Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 2 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Můj přítel nejspíš nemá rád sex
#31
(05. 06. 2012, 17:35:51)Sysel Napsal(a): HIV "bolí" - projeví se tuším dva týdny po nákaze v podobě hodně silné chřipky. Pokud člověk není úplný idiot, dá si dvě a dvě dohromady. Jinak ochrana určitě ano (byť zmenšuje zážitek), ale spíš proti těm ostatním pohlavním chorobám, které sice nejsou smrtelné, ale daleko víc pravděpodobnější a nepříjemnější. A vlastně ani HIV už není smrtelný, dá se natolik zpomalit, že k AIDS vůbec nedojde. Tipnul bych, že HIV+ pacient má možná lepší a bezpečnější život než třeba diabetik.

OMFG! To si snad děláš srandu!? HIV ti zničí imunitu, ty léky co tě udržují naživu mají hafo nežádoucích účinků - tak jaký lepší a bezpečnější život než diabetik? Navíc diabetik cukrovku nechytí kvůli svojí nezodpovědnosti a nemůže ji přenášet na další lidi.
Fascinuje mě, jak skoro jediný souložící člověk na téhle diskuzi je zároveň ten, co to bere na lehkou váhu.
Odpovědět
#32
Nechci se mýlit, ale zrovna diabetes II. typu je podle mě způsoben nezodpovědností člověka a hlavně se získá tak tisíckrát "jednodušeji" než zmíněný virus. Navíc u moderních léků na HIV se přímo zabraňuje vstupu viru do buněk, imunita se neničí. To jen tak na okraj.

A neboj, při mé nízké frekvenci sexu to na lehkou váhu neberu. To je jako říct člověku, který jde jednou v životě na bungee jumping, že se určitě zabije. Protože ta pravděpodobnost (počet pokusů versus počet smrtí) je tak nějak podobná. Radši to "nebudu brát na lehkou váhu" a nepolezu ani na houpačku na Matějské.
Odpovědět
#33
Já myslím, že madrat má pravdu, sysle, nad sexualitou a přístupu k ní se dá diskutovat, každý to skutečně může cítit jinak....i když jsou tu určité psychologické teorie vývoje sexuality ve vztahu, u nás se tímto zabývá hodně Stanislav Kratochvíl, kdyby sis nějaké jeho studie přečetl, viděl bys, že uvažující člověk, alespoň trochu filozoficky, skutečně sexualitu nebere na lehkou váhu a málokdy ji vidí jen jako izolovaný (jen biologický) celek...není to tedy jen záležitost věroučná, jak si možná myslíš, ale i psychologická....ale dobře, jak říkám, nad tímto se dá diskutovat a přistupovat různě. Hrozba nákazou HIV a následné AIDS je ale reálná věc....a ani užití kondomu není stoprocentní...dělala se studie...a v té studii se i přes kondom nakazilo prý dvě procenta lidí sexuálně žijících s pozitivním partnerem...možná je to mizivé procento, řekneš si, ale škoda každého odepsaného života....navíc, diabetes II. typu, ten se dá v některých případech zvrátit dietou, ale HIV si z krve ničím nevyženeš....podle mne je daleko výhodnější mladým podávat info tak, aby chápali sexualitu v kontextu i psychologickém a sociálním nebo se nad tímto alespoň zamysleli, než přitakávat tomu, že je ok a naprosto v pohodě, když už se na třetím, čtvrtém rande vyspí s protějškem, že je to normální, když to tak prý dělá každý....
Nic tak neodhaluje charakter lidí jako to, čemu se vysmívají. (Johann Wolfgang Goethe)
Láska je něco prostého, a proto nikdo z nás nebude moci říci, že to nevěděl.(Iveta Hudáková)
[Obrázek: Leknin.jpg]
Odpovědět
#34
Nelo, díky za konstruktivní příspěvek bez emocí a vykřičníků :-) Jsem rád, že se dá diskutovat i v klidu a míru ;)

Já ti samozřejmě rozumím a v podstatě i souhlasím. Některé moje příspěvky jsou lehce provokativní jako protiváha některým vyloženě extrémním názorům, která na tomhle fóru zaznívají. Přijde mi, že tu spousta lidí má totálně pokřivené vnímání lidské sexuality, tak občas zkouším přijít s lehce opačným příspěvkem k zamyšlení, aby třeba nakonec nastala shoda někde u toho zlatého středu ;)

(Chudák Týna, přišla se sem jen zeptat, zda je její přítel v pohodě a tohle z toho vzniklo :)
Odpovědět
#35
(06. 06. 2012, 09:41:01)Sysel Napsal(a): Přijde mi, že tu spousta lidí má totálně pokřivené vnímání lidské sexuality...
To mi příjde taky...

Kdyžtak založím nový thread v sekci pro sexuální partnery a přátele, ať se to tu nezaplácá off-topic.
Odpovědět


Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  Můj příběh sang-diskusni-forum-ius94 0 1573 18. 08. 2022, 21:58:20
Poslední příspěvek: sang-diskusni-forum-ius94
  Můj příběh Arch-diskusni-forum-ippus 4 8250 17. 08. 2022, 18:59:51
Poslední příspěvek: Nevim-diskusni-forum-Neznam
Lightbulb můj psychologický výzkum + něco o mě Iva-diskusni-forum-na69 17 11190 15. 08. 2022, 10:16:46
Poslední příspěvek: ad-diskusni-forum-evr
  Můj příběh Ilm-diskusni-forum-atar 35 46833 03. 06. 2021, 18:11:02
Poslední příspěvek: Ilm-diskusni-forum-atar
  Můj příběh? Pyrok-diskusni-forum-inetik 11 18568 02. 03. 2021, 20:48:04
Poslední příspěvek: Mar-diskusni-forum-gret

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 3 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex