Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
hledání
#1
Ahoj,
ač je mi už čtyřicet, stále se pokouším hledat cosi jako moudrost, opravdovost. Snad tu najdu někoho, s kým zapředu hovor.
Odpovědět
#2
Ahoj Bob1972e ;),

je mi už čtyřicet tři a pátrám v podobné oblasti jako ty. ;)
Možná by nezaškodilo, kdybys utrousil trochu víc informací o sobě, aby bylo možné "hovor" trochu směrovat. :-) Např. jak a proč jsi se ocitl zrovna na tomto fóru, případně, co ty vnímáš pod pojmy moudrost a opravdovost (stačí prolistovat pár diskuzí a hned je jasno, že pod stejnými slovy si každý představuje něco trochu - nebo i docela dost - jiného :p)...
Odpovědět
#3
Proč jsem se ocitl na tomto fóru? Snad vzhledem k mému vztahu k sexu a obecně k ženám. Je to divné, protože jsem stále ještě ženatý, ale je to tak. Myslel jsem, že se časem zařadím do běžné heterosexuální většiny, ale asi je mi určeno zůstat sám. Já nemám problém konverzovat o čemkoliv, tedy bude-li na to stačit moje intelektuální kapacita. Co je pro mě moudrost a opravdovost? Asi to hlavní, nemám totiž rád hloupost a faleš.
Odpovědět
#4
Tak to je dost smůla, být ženatý a přitom si připadat sám...

Každopádně vítej!
Odpovědět
#5
Někdy se to tak přihodí, asi jako v písničce S cizí ženou v cizím pokoji. A co sem přivedlo tebe?
Odpovědět
#6
Jsem naprosto jasné áčko, a i když to moje okolí bere v pohodě, přece jen nemůžou všechno pochopit, natož aby prožívali podobné věci. Tak jsem chtěla pokecat s lidmi, kteří na tom jsou stejně a nebydlí někde v USA. Doufám, že tady stejně jako já najdeš zajímavé lidi a přátele :-)
Odpovědět
#7
(23. 05. 2012, 17:08:08)Bob1972 Napsal(a): Proč jsem se ocitl na tomto fóru? Snad vzhledem k mému vztahu k sexu a obecně k ženám. Je to divné, protože jsem stále ještě ženatý, ale je to tak. Myslel jsem, že se časem zařadím do běžné heterosexuální většiny, ale asi je mi určeno zůstat sám. Já nemám problém konverzovat o čemkoliv, tedy bude-li na to stačit moje intelektuální kapacita. Co je pro mě moudrost a opravdovost? Asi to hlavní, nemám totiž rád hloupost a faleš.
Ahoj Davide,
to je lichotivé, že hledáš jako heterosexuál (tak se označuješ v profilu) moudrost a opravdovost u asexuálů. Hned mi stouplo sebevědomí;). Sděl nám, prosím,něco o tvém vztahu k sexu a k ženám. Moudrost pro tebe: Kdo hledá, najde.

Potkalo mě Štěstí a dlouze se mi zadívalo do očí, usmálo se a já jsem šťastná odložila zrcadlo.

Odpovědět
#8
Ahoj, vítej a rozhodně mě zajímá totéž, co Dobru :)

(23. 05. 2012, 21:39:14)Dobra Napsal(a): Sděl nám, prosím,něco o tvém vztahu k sexu a k ženám.

Odpovědět
#9
Ahoj,
se ženami si rád povídám, nicméně jsem zjistil, že vzájemná komunikace s opačným pohlavím je asi to maximum, čeho jsem schopen. Nejsem homosexuál, muži mě nepřitahují, zároveň jsem nikdy nevyhledával intimní kontakt se ženami. Ano oženil jsem se a mám dítě, ale časem jsem zjistil, že partnerský vztah mě svazuje. Po narození dcery jsme s manželkou přestali intimně žít, je to třináct let a od té doby sex nevyhledávám. Ona byla první žena se kterou jsem spal a já myslel, že se můj postoj k sexu nějak upraví. Neupravil se a já zjistil, že mi život bez sexu vyhovuje. Jsem asi egoista a sobec, ale nešlo to jinak. Sex pro mě nic neznamená.
Odpovědět
#10
Proč bys měl být egoista a sobec? Jo, kdybys měl ženu a dítě a po straně tajné milenky nebo milence a tvářil se jako svatoušek, nebo svůj nezájem nějak omlouval a svaloval vinu na druhé, to je u mě sobectví. Ale těžko jsi mohl tušit, že se tvůj vztah k sexu nezlepší, když jsi s ním neměl žádné zkušenosti.
Odpovědět


Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  Moje hledání se an-diskusni-forum-nie 1 7410 12. 02. 2018, 01:13:27
Poslední příspěvek: Magr-diskusni-forum-amal
  Hledání odpovědí. Da-diskusni-forum-nah 6 15777 03. 06. 2015, 14:07:16
Poslední příspěvek: Sc-diskusni-forum-rat

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex