Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tak já Vám nevim! :)
#1
Brick 
Ahoj :)
Moc nevím jak začít :) Asi takhle... Mezi 15 a 16 roky mýho života jsem měla první sexuální styk, kterej teda fakt jako ty lovestory ve filmech nebyl - opilý, mladý, blbý... během následujících 3 let jsem si prošla pár vztahama, nutno podotknout, že teda byly opravdu prapodivný. Teď jsem 2 roky sama. Během těch dvou let jsem se vyspala s jedním fakt dobrým kamarádem - nic z toho, a známím - opět půl hodina života o ničem. Sex mi prostě nechybí, nebaví mě, dokonce se i děsím toho, až si najdu nějakýho frajera, páč chlapy to mívaj většinou se sexem trochu jinak. Jenže ono aby to nebylo moc jednoduchý, tak já si to zkomplikuju - třeba když jsem měla bývalého partnera, tak jsem jakoby třeba i měla pocit, že mam chuť na sex, jenže ve chvíli, kdy se mě dotkl, mě tahle chuť absolutně přešla a bylo po chuti.
V podstatě jsem ve 20 letech zjistila, že mě to nebaví, nechybí mi to a k životu to nepotřebuju.. :/ Já fakt nevim. Není tu někde někdo, kdo to má stejně? :) Celkem by mě zajmalo, jak to vnímaj lidi, který sou na podobný, či stejný vlně. :) Každopádně jak to tu tak pročítám, tak mám konečně po dlouhý době pocit, že nejsem UFON!! :D
Odpovědět
#2
Ahoj,

možná je načase položit si otázku, co tě tedy k sexu vede, když tě sám o sobě nebaví. Podle toho, jak to popisuješ, ses k tomu nikdy nenutila z nějaké velké lásky nebo šílené zamilovanosti – tak proč? A proč ti nevadí představa sexu, dokonce tě i třeba trochu láká, ale když dojde na konkrétní situaci, nadšení se nedostavuje?

Některé typy asexuálů nemají s představou sexu problém a můžou ho i celkem bez potíží provozovat, ale samotnou sexuální přitažlivost a touhu nepociťují, takže to dělají třeba z romantické lásky nebo ze zvědavosti nebo proto, aby se neodlišovali. Málokdy to ale vydrží dlouhodobě, protože je to nebaví, jde to proti jejich přirozenosti a po čase jim to začne čím dál víc vadit.

Vítej, snad tu najdeš inspiraci!
Odpovědět
#3
Ahoj,
možná prostě nejsi úplně 100% asexuální, takže nějaké malé náznaky, že bys chtěla sex tam jsou, ale jsou tak nedůležité, že to je skoro jako kdyby nebyly. Nebo se ti to líbí jenom jako představa, ale v reálném životě už ne. Spousta věcí je zábava, když je to jenom jako a právě proto, že je to jenom jako a že víš, že se to nestane doopravdy (moje oblíbená analogie - hraní počítačových her. Určitě bys nechtěla doopravdy zabíjet monstra, ale ve hře je to sranda).
Odpovědět
#4
AlineDaryen:
No, kvůli sobě jsem to nedělala. Dělala jsem to kvůli těm chlapům, je těžký někoho milovat a vysvětlovat mu, že s nim nehodláte spát a že on za to nemůže... Je to šílený, tenhle pocit odlišnosti. Jsem zvyklá na to, že vypadám odlišně, dokonce hodně lidí o mě i říká, že jsem typ člověka ze kterýho vyzařuje divokost a energie, ale ten vnitřní pocit jinosti, kdy bychom měli podle pyramidy lidských potřeb mít potřebu sexu taky v sobě zakořeněnou.. Je to zvláštní, už jsem s tim tak nějak zžitá, že už to takhle prostě bude, ale pocit to je fakt divnej :)
Děkuju moc, doufám v to, že tu narazím na lidi stejného cítění a myšlení :)

MadRat:
No, v podstatě perfektně vystiženo! :)
Odpovědět
#5
(24. 05. 2012, 23:01:35)Terý Napsal(a): Je to šílený, tenhle pocit odlišnosti. Jsem zvyklá na to, že vypadám odlišně, dokonce hodně lidí o mě i říká, že jsem typ člověka ze kterýho vyzařuje divokost a energie, ale ten vnitřní pocit jinosti, kdy bychom měli podle pyramidy lidských potřeb mít potřebu sexu taky v sobě zakořeněnou.. Je to zvláštní, už jsem s tim tak nějak zžitá, že už to takhle prostě bude, ale pocit to je fakt divnej :)

Je to divný pocit, a jak... To je jedna z věcí, které ani těm nejchápavějším sexuálům nikdy nevysvětlíš, protože oni tu potřebu v té pyramidě opravdu mají a život bez ní si dokážou představit jen velice obtížně. A vlastně je dost těžké i vysvětlit to sám sobě :-) Je fajn, že se s tím sžíváš už takhle brzo, ale počítej s tím, že na to v soužití s okolím budeš narážet a často se setkáš s nepochopením tam, kde bys to nejmíň čekala.
A to, že máš v sobě divokost a energii, se s asexualitou vůbec nevylučuje, to je jen takový stereotyp, že asexuálové jsou mdlí chcípáci. Existují i jiné druhy vášně a energie než sexuální. A velká část asexuálů má i přirozené libido, s jehož energií musí nějak pracovat.
Odpovědět
#6
Terý - ja som to tiež tak mal =) A nie len možno, ale celkom na 90% to isté ako ty. Na tom troskotali všetky moje vzťahy, lebo ja som sa viazal len čisto citovo a ked k tomu prišlo, tak som radšej rýchlo vycúval a moju polovičku som poslal preč, aj ked som ju mal stále rád, preto som sa nikdy neubránil pri rozchode slzám =) A teraz, ked viem, čo je vo veci, tak sa cítim oveľa lepšie. A ked si možno v budúcnosti niekoho nájdem, tak sa mu to nebudem hanbiť povedať a je len na ňom, či pri mne ostane, lebo pre mňa je aj problém sa len zaľúbiť, nie to ešte mať s niekým sex.

Vitaj, myslím, že je tu veľa podobných ľudí. =)
"Pluto vyšle arciďábla Belfagora na tento svět a uloží mu za povinnost, aby se oženil;
stane se, Belfagor si vezme ženu;
a nemoha snést její zpupnost, dá radši přednost návratu do pekel, než aby se s ní znovu svázal."

Odpovědět


Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  Sama nevím, jak na tom jsem Ly-diskusni-forum-re 31 54850 17. 10. 2018, 14:26:11
Poslední příspěvek: Ly-diskusni-forum-re
Bug Nevím to jistě. Dak-diskusni-forum-iii 6 14639 22. 08. 2014, 17:23:52
Poslední příspěvek: Dak-diskusni-forum-iii
  Nevím si vůbec rady Maz-diskusni-forum-liik 6 16528 30. 01. 2013, 18:32:28
Poslední příspěvek: Maz-diskusni-forum-liik

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex