Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Životní příběh jasné asexuálky
#1
ahoj Vam vsem.Chtela bych se vam sverit se svym pribehem.Budu psat bez hacku a carek i tak to bude delsi tak se omlouvam.Narodila jsem se v roce 1975 ale prozila toho dost ajen kvuli sve orientaci.V detstvi jsem zila v rodine kde se sexovalo dost.Teda mezi rodici.Nasi s nami o tom ale nemluvili.Prvni pocatek toho ze je neco se mnou divne nastal kdyz jsem ve trinacti letech nechtela sundat ty bavlnene zimni puncochace a mamka mi rekla-co kdyz ti na vanocni besidce bude chtit nejaky kluk sahnout na nohu a ty budes mit ty seredne puncochy.Me bylo divne proc by mi mel vubec nekdo na nohu sahat.Kamaradky pak zacaly chodit za kluky a ja s nimi brzy to ale kluky prestalo bavit jen si se mnou povidat.Tak jsem se zavrela doma se svymi kotaty a stenaty.Pak prisel cas nastoupit do uceni.Take jsem velice vyspela do podoby ktera vubec tomu jak se identifikuji neodpovidala-byla jsem jak se ted rika rostenka.Na skole kde byly same holky to tak nevadilo ale kdyz treba byl nekam vylet tak jsem radsi nikam nejela abych nemusela poslouchat od kluku narazky na souloz.Muj zivot sel dal a ja zjistila ze kamaradky jsou vdane a ja nemam jeste zadnou zkusenost.Muzi se mi libili to ano ale mela jsem spise romanticke predstavy ktere zadny z mych napadniku nechtel respektovat.Ve dvaceti letech jsem se rozhodla k tomu mit svuj prvni sexualni styk s anonymnim clovekem abych se nestydela na gynekologii.Na jednom vysetreni si ke me doktor pozval jeste sestru a medika a pohrdave jim ukazoval co dlouho nevideli.Z toho co jsem si naplanovala jsem byla na rozpacich protoze mi sex nerikal nic proste me to nechalo ledove chladnou.Zacalo i neporozumeni doma protoze tata mi rikal ze jsem asi homosexualni a nechtel abych s nimi dal bydlela.Tak jsem se rozhodla odstehovat a ztloustnout tak aby me nikdo nechtel.Venovala jsem se kariere a pratelum s tim ze jezdim za pritelem na Slovensko(obcas jsem nekam zajela na vylet)Pred timhle bych rada jine divky a zeny varovala nikdy netloustnete kvuli sve orientaci pak vas nebude chtit i ten ktery by k vam byl vstricny!Jednou jsem ale potkala sveho nynejsiho manzela.Takze se stalo co uz nikdo necekal a ja se vdala.Jestli cekate hapyend tak se ale nedockate.Nase manzelstvi nepovazuji za stastne hlavne kvuli me orientaci kdyz manzela presla ta puvodni zamilovanost tak pochopil ze jsem mu o sve asex.nelhala.Nechteli jsme ale nicit rodinu hlavne kvuli dceri ktera ho ma rada.Mame mezi sebou kompromis ktery vyhovuje obema.Pred ctyrmi lety jsem poprve cetla clanek o asx a pochopila ze to je i o me ale jiz bylo pozde.Co tedy vypliva z teto zpovedi:hlavne nikam nespechejte ja z obavy ze by si lide o me mysleli ze jsem na holky uspechala nejdulezitejsi zivotni rozhodnuti!tak snad to napravim v pristim zivote. :) yo
Odpovědět
#2
Jak jsi zvládala/zvládáš sex s manželem? To ti nevadí?
Odpovědět
#3
no nevadi spis nebavi.beru to tak ze to je muj manzel ale frekvence tak jednou za 4mesice.musel s tim pocitat vedel to kdyz si me bral ale asi si nemyslel ze to takhle bude.oni lidi moc neveri.
Odpovědět
#4
Docela ti manžela závidím. Mám pocit, že pro někoho (zejména pro chlapy) je sex nejdůležitější na světě. To mi hodně vadí.
Odpovědět
#5
me to take tak prijde.ale on chtel deti ja take tak kdyz to jinak nejde tak se to takhle delat musi.on si tu chut vybije na peci o holku
Odpovědět
#6
Možná se mi časem pohled na chlapy trochu změní a budu to chtít udělat jako ty. Hlavní je najít chlapa, který chce děti a nepotřebuje sex.
Zatím jsem ale do toho stádia nedospěla. Biologické hodiny mi tikají, ale můžou tikat ještě tak 10 let.
Odpovědět
#7
tak ja si myslim ze jsi jeste mlada.cas je vzdycky.mam treba kamosku a ta ma sve e prvni dite az ve 42letech a rikala ze ji to vubec neprijde :) hlavne se s tim moc nenervuj pak se to zda tezke
Odpovědět
#8
Já jsem se se sexem vůbec nezajímala až do svých 22 let. To mě tehdy opruzoval jeden sexichtivý chlap. Nic z toho nebylo.

Pak v 23 jsem si našla jednoho, ten moc nesouložil, ale chtěl dělat sado-maso. Zase konec.

Poslední ve 24 letech to byla seksuální mlátička to chtěl furt. To byla hrůza. Každý 2.den. Nějak mi nesedl...
Odpovědět
#9
Já mám možná štěstí, že jsem muž... takže mne se sexem nikdo neobtěžuje (ani na škole neobtěžoval), většinou se to čeká od mužů a mám pocit, že ženy nejsou zdaleka tak "nenasytné". Většinou si s muži kvůli tomu moc nerozumím.
Rozhodně bych nebyl proti mít ženu, která by mi rozuměla... měl jsem akorát dvě známosti - holka, do které jsem se po čase zamiloval, když jsem končil gymnázium a šel na vysokou mi na rovinu řekla, že od svého přítele čeká něco jiného. Alespoň byla upřimná, tak se kvůli tomu nikdo z nás až tak netrápil, kromě smutku z rozchodu pro mne.
Pak jsem měl zahraniční známost přes internet, ale to byla šílená křesťanka, která sex sice nechtěla, ale byla hrozně žárlivá (dokonce i když jsem jen vzpomenul mou sestru), tak to bylo trochu moc. Navíc neměla pochopení pro to, že dělám věci, které se od mužů nečekají - takže to také nešlo. Navíc pořád vyhrožovala tím, že půjde do kláštera, ale když už jsem měl dost a rozešli jsme se, tak samozřejmě do žádného kláštera nešla...
Takže jsem zatím sám, ale třeba budu mít štěstí... rozhodně když vím, že je někdo asexuál, tak jsem o hodně otevřenější.
[Obrázek: Stamp.jpg] Lady Chloë = 2 v 1
Odpovědět
#10
No tak to já jsem hodně netypický asexual.Mám dítě.A chtěla bych další.Ale sex má pro mě smysl jen za účelem zplození dítěte.
Chtěla bych s někým žít a mít vztah se vším všudy kromě sexu.Já sama bych chtěla dítěti zajistit uplnou rodinu,ale s mou orientací to není zrovna jednoduché.Začínám si myslet,že takový muž neexistuje.
Začínám přemýšlet o tom,že bych to zkusila s někým,kdo má potřebu sexu aspon malou,když už ne žádnou.Třeba bych to zvládla,mu jednou za čas udělat radost.
Kromě toho pro vztah je důležité,aby si dva rozuměli i ve spoustě dalších věcí,ne jen v přístupu k sexu,takže najít partnera,se kterým si budu rozumět jako s partnerem,který by měl rád děti a ještě aby nechtěl sex,je téměř nemožné..
Každý konec je zároveň novým začátkem
Odpovědět


Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  Můj příběh sang-diskusni-forum-ius94 0 1574 18. 08. 2022, 21:58:20
Poslední příspěvek: sang-diskusni-forum-ius94
  Můj příběh Arch-diskusni-forum-ippus 4 8252 17. 08. 2022, 18:59:51
Poslední příspěvek: Nevim-diskusni-forum-Neznam
  Můj příběh Ilm-diskusni-forum-atar 35 46851 03. 06. 2021, 18:11:02
Poslední příspěvek: Ilm-diskusni-forum-atar
  Můj příběh? Pyrok-diskusni-forum-inetik 11 18576 02. 03. 2021, 20:48:04
Poslední příspěvek: Mar-diskusni-forum-gret
  Můj příběh Sim-diskusni-forum-eon 2 5462 23. 06. 2020, 14:11:19
Poslední příspěvek: catgir-diskusni-forum-lsilvia

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex