomněla heslo a tak by to chtěla smáznout. Jestli by to teoreticky šlo? Jestli ne tak se nic neděje, jen se ptám. Kroutící očima
Odpovědět
#12
Admin muze vsechno. Jsme odkazani na libovuli adminu, v rukach hardwaru a v podruci softwaru
Odpovědět
#13
(01. 07. 2012, 13:26:40)Kamarád Napsal(a): Admin muze vsechno. Jsme odkazani na libovuli adminu, v rukach hardwaru a v podruci softwaru

Jasně, díky Velmi šťastný
Odpovědět
#14
(01. 07. 2012, 11:58:32)Slečna XY Napsal(a): Promiňte, takže když teoreticky napíši adminovi může profil smazat?
Moje známá už zapomněla heslo a tak by to chtěla smáznout. Jestli by to teoreticky šlo? Jestli ne tak se nic neděje, jen se ptám. Kroutící očima
Kazdopadne pokud zapomnela heslo, predpokladam, ze zapomnela i registracni mail, jinak by si nechala poslat nove heslo. Asi maloktery admin smaze nejaky profil takhle "na dobre slovo", aniz by mel nejak overeno, ze tomu, co zada o smazani profilu, ten profil skutecne patri...
Laissez-faire...
Odpovědět
#15
(01. 07. 2012, 15:34:58)hic iacet Napsal(a):
(01. 07. 2012, 11:58:32)Slečna XY Napsal(a): Promiňte, takže když teoreticky napíši adminovi může profil smazat?
Moje známá už zapomněla heslo a tak by to chtěla smáznout. Jestli by to teoreticky šlo? Jestli ne tak se nic neděje, jen se ptám. Kroutící očima
Kazdopadne pokud zapomnela heslo, predpokladam, ze zapomnela i registracni mail, jinak by si nechala poslat nove heslo. Asi maloktery admin smaze nejaky profil takhle "na dobre slovo", aniz by mel nejak overeno, ze tomu, co zada o smazani profilu, ten profil skutecne patri...
To nevim, to bych se musela zeptat. Ptám se jen tak teoreticky Kroutící očima

Odpovědět
#16
Taky je mozne heslo resetovat na pozadani, ale opet by bylo potreba overit, ze dany profil patri tomu co o to zada... Pokud funguje email, je reset hesla snadny a zvladne ho uzivatel sam.
Odpovědět
#17
(01. 07. 2012, 16:55:35)kexik Napsal(a): Taky je mozne heslo resetovat na pozadani, ale opet by bylo potreba overit, ze dany profil patri tomu co o to zada... Pokud funguje email, je reset hesla snadny a zvladne ho uzivatel sam.

Tak já jí to řeknu, děkuju. ;)
Odpovědět
#18
Ahoj, nějak se tu už necítím dobře a bohužel jsem nikde v nastavení profilu nenašla možnost, jak profil smazat. Prosím tedy touto cestou admina o jeho smazání a předem děkuji.
Odpovědět
#19
Ja sa zase necítim dobre v spoločnosti nedospelých ľudí, ktorí sa pre názorové nezhody urážajú a trieskajú dverami. Ale tým vlastne, paradoxne, riešia môj problém, tak sa nemám čo sťažovať :)
Odpovědět
#20
Trieskanie dvermi som nemal rád ani ja! Hlavne tí tupci na strednej nevedeli používať kľučku!!!!
"Pluto vyšle arciďábla Belfagora na tento svět a uloží mu za povinnost, aby se oženil;
stane se, Belfagor si vezme ženu;
a nemoha snést její zpupnost, dá radši přednost návratu do pekel, než aby se s ní znovu svázal."

Odpovědět


Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  uprava profilu , problem goo-diskusni-forum-dboy 6 20904 21. 01. 2017, 22:47:26
Poslední příspěvek: -diskusni-forum-

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex