Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Moc prosím o radu / názor
#41

Nela:
To by ale potom znamenalo, že evoluce udělala fatální chybu, když vytvořila inteligentního tvora, který se jí z povahy své inteligence "do řemesla" zajisté plést bude. Jinak vyhlídky neschopnosti oplodnění to je dáno tím, jak nepřirozeně jako lidé žijeme, v umělém prostředí, éčka v potravinách atd. Nevím, ale myslím si, že kdo věří v nahodilost evoluce, že to funguje systémem pokus-omyl, tak musí mít vcelku zoufalé vyhlídky do budoucnosti...já tedy evoluci nezpochybnuji, ale na nahodilost a samoorganizaci hmoty nevěřím, "Někdo" měl plán a ten uskutečnuje...ani dům se nepostaví sám od sebe, natož něco tak velkolepého jako je vesmír, jsoucnost kolem nás.....

viz.off-topic diskuze. ;)
Odpovědět
#42
(14. 06. 2012, 23:28:57)Dobra Napsal(a): Odpovídám hit iacet.
Sejdou se asexuál se sexuálem, kteří jsou do sebe zamilovaní. Asexuál se rozpláče = navenek projeví svoje city. "Proč pláčeš?" ptá se sexuál. Asexuálovi se svírá srdce = projev citu uvnitř. Vnitřně si říká, že se musí partnerovi svěřit = projev rozumu uvnitř. Vzlyká, nemůže přes pláč mluvit. Utře si oči a nos. Nadechne se a řekne:"Asi se rozejdeme. Já jsem totiž, jsem asexuál." = projev rozumu navenek. A sexuál povídá:"Proč jsi to neřekl hned. Já jsem totiž na asexuály"
Tak tohle uz nejsou ani hrusky a jablka, ale hrusky a vzducholod, to uz je fakt uplne o necem jinem nez o tom, proc se tahle odnoz diskuse rozjela, asi nema smysl ji dal rozvadet.
Laissez-faire...
Odpovědět
#43
(14. 06. 2012, 23:06:16)hic iacet Napsal(a): Hrusky a jablka. To, ze se asexual rozhodne nezit se sexualem, je sice rozumne, nicmene je to rozumne chovani, navenek. Coz nesouvisi s tim, jake ma (po)city, uvnitr.
Hruška: vnitřní pocity + vnitřní myšlení = vnitřní chování
Jablko: vnitřní pocity + vnitřní chování = vnější chování
Vzducholoď: jáááááááááááááááááááááááááááLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOL

Potkalo mě Štěstí a dlouze se mi zadívalo do očí, usmálo se a já jsem šťastná odložila zrcadlo.

Odpovědět
#44
(16. 06. 2012, 15:43:31)Dobra Napsal(a):
(14. 06. 2012, 23:06:16)hic iacet Napsal(a): Hrusky a jablka. To, ze se asexual rozhodne nezit se sexualem, je sice rozumne, nicmene je to rozumne chovani, navenek. Coz nesouvisi s tim, jake ma (po)city, uvnitr.
Hruška: vnitřní myšlení = vnitřní chování
Jablko: vnitřní pocity + vnitřní chování = vnější chování
Vzducholoď: jáááááááááááááááááááááááááááLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOLLOL

Co to je to vnitřní chování? Překvapený
Odpovědět
#45
Omlouvám se, na tvoji otázku jsem narazila až teď. Vnitřní chování je v podstatě myšlení ovlivněné pocity.
Potkalo mě Štěstí a dlouze se mi zadívalo do očí, usmálo se a já jsem šťastná odložila zrcadlo.

Odpovědět
#46
jeste k zazitku porodu: sok - presne tak, je to o psychologii, mimo jine i o tom, ze cerstvy tatka musi nejak v sobe zpracovat porodni bolesti sve zeny - a pritom ji nemuze pomoc, i kdyz je v podstate neprimo zpusobil. je to individualni, muze se to vic nebo min zasmodrchat, no zpracovat si to musi kazdy sam...
Kazdopadne dneska uz je hafo literatury jak se na porod pripravit.

Vždycky byl dost zdrženlivý i při "obyčejném" rozhovoru o sexu, takže myslím, že porada s odborníkem asi jen tak v úvahu nepřipadá.

Prave proto by byl dobry kontakt s nejakym odbornikem :) Staci se zeptat i vlastniho lekare anebo snad zapatrat po rodinnych kontaktech. Odhaduji ze, psycholog pro zacatek bohate staci, ale to se nekterym lidem tezko prodava (ja osobne bych navstevy psychologa a rodinneho terapeuta udelal povinne jednou rocne, pro blaho lidstva...)


pro většinu mužů, zvlášť těch maskulinně vyhraněných, bude pohled na porod spíš drsný střet s realitou ženství, které není jen krásné a něžné a pečující, ale taky krvavé a živelné a destruktivní.

A pritom staci jen zpovzdali sledovat damskou jizdu se stripterem... :)

Odpovědět


Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
  Nejsem v názvech moc dobrá, pardon A-diskusni-forum-ni 17 25714 30. 05. 2020, 15:06:21
Poslední příspěvek: Gin-diskusni-forum-ger
  Nejsem v názvech moc dobrá, pardon A-diskusni-forum-ni 0 3443 29. 04. 2020, 18:45:10
Poslední příspěvek: A-diskusni-forum-ni
  Prosim o Vas nazor, drive nez oslovim erudovaneho odbornika) han-diskusni-forum-anas 5 14744 08. 08. 2017, 23:40:42
Poslední příspěvek: Magr-diskusni-forum-amal
  Tak trochu zpověď a žádost o radu.. Te-diskusni-forum-rra 6 15510 25. 05. 2017, 00:13:20
Poslední příspěvek: Te-diskusni-forum-rra
  vas nazor ? Ni-diskusni-forum-kča 15 30303 06. 01. 2015, 19:08:19
Poslední příspěvek: Ni-diskusni-forum-kča

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex