Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 0 Hlas(ů) - 0 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Dvořáková-Lešková: Všichni jednou skončí v posteli
#11
(13. 07. 2012, 15:14:10)AlineDaryen Napsal(a): Sakra, na ty narozeniny a Vánoce taky nějak dlabu. Že by nějaký druhotný příznak asexuality? LOLLOL

Narozeninám se tedy taky vyhýbám (vlastním i cizím). Vánoce mně oproti jiným lidem nijak nevadí, ale řekl bych, že je beru celkem flegmaticky. Pohled na svítící stromeček je docela pěkný.
Ale ten článek se věnuje něčemu trochu jinému, než je "náš případ". Ale když jsme u toho, máte někdo dlouhodobý partnerský asexuální vztah? Nebo znáte nějaký takový pár?
Odpovědět
#12
Teprve teď mi došlo, jak je ten článek půvabně heteronormativní. Platonický vztah mezi dvěma muži nebo dvěma ženami pro jistotu ani nebere do úvahy :-)
Odpovědět
#13
Já si pod pojmem sex představuju celou řadu aktivit, které jsou daleko zajímavějším a hravějším způsobem oslavy vzájemné lásky než pohlavní styk nebo u mužů oblíbený orál (fuj). V ložnici se dá provádět tolik jiných věcí než něco někam zasouvat, chce to jen trochu fantazie a nekonvenčně naladěného partnera. LOL

Myslím si, že i asexuální páry přirozeně dojdou k nějakému způsobu, jak si vyjadřovat vzájemné city, jen to nebude zrovna tím pohlavním stykem. Vztah bez jakýchkoliv intimních projevů bych vnímala spíš jako vztah přátelský.
Odpovědět
#14
(13. 07. 2012, 21:06:50)Asiel Napsal(a): Já si pod pojmem sex představuju celou řadu aktivit, které jsou daleko zajímavějším a hravějším způsobem oslavy vzájemné lásky než pohlavní styk nebo u mužů oblíbený orál (fuj). V ložnici se dá provádět tolik jiných věcí než něco někam zasouvat, chce to jen trochu fantazie a nekonvenčně naladěného partnera. LOL

Myslím si, že i asexuální páry přirozeně dojdou k nějakému způsobu, jak si vyjadřovat vzájemné city, jen to nebude zrovna tím pohlavním stykem. Vztah bez jakýchkoliv intimních projevů bych vnímala spíš jako vztah přátelský.

Pěkně řečeno, zvedlo mi to náladu, přestože tím vlastně v podstatě dáváme zapravdu tomu článku :-)
Odpovědět
#15
(13. 07. 2012, 21:06:50)Asiel Napsal(a): Já si pod pojmem sex představuju celou řadu aktivit, které jsou daleko zajímavějším a hravějším způsobem oslavy vzájemné lásky než pohlavní styk

Tak jmenuj třeba jen malou část oné řady.
Třeba se pak postavím do řady na adepta pro tvou každodenní oslavu příštích cca 13000 dnů LOL
Posmívající se "Podívejte se, Alžběto, co já mám před sebou úkolů: trojtaktní motor, zvukový film, vyzvednout význam Komenského. A kdybych měl rodinu, tak by tady stálo tři litry mléka, půlku chleba, vyzvednout sako z čistírny." (Jára Cimrman, ležící, spící)
Odpovědět
#16
(14. 07. 2012, 14:53:26)ChildFreeMan Napsal(a):
(13. 07. 2012, 21:06:50)Asiel Napsal(a): Já si pod pojmem sex představuju celou řadu aktivit, které jsou daleko zajímavějším a hravějším způsobem oslavy vzájemné lásky než pohlavní styk

Tak jmenuj třeba jen malou část oné řady.
Třeba se pak postavím do řady na adepta pro tvou každodenní oslavu příštích cca 13000 dnů LOL
Už jsem na tebe nachystaná. [Obrázek: whip.gif]
Odpovědět
#17
(14. 07. 2012, 18:02:40)Asiel Napsal(a): Už jsem na tebe nachystaná. [Obrázek: whip.gif]

Pomóc, hledám urgentně náhradníka. Odměnou bude cukr a bič.
Posmívající se "Podívejte se, Alžběto, co já mám před sebou úkolů: trojtaktní motor, zvukový film, vyzvednout význam Komenského. A kdybych měl rodinu, tak by tady stálo tři litry mléka, půlku chleba, vyzvednout sako z čistírny." (Jára Cimrman, ležící, spící)
Odpovědět
#18
(13. 07. 2012, 21:06:50)Asiel Napsal(a): Já si pod pojmem sex představuju celou řadu aktivit, které jsou daleko zajímavějším a hravějším způsobem oslavy vzájemné lásky než pohlavní styk nebo u mužů oblíbený orál (fuj).

Fíha, no to by mě teda zajímalo, co myslíš?! :)
Sex je podle mě označení výhradně pohlavního aktu, ostatek je erotika, což vůbec není k zahození, pro asexuály zvlášť ta lehká odnož. LOL
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex