Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 4 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ahoj, jmenuji se Julie..
#1
Lightbulb 
Ahoj, jmenuji se Julie, bydlím v Praze a jsem svobodná dálkově studující, občas pracující, mlaďounká mamina dvouleté holky, přidávám se sem k Vám s rozhodnutím postupně přijít na kloub tomu, jak to se mnou vlastně je, tak doufám, že mě přivítáte v pozitivním duchu, a abych to všechno vlastně shrnula, tak to vezmu popořadě. Se sexuální stránkou jsem začala brzy a vlastně mi to nic nedávalo, ale ani nebralo. Přišlo mi to jako věc, která je samozřejmá, ale byli časté chvíle kdy jsem odpočítávala minuty do konce. Poslední dobou pociťuji, že jsme s malou sami a chtělo by to mít vedle sebe svou spřízněnou duši, oporu, člověka, kterému bych se mohla svěřit, který by mě obejmul,měl mě rád a také mužský vzor pro svou dcerku, ale něco je špatně. Já si vůbec nedokáži představit mít chlapa, který po mě vyžaduje "častý" sex. Když se podívám okolo sebe a vidím ty chlapy a muže, kteří jednají pod vlivem sexuálního pudu a na ten úkor se z nich stávají "primitivní blbečci", tak mi je z toho na blití. Dobře mi nebývá ani z věci zvané "nahota", přijde mi potupné být před někým nahá, připadám si trapně a poníženě. Jenže problém je v tom, že neznám chlapa, který by strpěl téměř úplnou sexuální absenci a tak se vztahům vyhýbám co to jde. Pokaždé když to vypadá, že by to mohlo být vážnější tak z toho vycouvám, protože představa, že by buď trpěl chlap a vztah by na tom stejně brzy ztroskotal (co si budeme povídat Kroutící očima ) a nebo já budu trpět a předstírat, že mě sex naplňuje, ale to také nejde věčně. Jsou chvíle kdy se mi sex absolutně hnusí, osypávám se ze sexuálních narážek a nesnesu dotyk jakéhokoliv chlapa, byť je třeba přátelský, ale na druhou stranu nastanou i chvíle (a ty jsou hodně zřídka) kdy zničehonic dostanu na sex náladu, ale ta nálada netrvá dlouho, ve většině případě to je když si dám pár sklenek. Tak si říkám zda tenhle problém jednou vymizí a nebo se se mnou povleče po zbytek mého života, zatím to teda vypadá tak, že se má nechuť k sexu stále více a více prohlubuje. Když tak přemýšlím, obejmutí, líbání a podobné věci mi nevadí- budu spíš asi hyposexuál než asexuál.
No nic, to asi vše ke mě a já Vás tu všechny srdečně zdravím :-)!
„Láska jako taková by měla být především duševní záležitostí, tělesným třením až naposled.“

Pokud by se tu objevil nějaký sympatický, dlouhovlasý muž ze Středočeského kraje či Prahy, tak by to nebylo k zahození Srdce
Odpovědět
#2
(13. 07. 2012, 23:33:41)JuliettaL Napsal(a): ale na druhou stranu nastanou i chvíle, kdy zničehonic dostanu na sex náladu, ale ta nálada netrvá dlouho, ve většině případě to je když si dám pár sklenek.

Nezbývá než mít v krvi pár sklenek pořád Posmívající se
Posmívající se "Podívejte se, Alžběto, co já mám před sebou úkolů: trojtaktní motor, zvukový film, vyzvednout význam Komenského. A kdybych měl rodinu, tak by tady stálo tři litry mléka, půlku chleba, vyzvednout sako z čistírny." (Jára Cimrman, ležící, spící)
Odpovědět
#3
(13. 07. 2012, 23:40:39)ChildFreeMan Napsal(a):
(13. 07. 2012, 23:33:41)JuliettaL Napsal(a): ale na druhou stranu nastanou i chvíle, kdy zničehonic dostanu na sex náladu, ale ta nálada netrvá dlouho, ve většině případě to je když si dám pár sklenek.

Nezbývá než mít v krvi pár sklenek pořád Posmívající se

Nápad hodný úvahy, však provedení bude horší Velmi šťastný
„Láska jako taková by měla být především duševní záležitostí, tělesným třením až naposled.“

Pokud by se tu objevil nějaký sympatický, dlouhovlasý muž ze Středočeského kraje či Prahy, tak by to nebylo k zahození Srdce
Odpovědět
#4
Vítej!

Držím palce, ať tady najdeš nejen odpovědi na svoje otázky, ale třeba i partnera, se kterým budeš na stejné vlně. Nějací hyposexuálové se tu rozhodně potulují :-)
Odpovědět
#5
(14. 07. 2012, 07:23:43)AlineDaryen Napsal(a): Nějací hyposexuálové se tu rozhodně potulují :-)

Nějací pobudové tu rozhodně budou :-)
Posmívající se "Podívejte se, Alžběto, co já mám před sebou úkolů: trojtaktní motor, zvukový film, vyzvednout význam Komenského. A kdybych měl rodinu, tak by tady stálo tři litry mléka, půlku chleba, vyzvednout sako z čistírny." (Jára Cimrman, ležící, spící)
Odpovědět
#6
Ahoj, aby nebyly otázky a odpovědi příliš jednoduché, tak vždycky přijde nějaký příspěvek, který ve všem udělá ještě větší neplechu, jako třeba ten Tvůj :-). Když na to kouknu racionálně, asi Ti nezbyde, než po těch sklenkách o sexu nejen uvažovat, ale zřejmě ho i zkusit, protože jinak asi nezjistíš, jak to s Tebou opravdu je :-). Nemít sám sebe kam zařadit sice není příjemné, na druhou stranu, z hlediska společenské poptávky jsi splnila svou rozmnožovací povinnost, takže většinová společnost už na tebe nemůže pohlížet jako na mimoně. To je docela povzbudivé, ne? :-)
Odpovědět
#7
Ahoj Julie,
vítej. Hodně štěstí v sebepoznávání :)
Odpovědět
#8
Vítej. :-)
Můj svět je v pořádku.
Odpovědět
#9
Zdravím, Julie.
Tak jsem se podívala do seznamky a tam moc na výběr toho není;). Zaujal mě pro tebe lendon,ale ten je teď pryč a neví kdy se vrátíUplakaný. Když je u tebe touha po sexu jen taková krátká záležitost, tak ho asi potřebovat nebudeš. Přeji ti velkou lásku:).
Potkalo mě Štěstí a dlouze se mi zadívalo do očí, usmálo se a já jsem šťastná odložila zrcadlo.

Odpovědět
#10
Děkuji všem :)
„Láska jako taková by měla být především duševní záležitostí, tělesným třením až naposled.“

Pokud by se tu objevil nějaký sympatický, dlouhovlasý muž ze Středočeského kraje či Prahy, tak by to nebylo k zahození Srdce
Odpovědět


Pravděpodobně související témata…
Téma Autor Odpovědi Shlédnutí Poslední příspěvek
Rainbow Ahoj ahoj Ruf-diskusni-forum-uska 3 8897 06. 07. 2019, 20:24:39
Poslední příspěvek: Fib-diskusni-forum-ril

Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex