Pro všechny členy fóra tady nějakou dobu máme seznamku. Třeba tam právě ty najdeš spřízněnou duši.
Doporučujeme přečíst pravidla fóra a řídit se jimi. Za jejich neustálé nedodržování hrozí omezení přístupu.


Hodnocení tématu:
  • 1 Hlas(ů) - 4 Průměr
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zdravim vsechny!
#1
Wink 
Ahoj vsem,

protoze jsem tu nova a protoze jsem slusne vychovana, prisla jsem se sem predstavit.Šklebící se

Je mi 23 a pochazim z Vychodnich Cech, momentalne jsem zacala treti rok sveho zivota v zahranici.
I ve svem veku jsem nikdy nebyla polibena, natoz s nekym vlezt do postele. Vzdycky me desila predstava sexu, ale prikladala jsem si to k tomu, ze mam jeste dost casu a ze az budu pripravena, tak to poznam. No, a porad nic.

Strasne moc bych chtela nekoho, koho bych mohla nazyvat moji druhou polovickou, vedle koho bych mohla vecer usinat, s kym bych mohla travit volny cas a sdilet trable a radosti vsedniho dne, neexistuje nic, co bych si prala vic, nez mit manzela a deti. Jen mi tam v tom prekazi ten sex. Vubec me to nezajima. Ano, obcas se uspokojim sama, ale s jinymi lidmi me to nijak nelaka. Uz jsem za zivot potkala par muzu, ktere bych si dokazala predstavit jako tatinky mych budoucich deti, ale v zivote bych si nedokazala predstavit, ze s nimi spim.
Od detstvi jsem byla baculata a rodice s babickami mi vzdycky kladli na srdce, ze "pokud budes takhle tlusta, zadnej chlap te nebude chtit" a maminka stale opakovala, ze "kazdej chlap chce jen to jedno". Behem pubertalniho vyvoje se mi to v hlave nejak secetlo a zacalo to davat smysl - pokud budu tlusta, tak me nikdo nebude chtit a tim padem se mnou nikdo nebude chtit spat! Heureka!
Momentalne uz jsem par kilo za hranici me osobni vahy 120kg, takze kotoucek uz se pretaci na dalsi rundu a neni to pekny pohled.

Stravila jsem zivot tim, ze jsem premyslela, co jsem udelala spatne, co je muj problem, proc se porad prejidam, proc se vyhybam muzum, atd. a teprve ted si do vsechno zacinam davat dohromady. Najednou mi vsechno zacina davat smysl. Diky vesmiru za internet a wikipedii.

Tak ja asi budu asexualni. Inu, kazdy mame neco. 8-)
Hezky den vam vsem!
We're all stories in the end.
Odpovědět
#2
Vítej!

Snad teď už nebudeš mít z mužů a sexuality obecně takový strach a začne se ti dařit líp. Ve mně strach z mužů i neporozumění vlastní orientaci a identitě vedlo pro změnu k sociální fobii a mírným sklonům k anorexii, ale jakmile jsem se dozvěděla o existenci asexuality, celkem mě to všechno postupně pustilo. Držím palce, ať jsi taky brzo ve větší pohodě a můžeš hledat toho svého vysněného :-)
Odpovědět
#3
Vítej :-) Řekla bych, že tím obdobím nejistoty si prošla většina z nás. Jak najdeš nějaké odpovědi na své otázky, začne se to zklidňovat, nebo tak to bylo aspoň u mě :-) Hodně štěstí v hledání.
"Je lepší shořet než vyhasnout." Kurt Cobain
Odpovědět
#4
Vítej mezi náma a věř že odteď už nejsi sama. Zde nalezneš přátele kteří tě budou naplno chápat. Já osobně mám s váhou občas podobné potíže, takže vím o čem mluvíš. No, myslím že teď máš co dělat se čtením spousty témat co zde na fóru jsou a věřím že zde najdeš odpoveď na všechny se tajné otázky. A nezapomeň se též sama zapojit do zdejších diskuzí ;)

Hezký den!
Odpovědět
#5
Vítej, mám to podobně, svatbu a děti bych chtěla, sex ne. :-) Přeji hodně štěstí.
Můj svět je v pořádku.
Odpovědět
#6
Ahoj Annie,
oslovila jsem tě tak jak ti asi říkají v Irsku. Napiš nám, co tam děláš. Musím tě potěšit: mám taky začínající obezitu. Mám ji pravděpodobně díky lékům, ale v jídle se bohužel taky nešidím. Ale to se změní - budu si psát vše co jsem snědla a pochopitelně budu jídlo plánovat na těch 1500 kcal denně. A cvičit a od září plavat.Tobě budu držet palce, abys taky zhubla.:) Ála
Potkalo mě Štěstí a dlouze se mi zadívalo do očí, usmálo se a já jsem šťastná odložila zrcadlo.

Odpovědět
#7
(18. 07. 2012, 22:49:32)Dobra Napsal(a): Ahoj Annie,
oslovila jsem tě tak jak ti asi říkají v Irsku. Napiš nám, co tam děláš. Musím tě potěšit: mám taky začínající obezitu. Mám ji pravděpodobně díky lékům, ale v jídle se bohužel taky nešidím. Ale to se změní - budu si psát vše co jsem snědla a pochopitelně budu jídlo plánovat na těch 1500 kcal denně. A cvičit a od září plavat.Tobě budu držet palce, abys taky zhubla.:) Ála

Ahoj Alo,
Annie mi tady nikdo nerika, pro vsechny jsem Anna, pridava mi to na respektuLOL
Jeste porad jsem tu jako aupair, ale v rijnu mi konci smlouva s rodinou a tentokrat uz nemam v planu prodluzovat [maximalne tak do konce roku, aby nemeli problemy s hledanim me nastupkyne]. Jakmile skoncim tam, chci si tady v Irsku najit bydleni a praci.
Vsichni se me porad ptaji, jakou praci bych chtela delat. Odpoved je jednoducha: proste praci. Ze zacatku si urcite nebudu moct vybirat, protoze preci jen budu potrebovat mit z ceho zaplatit najem. Az si nasetrim trochu vic penez, chtela bych se poohlednout po nejake praci v cestovnim ruchu, at uz pruvodce nebo jen recepcni v hotelu. Docela bych brala i pilotku Airbusu A330, ale to uz by byl na me asi az moc velky krok kupredu LOL
Zacinajici obezita je fajn, s tou se da jeste neco delat a neni to tak tezke [ja vim, ze se to snaz rekne, nez udela, ale je to tak]. Ja uz jsem podle BMI ve smrtelnem nebezpeci, ale zatim zadne zdravotni problemy nemam, jsem schopna chodit na dlouhe prochazky a jeste porad dokazu ve stoje polozit hlavu na kolena bez toho, abych pokrcila nohy. I tak si ale uvedomuji, ze s tim je potreba neco delat, jen se k tomu sama nemuzu nijak rozhoupat. Existuje tu spousta poraden, ale vetsina se jich zameruje prave jen na lidi s nadvahou nebo mirnou obezitou, nas morbidnaky nikdo nechce, protoze my uz s normalni dietou pry zase takovou sanci nemame a mame hubnout pouze pod dohledem lekare a pekne pomaloucku polehoucku, jenze zdravotnictvi je tu silene drahe, des a hruza. Takze snad jednou, az budu strasne moc bohata!Posmívající se

Tobe samozrejme s tim hubnutim preji hodne stesti, chce to jist pravidelne, to je na tom nejdulezitejsi. Nevynechavat vecere nebo tak neco. Jist hodne zeleniny [pomaha odvodnovat] a malo solit [sul zadrzuje vodu v tele]. A jez hodne ryze. To ozkousene nemam, ale spousta mych kamaradek doporucuje.
Hlavne taky nedrz zadne hladovky nebo specialni diety typu "ted budu jist jen a jen zeleninu a nic jineho", protoze jakmile se vratis zpatky ke svemu stravovani, tak se vsechno vrati. Urcite znas ty historky o tom, jak si telo mysli, ze tohle jidlo uz vickrat nedostane, takze si z nej ulozi co nejvic to jdeChytrý Proste jez tak, abys ten samy druh jidelnicku mohla zachovat po zbytek zivota, to je nejucinejsi zbran proti jojo efektu. Proto jist petkrat denne v malych davkach, hodne pohybu, aby se telo zpevnovalo prubezne, a tak dale a tak dale. Ja uz prosla tolika odtucnovacimi kurami, ze bych mohla sama delat poradcePán zelený

Jinak vsem moc dekuji za kladne prijeti!Srdce

We're all stories in the end.
Odpovědět
#8
Kupodivu, v podstatě stejný jídelní režim, jaký tu popisuješ, je dobrý i proti nechutenství a podvýživě. Nevynechávat snídaně, hodně pít, vařit z kvalitních surovin, jíst pokud možno v pravidelnou dobu, nenutit se do toho, co ti nechutná, jen proto, že je to zdravé. Ze 41 kil, která jsem měla v osmnácti, už jsem se dopracovala ke stabilním 48. A ještě jsem se naučila vařit :D Celý život jsem kašlala na pohyb, ale teď už rok kvůli zádům cvičím pilates a je to skvělé. Teda ale že bych vestoje s rovnýma nohama dala hlavu ke kolenům, to ani náhodou Nechápavě zírající

Držme si palce a pilotkám zdar!!!
Odpovědět
#9
(19. 07. 2012, 06:19:02)AlineDaryen Napsal(a): Teda ale že bych vestoje s rovnýma nohama dala hlavu ke kolenům, to ani náhodou Nechápavě zírající

Ona neupřesňuje, čí to jsou kolena. Jen že u toho nepokrčuje (svoje) nohy Velmi šťastný
Posmívající se "Podívejte se, Alžběto, co já mám před sebou úkolů: trojtaktní motor, zvukový film, vyzvednout význam Komenského. A kdybych měl rodinu, tak by tady stálo tři litry mléka, půlku chleba, vyzvednout sako z čistírny." (Jára Cimrman, ležící, spící)
Odpovědět
#10
(19. 07. 2012, 07:08:12)ChildFreeMan Napsal(a): Ona neupřesňuje, čí to jsou kolena. Jen že u toho nepokrčuje (svoje) nohy Velmi šťastný

Tento problém snadno řeší někteří méně zdatní překladatelé a autoři zblblí angličtinou. "Prohrábl svýma rukama svoje vlasy a zavrtěl svou hlavou, aby rozehnal své trudné myšlenky..." :D Rozhodně si pak nikdo nemůže stěžovat, že nemá jasno. Pán zelený
Odpovědět


Přejít na fórum:


Uživatel(é) prohlížející tohle téma: 1 host(ů)
Partneri / zpetne odkazy: BIGvideo.cz – 10 000+ videí zdarma! Googluj Autobaterie Stock charts Forex